sesės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „sesės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „sesės“.

Siamo dvynės atskleidė, kas nutiktų, jei viena iš jų numirtų

Vienu kūnu besidalijančios dvynės atskleidė savo papasakojo, kokį gyvenimą gyvena. Taip pat atskleidė, ką iš tikrųjų reiškia gyventi tame pačiame kūne. 23 metų dvynės Karmen ir Lupita Andrade yra tokios artimos, kokios tik gali būti dvi seserys. Apie šį ryšį jos neseniai atvirai papasakojo savo socialinės žiniasklaidos paskyrose paskelbtame labai nuoširdžiame klausimų ir atsakymų vaizdo įraše. Dvynės, kai joms buvo dveji, persikėlė į JAV iš Meksikos, o dabar gyvena Konektikute.
2024-04-12

Prisimenate šias Siamo dvynes? Parodė, kaip atrodo dabar

JAV, Minesotos valstijoje gyvenančias Siamo dvynes Abby ir Brittany Hensel žino daugelis, jos išpopuliarėjo dėl to, kad gimė suaugusios nuo kaklo. Bėgant metams moterų gyvenimai pasikeitė, kaip ir išvaizda – pamatykite, kaip jos atrodo dabar. Pasaulis stebėjosi šiomis nepaprastomis dvynėmis, nes jos elegantiškai, tvirtai ir optimistiškai įveikė gyvenimo iššūkius.
2024-02-17

Jonavietes seses sieja mistinis ryšys: vestuvių ir pirmagimių gimimo datų skirtumu sunku patikėti

Trisdešimt keturių metų seses dvynes Moniką Bytautienę ir Mildą Eimonaitę sieja ypatingas ryšys. Moterų akių ir plaukų spalva, ūgis, svoris ir kūno sudėtis tokia pat, jų pomėgiai, akademiniai pasiekimai ir net sportiniai rezultatai tokie patys. Moterų vestuvių datos skiriasi 3 savaitėmis, o abiejų pirmagimiai gimė 3 mėnesių skirtumu. Tad apie ypatingą ryšį su sese pasakoja viena iš sesių Milda.
2023-12-03

Savickų šeimoje ypatinga proga: gimtadienį šventė trynukės

Kauno rajono bendruomenė savo „Facebook“ paskyroje praneša, kad Bijūnų kaime, penktadienį, Aistės ir Vitalijaus Savickų namuose buvo daug klegesio: šeima šventė trynukių Sofijos, Klėjos ir Austėjos pirmąjį gimtadienį. Pasveikinti sukaktuvininkių su dovanomis atvyko Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, Socialinės paramos skyriaus vedėja Margarita Venslovienė ir Alšėnų seniūnijos darbuotojos.
2023-11-27

Siamo dvynės atskleidė, kaip vaikšto į pasimatymus: sulaukia ir nepadorių pasiūlymų

Dvynės Lupita ir Carmen Andrade pasakoja, kad šiuo metu abi vaikšto į pasimatymus ir kiekviena stengiasi gyventi asmeninį, privatų gyvenimą. Ir nesvarbu, kad dvynės dalijasi vienomis kepenimis ir kontroliuoja po vieną koją. Siamo dvynės Lupita ir Carmen sutiko paatvirauti apie savo gyvenimą, patiriamus iššūkius ir net keistus pasiūlymus, kurių sulaukia iš fetišo mėgėjų. Konektikute gyvenančios dvynės dalinasi dubens, kraujotakos, kepenų ir reprodukcinės sistemos dalimis.
2023-05-28

Dvynes suvilioti bandęs Neymaras skaudžiai nudegė

Garsi Brazilijos tinklininkė Keyla Alves šio „Big Brother“ realybės šou sezono metu prabilo apie tai, kaip ją ir seserį dvynę Keyt, kuri taip pat žaidžia tinklinį, bandė suvilioti PSG ir Brazilijos futbolo rinktinės žvaigždė Neymaras. „Pamenu, kaip gavau iš jo asmeninę žinutę. Žinai, kaip jis susimovė? Jis vis rašinėjo žinutes mano seseriai, bet kai ši susirado draugą, Neymaras jai nustojo rašinėti ir pradėjo bendrauti su manimi.
2023-04-11

Lietuvės baigė savo pasirodymą prestižiniame Kataro turnyre

Dohoje (Kataras) finišavusiame prestižiniame netradicinio formato „King of the Court“ paplūdimio tinklinio turnyre lietuvės Gerda ir Rugilės Grudzinskaitės užėmė aštuntąją vietą. Pusfinalyje per žingsnį nuo finalo likusios lietuvės dėl patekimo tarp penkių stipriausių turnyro komandų šeštadienį varžėsi atkrintamajame etape. Deja, bet atkrintamajame etape seserys Grudzinskaitės su 4 taškais liko ketvirtos ir baigė savo pasirodymą.
2023-01-15

Sandros Žutautienės sesuo pirmąkart atvėrė širdį: vaikystėje buvo didžiausios priešės

„Ji man yra viskas“, – sako „TV pagalbos“ gelbėtojos Sandros Žutautienės sesuo Sigita Slipčenko (38). Nors dar prieš dešimtmetį jų santykiai buvo kupini pavydo ir nesutarimų, šiandien moterų ryšys kaip niekada stiprus. Sigita šiuo metu gyvena kitoje šalyje, tačiau seserys nuolatos bendrauja ir palaiko viena kitą visuose gyvenimo išbandymuose. Sigita jau beveik septynerius metus su 12-mečiu sūnumi Orestu gyvena Norvegijoje.
175 2022-08-18

Garsiojo Tauragės ketvertuko mama mini ypatingą dieną: sau linki tik vieno

Šauniojo Tauragės ketvertuko – Lėjos, Luknės, Lukos ir Milenos – mama Lina Strangienė šiandien švenčia savo 46-ąjį gimtadienį. Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su mergaičių mama ir pasveikinus šios gražios šventės proga, moteris pripažįsta, kad jos širdį glosto nuo ankstaus ryto skriejantys sveikinimais, bet ji pati šiandien gimtadienio švęsti neplanuoja. Moteris teigia, kad ji gimtadienio nesureikšmina ir šiais metais visiškai nejaučia šventinės nuotaikos.
377 2022-06-22

Lietuvaičių namuose karaliauja trynukės sesės: ilgaplaukės stebina talentu

Nėštumas yra kone pats gražiausias gyvenimo etapas, o Ventoje gyvenančios Dainos namuose apsilankė triguba laimė – namuose sukiojasi protingos ir talentingos trynukės Darija, Estela ir Gustė. Vienuolikmetės dukros – neišskiriama komanda, o mamai belieka tik džiaugtis, kad sesių ryšys itin stiprus. Nors dukros šiemet jau baigė 4 klasę, Daina lyg šiandien prisimena dieną, kai sužinojo, jog pilve plaka trys širdelės. Moteris neslepia – tai buvo svajonės išsipildymas.
2021-08-21
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų