• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šauniojo Tauragės ketvertuko – Lėjos, Luknės, Lukos ir Milenos – mama Lina Strangienė šiandien švenčia savo 46-ąjį gimtadienį. Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su mergaičių mama ir pasveikinus šios gražios šventės proga, moteris pripažįsta, kad jos širdį glosto nuo ankstaus ryto skriejantys sveikinimais, bet ji pati šiandien gimtadienio švęsti neplanuoja.

Šauniojo Tauragės ketvertuko – Lėjos, Luknės, Lukos ir Milenos – mama Lina Strangienė šiandien švenčia savo 46-ąjį gimtadienį. Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su mergaičių mama ir pasveikinus šios gražios šventės proga, moteris pripažįsta, kad jos širdį glosto nuo ankstaus ryto skriejantys sveikinimais, bet ji pati šiandien gimtadienio švęsti neplanuoja.

REKLAMA

Moteris teigia, kad ji gimtadienio nesureikšmina ir šiais metais visiškai nejaučia šventinės nuotaikos. Pasak jos, tam nėra jokios priežasties, paprasčiausiai, ji tiesiog neturi noro šios dienos kaip nors ypatingai paminėti.

„Šiandien man suėjo nei daug, nei mažai – 46 metai. Tai turbūt pirmasis gimtadienis, kai neturiu jokio noro jo minėti. Visiškai nenoriu švęsti.

Noriu, kad jis praeitų tyliai ir ramiai. Kadangi šiandien yra darbo diena, tai gal taip ir bus, nes visi artimieji dirba“, – sako Tauragės ketvertuko mama.  

REKLAMA
REKLAMA

Gimtadienio rytą prikėlė dukrų bučiniai

Tačiau moteris sako įsitikinusi, kad gimtadienį vis tiek reikės paminėti, nes kiekvienai metais jos atvyksta pasveikinti artimiausi giminaičiai, kurie šios šventės niekada nepraleidžia.

REKLAMA

„Tačiau savaitės pabaigoje tikrai sulauksiu artimųjų, nes taip yra kiekvienais metais: atvažiuoja sesės, pusseserės su antromis pusėmis, tėvai.

Susidaro tikrai nemažas svečių būrys. Tad ir šiemet artimieji primins, kad prabėgo dar vieni metai“, – šypsosi L. Strangienė.  

Moteris pasakoja, kad gimtadienio rytą ją prikėlė dukrelės, kurios pirmosios pasveikino mamą ir apdovanojo ją savo šiluma ir meile. Pasak Linos, mergaičių dėmesys ir laikas su jomis jai yra pats brangiausias turtas.

REKLAMA
REKLAMA

„Turbūt pats geriausias jausmas pabusti nuo dukryčių bučinių ir apkabinimų. Dar normaliai neprabudus turi šypseną veide. Tai geriausia dovana“, – nuoširdžiai sako Tauragės ketvertuko mama.  

Sulaukė daug sveikinimų

Ankstų gimtadienio rytą Lina pasveikino ir vyresnysis sūnus Dovydas, kuris šiuo metu savo gyvenimo kelią jau kuria savarankiškai.

„Jis gyvena atskirai, todėl pasveikino telefonu. Tačiau net neabejoju, kad vėliau atvažiuos apkabinti“, – šypsodamasi pasakoja moteris.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jaunesnysis sūnus, šešiolikmetis Lukas, mamą pasveikino kiek vėliau, nes vaikinas nuo ankstyvo ryto jau buvo darbe.

„Kai atsikėliau, jau buvo išlėkęs, tai net nesusitikome“, – juokiasi L. Strangienė ir priduria besidžiaugianti sūnaus darbštumu.  

Moteris pasakoja, kad, vos tik prabudus, jos telefonas netilo nuo sveikinimų. Pažįstami ir artimieji ją apdovanojo gražiausiais žodžiais ir palinkėjimais.

„Sveikinimų gavau tikrai daug, kas prisiminė taip, kam priminė „Facebook“, bet gražių žodžių ir palinkėjimų tikrai daug. Už tai esu visiems dėkinga“, – sako L. Strangienė.

REKLAMA

Tačiau, pasak moters, patys svarbiausi šiandien išgirsti sveikinimo žodžiai buvo jos vaikų: „Labai gera yra gauti gerą žodį iš savo vaikų, jautiesi mylima ir reikalinga. O ko mums daugiau gali reikėti?“

Ekstremalių dovanų nenori

Viena įsimintiniausių gimtadienio dovanų, kurią padovanojo pusbrolis, L. Strangienei iki šiol yra išlikusi atmintyje – tai šuolis su parašiutu. Moteris pripažįsta dvejojusi, ar išdrįs išbandyti šią pramogą, ir sako net mėginusi to išvengti.

REKLAMA

„Tas šuolis buvo didelis išbandymas, kuriuo patikrinau, kokio lygio yra mano drąsumas. Tam ruošiausi daugiau nei metus.

Baigiantis kupono galiojimo laikui paprašiau, kad galėčiau jį prasitęsti. Ir, galiausiai, kažkaip išdrįsau“, – prisimena moteris.

Tą dieną ji sako prisimenanti iki šiol ir džiaugiasi, kad vis dėlto išdrįso perlipti per savo baimes: „Po šuolio visiems sakiau, kad tai yra „vau“, ir, kad kada nors vėl šoksiu. Bet, žinokit, nežinau, ar vėl išdrįsčiau. Manau, kad man tokios ekstremalios dovanos užteko visam gyvenimui. Niekada to nepamiršiu“, – šypsosi ji.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tauragės ketvertuko mama pasakoja, kad pusbrolis jai siūlė išbandyti ir kitą ekstremalią pramogą – šuolį su virve. Paklausta, ar nemano, kad giminaitis šiais metais ją gimtadienio proga nustebins dar vienu išbandymu, moteris sako, kad šiemet tokių netikėtumų neturėtų sulaukti.

„Na manau, kad ne. Nes vien tik, kai pasakė, pradėjau šaukt „ne, ne, ne“. Žinokit, vien pagalvojus, širdis atsidūrė kulnuose“, – juokiasi moteris.   

REKLAMA

Sau palinkėtų tik vieno dalyko

Paklausta, ko norėtų sau palinkėti gimtadienio proga, L. Strangienė sako, kad šiandien jaučiasi turinti viską, apie ką galėtų svajoti. Tačiau, pasak jos, kiekvienais metais ji sau palinki vieno svarbiausio dalyko.

„Ko palinkėčiau sau? Tai, svarbiausia, sveikatos. Kai jos bus, turėsime viską. O didžiausią dovaną jau turiu – tai mano vaikai. Daugiau nieko ir nereikia“, – teigia pašnekovė.  

Ji pasakoja šiandien sau leidusi pasidaryti laisvą dieną be darbų ir patinginiauti bei pasidžiaugti vaikų draugija. Moteris džiaugiasi, kad šiuo metu daugiau laiko gali skirti atžaloms, nes jau kurį laiką nebedirba.

REKLAMA

„Atsirado daugiau laiko pabūti su vaikais, pabendrauti, normaliai, neskubant susitvarkyti viską namie. Pasisodinau nemažai daržovių, todėl daugiausiai laiko praleidžiu lauke“, – dalijasi L. Strangienė.

Stengiasi užsidirbti papildomai

Naujienų portalui tv3.lt ji pasakojo, kad, ilgai svarsčiusi, iš darbo išeiti nusprendė dėl savo vaikų gerovės. Mokslo metais vaikus reikėdavo nuvežti ir parsivežti iš mokyklos, o dėl įtempto grafiko tą padaryti būdavo sudėtinga.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Todėl nusprendžiau nuo balandžio mėnesio nebedirbti. Atidirbau vienuolikta metų, stengiausi ištempti, bet neišėjo“, – sakė moteris.

Tačiau, turėdama laiko, moteris nesėdi rankų sudėjusi ir stengiasi papildomai užsidirbti, užsiimdama įvairiausiomis veiklomis.

„Pradėjau prekiauti kvepalais, kosmetika, namų valymo priemonėmis, papildais, namų kvapais ir panašiais dalykais“, – pasakoja ji.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų