meška

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „meška“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „meška“.

Šiaurės Italijoje meška užpuolė turistą

Šiaurės Italijoje antradienį meška užpuolė turistą iš Prancūzijos, pranešė pareigūnai. Jis šiuo metu gydomas ligoninėje, jo gyvybei pavojus negresia.  43 metų vyrui sėkmingai atlikta operacija, pranešė Trento provincijos institucijos, nenurodydamos, kur tiksliai jis buvo sužeistas.
2024-07-17

Nelaimė Kupiškio rajone: ant bėgių rastas traukinio suvažinėtas lokys

Sekmadienį vakare viešojoje erdvėje išplito Lietuvai kiek neįprasta žinia – Kupiškio rajone rastas traukinio partrenktas lokys. Apie tai savo socialiniuose tinkluose pasidalino Ekosistemų apsaugos centro pirmininkas Petras Adeikis.  Įraše vyras teigia, kad negyvą plėšrūną ant bėgių rado geležinkeliečiai. „Būna ir taip. Vienas lokys rastas negyvas Kupiškio rajone ant traukinio bėgių. Numuštas traukinio. Rado geležinkeliečiai“, – rašo P. Adeikis.

Iš Baltarusijos į Lietuvą paskui briedį atbėgo meška

Kabelių užkardos pasieniečiai fiksavo, kaip Čepkelių raiste iš Baltarusijos į Lietuvą atskuodė ir sieną kirto briedžio jauniklis. Šioje vietoje fizinio barjero nėra, o siena, be kitų priemonių, kontroliuojama stebėjimo sistemomis. Pasienyje nufilmuotas briedis ir meška Panašu, kad gyvūną čia atsivijo meška, kuri irgi kirto sieną ir galimai tęsė persekiojimą jau Lietuvos gilumoje. Sekmadienį vakare Kabelių užkardos pasieniečiai per sienos stebėjimo sistemą pastebėjo briedžio jauniklį.

Lietuvos miškuose daugėja meškų – specialistai įspėja grybautojus

Lietuvos grybautojai ir miško mėgėjai sunerimę – prasidėjo grybų sezonas, visi tik puikuojasi pilnais krepšiais voveraičių ir kitokių grybų, bet kaip tuos grybus ramiai susirinkti, kai iš to paties miško atskrenda žinios, kad giriomis vaikšto meškos ir pikti vilkai? Daugiau apie tai – TV3 laidoje „TOP 3“. Grybautojas iš Vilniaus Rolandas pats patyrė, ką reiškia nešti kudašių nuo tave persekiojančių vilkų – net ne nuo vieno, o nuo trijų.

Anykščių rajone meška puolė gyvūnus: įspėja, kad tokių atvejų – vis daugiau

Anykščių rajone meška apdraskė arklius, buvo įsisukusi į bityną. Žmonės neabejoja, kad jų krašte pasidarbavo plėšrūnė. Esą gyventojai buvo aptikę ir pėdsakus, ir net savo akimis matė rudąją viešnią. Kodėl meška puolė arklius – nustebino ir gamtos žinovą. Esą Lietuvoje valstybė neskiria pakankamai dėmesio aiškinantis stambiųjų plėšrūnų elgseną.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Meškos įsibrovė į pikniką: nustebę liko visi

Trys rudieji lokiai surengė tikrą puotą poilsiavietėje: valgė zefyrus, vertė krepšius ir net ilsėjosi palapinėje. Daugiau apie tai – TV3 žiniose. Atrodo, tarsi būtų atgijusi visiems gerai žinoma pasaka apie tris meškinus. Tik ne mergaitė, neprašyta prasibrovė į lokių namus, o atvirkščiai – rudieji lokiai nusprendė pasismaginti žmonių pikniko vietoje. Gyvūnai elgėsi kaip maži vaikai – vedini smalsumo tyrinėjo aplinką ir ieško skanėstų.
2024-06-09

Išvydę mešką Lietuvos miške gyventojai baiminasi: „Grybaut jau nesaugu“

Ketvirtadienį netoli Laivelių kaimo vienkiemio pastebėta keliu žingsniuojanti į Raudonąją knygą įrašyta meška. Tokį vaizdelį užfiksavo Tamošiūnų medžiotojų būrelio vadovo Rimanto Šarkano vaizdo kamera. Filmuota medžiaga „Facebooke“ pasidalino Šiaurės Rytai. Vaizdo įraše matosi, kaip gyvūnas lėtu žingsniu pėdina keliu ir apsidairęs patraukia miško link. Socialinio tinklo „Facebook“ vartotojai komentuoja, kad išeiti į mišką darosi baugu.

Meška upe nuplaukė į Lietuvos gilumą: prieš tai patruliavo pasienyje ir išbandė pasieniečių įrangą

Kenos užkardos ruože meška pustrečio kilometro patruliavo palei sieną su Baltarusija bei išbandė VSAT infrastruktūros patvarumą. Vėliau ji įšoko į Vilnelę ir ja nuplaukė į Lietuvos gilumą. Gyvūnas fiksuotas sieną su Baltarusija saugančios Kenos užkardos ruože Vilniaus rajone naktį. Lietuvoje užfiksuota meška Lietuvos pusėje čia ginantis nuo neteisėtų migrantų antplūdžio yra įrengtas fizinis barjeras, kurį sudaro apsauginė tvora ir koncertina.
Aktualijos 2024-06-07

Nufilmuota Kupiškio apylinkėse vaikštanti meška: galimai čia ir žiemojo

Kupiškio rajone, Margavonės kaimo pašonėje, medžiotojų vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo mešką. Kaip tvirtina to krašto medžiotojai, šis gyvūnas apylinkėse pastebimas nebe pirmą kartą ir visai gali būti, kad Šimonių girioje ji ir apsigyveno. Laukinės gamtos žinovai juokauja, kad Lietuvoje išvysti mešką ar vilką savo akimis jau nebėra joks stebuklas. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Vaizdo įraše matosi, kaip meška ramiai žiūrinėja ir uostinėja žvėrims papiltus grūdus.

Lietuvos miške užfiksavo kvapą gniaužiantį vaizdą: kiti bėgtų neatsisukdami

Užfiksuoti reti Lietuvos gyventojai – meškos. Dvi meškos užfiksuotos Lazdijų rajono miške. Naujienų portalas AlytusPlius.lt socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo Leono K. pasidalinta nuotrauka. Nurodoma, kad meškos užfiksuotos Lazdijų rajone, Papečių miške. Meškos užsuka ir kitur Tai – ne pirmas atvejis, kai Lietuvoje užfiksuotos meškos.
2024-05-02
REKLAMA
REKLAMA

Dar vienas meškos išpuolis, tarp sužalotų – dešimtmetė: „Tiesiog sustingsti“

Neįtikėtinas įvykis Slovakijoje – miestelio gyventojams pavyko nufilmuoti siautėjusį lokį. Rudojo apsilankymas vos nesibaigė tragiškai: lokys miestelyje sužeidė penkis žmones, tarp jų dešimtmetė mergaitė. Daugiau apie tai – TV3 žinių reportaže. Šiaurinės Slovakijos miestelyje lakstė lokys.
2024-03-20

Zoologijos sodo gyventojai pasitinka populiarią šventę: užsiima neįprasta veikla

Ryškiaspalviai moliūgai traukia ne tik žmonų akis, bet ir zoologijos soduose esančių gyvūnų. Šia ryškia rudenine daržove vaišinosi įvairūs Jungtinių Valstijų gyventojai – nuo pačių mažiausių iki didelių ir pavojingų baltųjų lokių. Pitsburgo zoologijos sode lankytojai stebėjo smagų vaizdą – trys bebrai graužė moliūgus. Vaizdo įrašas, prie kurio parašyta „Moliūgų sezonas“, įkeltas Pitsburgo zoologijos sodo „Facebook“ paskyroje. Jie taip pat užfiksavo akimirką, kaip tigras valgo moliūgą.
2023-10-18

Pamatykite – meška pasienyje bandė perlipti spygliuotą tvorą

Socialiniuose tinkluose plinta vaizdelis, kaip meška bando perlipti tvorą pasienyje. Nepavykus persiropšti per viršų, lokys ima griauti tvorą. Lietuvos pasieniečiai patvirtino – tai Lietuvoje prie sienos su Baltarusija užfiksuotas įvykis. Daugiau apie tai – TV3 žinių reportaže. Socialiniuose tinkluose plinta kadrai, kaip lokys bando perlipti šviežiai pastatytą spygliuotą tvorą pasienyje – atkakliai ropščiasi į viršų, tačiau perlipti niekaip nepavyksta.
607 2023-08-30

Panevėžietis medžiotojas nufilmavo mešką: gyventojams ne juokais baisu

Panevėžiečio medžiotojo kamera užfiksavo retą viešnią – į žvėrių šėryklą užklydo meškutė. Medžiotojas spėja, kad tai yra kelių metų jauniklis. Beje, meška užfiskuota miške vos keli kilometrai nuo kaimo. Vietiniai sako, kad į mišką eiti jau bus nejauku.  Panevėžiečio medžiotojo kamera apie trečią valandą nakties miške netoli Maženių kaimo užfiksavo meškutę. Retą viešnią medžiotojas pamatė ryte, peržiūrėdamas vaizdo įrašą.

Užfiksavo retą svečią: Panevėžio rajone slampinėjo meška

Panevėžio rajone, netoli Maženių kaimo, medžiotojų vaizdo kameros užfiksavo mešką. Trečiadienį paryčiais, kiek neįprastą žvėrį nufilmavo Raguvos miškuose, netoli Maženių kaimo įrengta medžiotojo Lauryno Vaičiūno vaizdo stebėjimo kamera. Meška nufilmuota prie žvėrių šėryklos. Šiose apylinkėse toks žvėris fiksuojamas nebe pirmą kartą.

To pamatyti nesitikėjo: vaizdas privertė griebti kamerą

Keliautojas miške užfiksavo neįprastą vaizdą. Kolorado valstijoje, Roksboro parke pavyko nufilmuoti mešką, besimaudančią didelėje purvinoje baloje. Roksboro parko feisbuko puslapyje patalpintame vaizdo įraše matyti, kaip lokys vandenyje guli ant nugaros ir atsipalaidęs spardo orą kojomis. Įamžinant šį mielą įvykį oro temperatūra buvo 26 laipsniai.
2023-06-06

Amerikiečių šeimos automobilyje – netikėtas svečias: sėdėjo milžiniškas lokys

Netikėtą svečią viena amerikiečių šeima rado savo automobilio galinėje sėdynėje. Kad jį išprašytų milžinišką lokį lauk, jiems teko kviesti net pareigūnus. Ir nors automobilį plėšrūnas gerokai apgadino, bent niekas nenukentėjo. Policijos pareigūnas miškingame vasarnamių rajone, Nevados valstijoje, prie automobilio durelių tvirtina ilgą virvę ir ima trauktis atgal. O tada, timptelėjęs ją, atidaro duris. Ir iš galinės automobilio sėdynės išsiropščia milžiniškas lokys.
2023-05-31

Lietuvoje vis dažniau pastebimos rudosios meškos: specialistai atsakė, kaip elgtis ją sutikus

Ar Lietuvoje vis dažniau pastebimos rudosios meškos tik viešnios, ar jau žiemoja ir veda jauniklius? Ir kiek jų iš viso gali būti? Į šiuos klausimus atsakymų ieškos Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos mokslininkai. Kol kas Lietuvoje meškos ar jų elgsena nėra tyrinėtos. Tad specialistai dabar kuria metodiką išsamiems tyrimams. Žinovai tvirtina, kad tokie tyrimai svarbūs siekiant išsiaiškinti Lietuvoje galimai apsigyvenusių meškų elgseną.

Lietuvos pasieniečiai užfiksavo retą svečią: tokio geriau nesusitikti

Pasienyje su Baltarusija pasieniečių stebėjimo kameros užfiksavo retą svečią Lietuvoje: rudąjį lokį. Pasieniečiai juokauja: meška pasiprašė į Valstybės sienų apsaugos tarnybos rėmėjus ir patruliuoja palei nelegalų atakuojamą koncertiną. Palei sieną su Baltarusija žygiuoja rudasis lokys. Žvėris uostinėja pavasarinį takelį, žvalgosi, ar palei sieną einantis Lietuvos pasieniečių takelis tikrai yra tuščias. Čia yra sienos apsaugos zona, be specialaus leidimo čia niekas negali lankytis.

Meška nufilmuota Lietuvos pasienyje: patikrino 3 kilometrus tvoros

Nors meškos Lietuvoje buvo retas reiškinys, dabar jos pastebimos vis dažniau. Viena jų linksmai klaidžiojančią po mūsų šalies miškus užfiksavo ir Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).  Savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje VSAT pasidalino vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip Šalčininkų rajone, pasienyje su Baltarusija, prie pat sienos, saugančios nuo pabėgėlių antplūdžio, vaikšto meška.  Neseniai įstatymu buvo įteisintas VSAT rėmėjų institutas.
1035 2023-05-12

Netikėtas svečias Anykščių rajone: užfiksuota atklydusi meška

Netikėtas svečias Anykščių rajone – vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo atklydusią mešką. Meška Anykščių rajone esančiame miške pastebėta net dvi dienas iš eilės. Su naujienų portalu vaizdo stebėjimo kameros užfiksuotu vaizdu pasidalinęs skaitytojas Mantas sako, kad tai itin neįprasta. „Dar nebuvau girdėjęs, kad per kelias dienas pasirodytų toje pačioje vietoje. Šiaip eina ir praeina“, – dalinasi jis.

Pravėręs šiukšlinę mokyklos direktorius buvo priverstas sprukti: tai nutinka nebe pirmą kartą

JAV, Vakarų Virdžiniojos valstijoje pradinės mokyklos direktorius pateko į nepavydėtiną ir sunkiai pamirštamą situaciją. Samersvilio mieste gegužės pirmą dieną prie mokyklos esančią šiukšlinę atidaręs Jamesas Marshas joje išvydo besislepiančią mešką. Žiniasklaidai apie šį įvykį pranešęs ir vaizdo įrašų pasidalinęs mokyklos direktorius teigė, kad jau kuris laikas prie mokyklos esančios šiukšlinės yra rakinamos, nes ir anksčiau buvo nutikimų su jose laiką leidžiančiomis meškomis.
2023-05-02

Neįtikėtinas vaizdelis iš JAV: vyrui ilsintis namų terasoje, pas jį atklydo milžiniškas lokys

Neįtikėtinas vaizdelis iš Jungtinių Valstijų. Vyrui ramiai ilsintis namų terasoje, pas jį atklydo milžiniškas lokys. Vyras savo kieme lyg niekur nieko skaito knygą, kai ateina nekviestas svečias – juodasis lokys. Vyras labai išsigąsta, tačiau ne ką mažiau nustemba ir lokys. Dar kelias akimirkas paspoksojęs, jis nubėga. Laimė, lokys buvo labiau smalsus nei agresyvus. Kai vyras iš terasos parlėkė namo, lokys ir vėl atėjo apsidairyti, tačiau ilgiau neužsibuvo. Nerado į ką pasižiūrėti.
2023-04-17

Meška klaidžiojo Rokiškio rajone – ją nufilmavo medžiotojas

Netikėtas svečias Rokiškio rajone – medžiotojo vaizdo stebėjimo kamera užfiksavo jauną meškutę. Rudoji vėlų vakara sukiojosi šernų jaukinimo vietoje ir vaišinosi grūdais. Rokiškėnai sako, kad paskutinį kartą mešką ar bent jos pėdsakus šiame krašte regėję prieš kelis dešimtmečius. Vėlyvą svečią Rokiškio rajono miške užfiksavo „Sartų“ medžiotojų  klubo nario Tomo vaizdo stebėjimo kamera. Apie pusę dešimtos vakaro meškutė užklydo į šernų jaukinimo vietą ir mielai vaišinosi radiniu.

Ar randate paveikslėlyje mešką? Pavyksta akyliausiems

Ši nuotrauka daugumai leis pasitikrinti savo regėjimą, kaip gerai mokate išanalizuoti aplinką ir joje pasislėpusius tam tikrus dalykus. Šioje nuotraukoje, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad niekuo neišsiskiria, yra pasislėpusi meška. Ar pavyks ją pastebėti? Nuotraukoje matyti įamžintas senos rąstinės trobelės viduryje miško vaizdas. Tačiau neišsigąskite, tai tikrai nėra siaubo filmo scenos vertas vaizdas.
2022-12-28

Pažvelgęs pro langą negalėjo patikėti savo akimis: nelauktas svečias užsimanė pyrago?

Italijoje pro langą pažvelgęs virtuvės šefas išvydo nelauktą svečią, kurio atvykimas privertė vyrą griebti kamerą ir vaizdeliu pasidalinti socialiniuose tinkluose. Italijos Abrucų regione savo kulinarijos mokyklą turintis Niko Romito nufilmavo, kaip visai šalia jo įstaigos atklydo lokys. Kadangi vyras buvo viduje, jis nelaukto svečio per daug neišsigando.
2022-12-22

Žvėrinčiuje jau apgyvendintos iš „Raubonių parko“ konfiskuotos meškos

Valstybinių miškų urėdijos Telšių regioniniame padalinyje, „Žvėrinčiųje“, jau įkurdintos rudojo lokio patelės, praėjusią savaitę konfiskuotos iš „Raubonių parko“, antradienį pranešė Miškų urėdija. Šiuo metu meškos jaučiasi gerai, pamažu apsipranta naujoje vietoje. „Didžiuliame voljere yra baseinas, smėlio zona, erdvios vidaus patalpos – namelis.
Aktualijos 2022-11-15

Aplinkosaugininkai iš „Riaubonių parko“ konfiskavo 9 neteisėtai laikomus gyvūnus

Aplinkosaugininkai iš viešosios įstaigos „Riaubonių parkas“ konfiskavo devynis neteisėtai laikytus laukinius gyvūnus: dvi meškas, keturias lūšis, makaką, didįjį apuoką ir miškinę kiaunę.  Aplinkos apsaugos departamentas ketvirtadienį pranešė, kad gyvūnai iš parko konfiskuoti įsiteisėjus nutarimams administracinio nusižengimo bylose. Jie buvo įkurdinti parke nesilaikant teisės aktų nustatytų reikalavimų ir neturint teisėto įsigijimo dokumentų bei sertifikatų.
Aktualijos 2022-11-10

Aplinkosaugininkai iš „Raubonių parko“ ruošiasi konfiskuoti 9 laukinius gyvūnus

Aplinkosaugininkai trečiadienį ruošiasi konfiskuoti devynis laukinius gyvūnus. Tarp jų – dvi meškos, keturios lūšys, viena beždžionė, apuokas ir miškinė kiaunė. Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai, bendradarbiaujant su Lietuvos zoologijos sodu ir Gyvūnų globėjų asociacija, „Raubonių parke“ laikomus gyvūnus konfiskuos įsiteisėjus nutarimams administracinio nusižengimo bylose.
Aktualijos 2022-11-09

Retas svečias Lietuvoje: užfiksavo mešką

Biržų rajone esančioje Biržų girioje savaitgalį medžiotojai užfiksavo mešką. Vaizdo įrašu su šiuo Lietuvoje retai sutinkamu gyvūnu socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo Tamošiūnų medžiotojų būrelio vadovas, miškininkas Rimantas Šarkanas. BNS jis teigė, kad meška nufilmuota sekmadienio pavakarę, prie žvėrių šėryklos, o kolegos netoliese meškos pėdas yra užfiksavę ir prieš mėnesį.  „Meškos aš dar nesu matęs, yra kolegos užfiksavę nuotraukų.

Atidžiau į kiemą įsižiūrėjusi pora negalėjo patikėti savo akimis – tai matė pirmą kartą

Jei gyvenate netoli miško, žinote, ką reiškia, kai į jūsų kiemą atklysta žvėrys. O štai į vienos amerikiečių poros kiemą atklydo ne stirna, ne triušis, o juodasis lokys. Mažoje gyvenvietėje Niujorko valstijoje, netoli Vudstoko ir Sogertiso miestų, gyvenanti pora pažvelgusi į savo vaizdo stebėjimo kameras išvydo, kaip jų kieme ankstų rytą klaidžioja juodasis lokys. Jeffas ir Mel Limonlowtheriai juodąjį lokį prie savo namų matė pirmą kartą.
2022-08-23

Pamačiusi, kas maudosi baseine, moteris griebė kamerą: negalėjo patikėti, ką mato

Dviejų vaikų mama liko sukrėsta, radusi rudąjį lokį, bandantį atvėsti baseine, praėjus vos kelioms akimirkoms po to, kai ji su vaikais ten maudėsi. Mama liko apstulbusi, kai pažvelgė pro langą ir pamatė didžiulį rudąjį lokį, besimaudantį jos baseine. 38 metų Yelena Volk, tik ką paplaukiojus savo baseine Arkadijoje, Kalifornijoje, pro langą pamatė didžiulį rudąjį lokį. Yelena vos prieš dvi valandas buvo baseine su savo kūdikiu, o vėliau atsirado lokys.
2022-07-21

Į Lietuvą vėl užklydo rudoji meška: pasieniečiai dalijasi vaizdo įrašu

Valstybės sienos apsaugos tarnyba vaizdo kameromis užfiksavo, kaip iš Baltarusijos sieną į Lietuvą geležinkeliu kirto meška. Kaip skelbiama pranešime spaudai, ji čia išbuvo apie minutę. Manoma, kad pastebėjusi artėjančio Lietuvos pasieniečių visureigio šviesas ji nusprendė skuosti atgal į Baltarusiją. Apie vidurnaktį iš antradienio į trečiadienį naudodamiesi sienos stebėjimo sistema Kenos užkardos pasieniečiai pastebėjo iš Baltarusijos geležinkeliu ateinančią mešką.
67 2022-06-15

Atidžiau į stulpą įsižiūrėjusi moteris liko be žado: „Negaliu patikėti, kad tai vyksta“

Viename Naujojo Džersio valstijos, JAV, miestelyje važiuodama automobiliu moteris negalėjo patikėti savo akimis, kai pamatė dideliame aukštyje stulpą apsikabinusį lokį. Šis vaizdelis sudomino ne tik įrašą filmavusią moterį, bet ir daugelį kitų miestelio gyventojų.
2022-05-19

Į Lietuvą vėl užklydo rudoji meška: „Gali būti, kad joms čia tikrai patinka“

Į Lietuvą vėl užklydo rudoji meška. Plėšrūnę Rokiškio rajono miške užfiksavo žvėrių šėrykloje pastatyta medžiotojo kamera. Manoma, kad meška atkeliavo iš Latvijos ir greičiausiai čia tik trumpam pasivaišinti grūdais. Medžiotojų kamerų užfiksuotuose vaizduose matyti, kaip rudoji meška godžiai vaišinasi grūdais miško gyvūnų šėrykloje. Prisivalgiusi apsidairo ir patraukia savo keliais. Ši rudoji meška užfiksuota Meškabalos miške, šalia didžiulio miškų masyvo Rokiškio rajone.

Mindaugo Stasiulio atostogos pakrypo netikėtai: išvydęs mešką nuo jos bėgo per jaučių išmatas

Atostogų metu nutinka visko. TV3 laidos metu „Gero vakaro šou“ vedėjas Mindaugas Stasiulis prisiminė vieną istoriją, kai slidinėjimo metu išvydo mešką. Tai buvo tik antras M. Stasiulio bandymas slidinėti, o jo draugas pasiūlė trasą kirsti. „Mano draugas sako: čia į apačią leistis truputį neįdomu, kertame skersai trasą ir nusileisime prie kito keltuvo. Mes ir privažiavome prie to keltuvo, jis neveikė, galvojome, kad mes dar vis tiek spėsime.
2022-01-09

Pro nuovados langus pareigūnai to išvysti nesitikėjo: teko skubiai kviesti pagalbą

JAV pareigūnai kalnuotoje Vajomingo valstijoje nufilmavo išties neįprastą vaizdelį, kurį išvydo per Džeksono mieste esančios policijos nuovados langą. Kaip juokauja patys pareigūnai, į nuovadą su jais atvyko pasisveikinti meška su keturiais savo jaunikliais. Šį naktį nufilmuotą vaizdelį pareigūnai paviešino socialiniame tinkle „Facebook“. Kaip pranešė Džeksono policijos nuovada, bendrauti su meška ir jų jaunikliais pareigūnai šįkart geranoriškai atsisakė.
2021-11-12

Drama Rusijoje: su draugą pražudžiusia meška susikibęs boksininkas – kritinėje būklėje

Rusijos boksininkas 23-ejų metų Ilja Medvedevas yra kritinėje būklėje po to, kai jis susikovė su meška, pražudžiusia jo draugą. Kaip skelbia „New York Post“, incidentas įvyko prie vienos iš Sibiro upių, kuomet I.Medvedevas žvejojo kartu su 48-erių metų draugu Viačeslavu Dudniku. Lokys nužudė V.Dudniką, o tuomet nukreipė savo dėmesį į boksininką. Pranešama, kad I.Medvedevas keturis kartus šovė į žvėrį, o galiausiai jį pribaigė peiliu, nes kulkos nesugebėjo jo sustabdyti.
2021-10-22

Iš privataus parko aplinkosaugininkai konfiskavo mešką, liūtą ir pumą, darbuotojai sako: „Visi verkėm“

Per specialią operaciją Pasvalio rajone iš privataus gyvūnų parko savininko aplinkosaugininkai laikinai konfiskavo neva neteisėtai laikomus egzotiškus žvėris: mešką, liūtą ir pumą. Ilgamečiai parko darbuotojai nesupranta kodėl, mat dėl zoologijos parko statuso bylinėjasi teisme. Iš parko savininkų ketinama atimti dar keletą egzotiškų žvėrių ir paukščių. Pasvalio rajone, Raubonyse, prie pat judraus kelio veikia tikra pramogų vieta.
Aktualijos 2021-07-22

Pakelėje užfiksavo ypatingą akimirką: meška jaukiai žindė du savo mažylius

Socialiniame tinkle „Facebook“ patalpintas mielas vaizdo įrašas, kuris mobiliuoju telefonu buvo nufilmuotas viename Tenesio valstijos pramogų parke. Vaizdo įrašą patalpinęs kalnuotame Gatlinburgo mieste įsikūrusio parko darbuotojas džiaugėsi, kad jam pavyko užfiksuoti tokią jaukią akimirką. Jauniklius patelė žindė visai šalia kelio, o pravažiuojančio automobilio išbaidyti meškiukai atsisuko į viską filmuojantį vyriškį.
2021-07-11

Istorija dėl Rusijos kartojasi: kur vieni mato mešką, kiti – svarbią kaimynę

Kol Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas mato svarbią kaimynę, kiti Europos Sąjungos šalių lyderiai mato grėsmingą mešką. E. Macronas mano, kad Lenkijos ir Baltijos šalių lyderiai yra rusofobai, o daug griežtesnės politikos Rusijos atžvilgiu jie reikalauja todėl, kad yra paranojiški, rašo „Politico.eu“. Varšuvos, Talino, Rygos ir Vilniaus lyderiai, priešingai, save laiko rusorealistais.
2021-07-11

Į Japonijos miestą įsiveržė lokys: draskė žmones, kol nenušovė medžiotojas

Šiauriniame Japonijos mieste paniką sukėlė čia atklydęs rudasis lokys. Gyvūnas draugiškas nebuvo – jis apdraskė keturis žmones. Po šiaurinį Japonijos Saporo miestą klaidžioja didelis rudasis lokys. Netrukus jis įsiveržia į kareivines, kur sužaloja vieną karį. Tuo agresyvaus lokio nuotykiai mieste nesibaigia. Čia matyti, kaip jis iš nugaros užpuola dar vieną žmogų.
2021-06-18

Molėtų rajone moteris išvydo didžiulį lokį: „Jis mus pamatęs atsisuko, o aš iš to siaubo klyktelėjau“

Naujienų portalo tv3.lt redakciją pasiekė neįtikėtinas Molėtų rajone užfiksuotas vaizdelis, kuriame matyti didžiuliai lokio pėdsakai. Vaizdo įrašą filmavusi Vita Paškevičiūtė ketvirtadienio vakarą matė ir patį lokį, o išaušus penktadienio rytui nusprendė įamžinti ir didžiulio gyvūno paliktus pėdsakus. Lokys atklydo į Molėtų rajono Inturkės seniūnijos apylinkes, Stanuliškių kaimą.

Neįtikėtina: Švėkšnos apylinkėse užfiksuota meška

Ketvirtadienio vakare, apie 23 val. Švėkšnos apylinkių miškuose tarp Vilkų Kampo ir Bliūdsukių kaimų medžiotojų klubo „Ąžuolas“ įtaisyta kamera užfiksavo neįtikėtiną vaizdą – laukinėje gamtoje vaikščiojančią mešką. Įvykį patvirtino klubo narys Vidas Mauricas. Pasak vyriškio, šiuose kraštuose jau labai seniai niekas neatsimena tokio vaizdo.

Ignalinos miškuose medžiotojų kameros užfiksavo atklydusį rudąjį lokį

Į Lietuvą vėl užklydo mūsų miškuose labai retai sutinkamas svečias – rudasis lokys – jau kelias dienas lepečkojis svečiuojasi Ignalinos rajone, netoli Stripeikių kaimo. Medžiotojai juokauja, kad geriau dabar nosies į mišką nekišti. Gamtininkai sako, kad Lietuvoje tokie svečiai galėtų pasilikti ir ilgiau. Retą vaizdą prieš kelias dienas užfiksavo „Elnio“ medžiotojų klubo kameros.

Neįtikėtini lokio nuotykiai Rusijos mieste: viską stebėjo nustebę gyventojai

Neįtikėtina istorija apie lokio nuotykius mieste. Centrinės Rusijos Nižnevartovske slampinėjant lokiui vieni rusai slėpėsi, kiti ramiai lydėjo žvilgsniais. Gatvėmis besišlaistantis lokys praeivių akivaizdoje puolė savo šeimininką, o tuomet vos nepakliuvo po autobuso ratais. Per sniegą klampojantį lokį rusai filmuoja Nižnevartovske – centrinėje Rusijoje. Lokys pamažu artėja prie šalia kelio stovinčio ir telefonu pliurpiančio vyro. Ir netrukus jį puola. Vyras sprunka.
2021-03-18

Meškos kelionė po Lietuvą: žingsniuoja Kėdainių link

Vidurio Lietuvoje, Raseinių krašte, pastebėti meškos pėdsakai. Vietos medžiotojų teigimu, rudoji nužingsniavo ne kur kitur, o Kėdainių krašto link. Tiesa, ar ji ateis iki mūsų krašto – neaišku, mat meškos keliai, pasak medžiotojų, tikrai sunkiai prognozuojami. Aptiko medžiotojai Meškos pėdsakus laukuose aptiko Raseinių krašto „Pagojuko“ medžiotojų klubo medžiotojai, praėjusią savaitę apžiūrinėję savo medžioklės plotus.
Aktualijos 2020-12-04

Raseinių rajone klajoja rudoji meška: aptiko dižiulius pėdsakus

Raseinių rajone medžiotojai rado meškos pėdsakus. Kaip informuoja agroeta.lt, pėdsakai buvo rasti per medžioklę prie Pryšmantų kaime. Nuo šio kaimo, iki Jurbarko rajono ribos – vos 20 kilometrų. Jei gyvūnas užklystų į Jurbarko rajoną, tai nebūtų pirmas kartas, kai lokys čia būtų pastebėtas. Raudonojiknyga.lt duomenimis, anksčiau meška yra sukiojusis netoli Liudvinavos (Šimkaičių sen.

Rusijoje sušaudė mešką ir jos meškiuką: užlipę ant povandeninio laivo tariamai kėlė grėsmę

Kamčiatkoje, Rusijos Ramiojo vandenyno karinio laivyno bazėje, buvo sušaudyta meška ir jos meškiukas, kurie užsilipo ant atominio povandeninio laivo. Vaizdo įrašas su širdį draskančiais kadrais sukrėtė rusus. Pirmadienį šį incidentą pakomentavo ir Ramiojo vandenyno laivyno spaudos tarnyba. Jie patvirtino faktą, tačiau tikino, kad elgėsi griežtai pagal instrukcijas.
2020-11-09

Kaišiadorių rajone – medžiotojo ir lokio akistata: „Buvau šokiruotas, kai pamačiau didelį užpakalį“

Kauno apylinkes pamėgo rudasis lokys, gauruotasis vis dažniau patenka į medžiotojų akiratį. Specialistai kol kas apie pastoviai čia gyvenantį plėšrūną kalba atsargiai, bet didėjant jų skaičiui kaimyninėse šalyse, esą stebėtis tuo nereikėtų. Sunerimti verčia tik tai, kad šiltėjant žiemoms – lokiai nebeužmiega žiemos miegu. Į šernų medžioklę Kaišiadorių rajone, Palomenės miškuose išsiruošęs kaunietis Dalius Katinas netikėtai termovizioriumi įamžino lokį.
Į viršų