REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia ateinančią savaitę? Pateikiame išsamias prognozes visiems Zodiako ženklams.

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia ateinančią savaitę? Pateikiame išsamias prognozes visiems Zodiako ženklams.

REKLAMA

AVINAS

Merkurijui veikiant jūsų aplinka taps aktyvi ir dinamiška. Dabar tiesiog lis įvairiomis idėjomis. Kai kurios iš jų gali pasirodyti labai naudingos, prisidėti prie jūsų verslo plėtros ir populiarinimo. Jei nepasistengsite gerai apgalvoti savo idėjų, dauguma jų niekada nebus įgyvendintos. Svarbi šeimos tema: labai daug laiko praleisite su vaikais, žaisite įvairius žaidimus. Vaikai gali suteikti jums vertingos informacijos. Galima žinia apie nėštumą.

JAUTIS

Veneros padėtis turės įtakos jūsų profesiniam gyvenimui. Mažai dėmesio skirsite verslui ar darbui, sumažinsite kontaktų skaičių. Norėsis dažniau aplankyti tėvus, jausite poreikį grįžti į gimtąsias vietas, kur prabėgo jūsų vaikystė. Verta pasklaidyti senas knygas jūsų bibliotekoje – galbūt sužinosite svarbios informacijos, kuri privers domėtis savo šeimos istorija, su ja supažindinti vaikus. Seksis specialistams, kurių darbas susijęs su nekilnojamu turtu, statybomis ar dizainu.

DVYNIAI

Merkurijus suteiks vadovo, gebančio ne tik organizuoti procesą, bet ir išlaikyti jo kontrolę bei palaikyti talentus, statusą. Jei imsitės naujo projekto, taip įsijausite, kad nekreipsite dėmesio į nieką kitą. Sausą ir tikslią informaciją priimsite lengviau nei apkrautą tam tikromis emocijomis, geriau išlaikysite egzaminą žodžiu, o ne raštu. Naudodamiesi ryšio priemonėmis (telefonu ar internetu), mielai bendrausite su artimaisiais ir kaimynais.

REKLAMA
REKLAMA

VĖŽYS

Merkurijus jums suteiks aštrų ekonominį mąstymą: aiškiai matysite, iš ko galima gauti naudos, o kokio verslo verčiau nesiimti, į kokius išteklius investuoti iš karto, o su kuo geriau palaukti. Turėsite uoslę pelningiems sandoriams ir visada galėsite užmegzti santykius ar derėtis su potencialiais verslo partneriais. Kad ir ką įsipareigotumėte, sugebėsite tai atlikti racionaliai ir mažiausiomis sąnaudomis.

REKLAMA

LIŪTAS

Dėl Merkurijaus lengvai užmegsite ryšius su žmonėmis, galimai turinčiais daugybę verslui naudingų kontaktų. Tarp jų bus aukšto rango pareigūnų ar organizacijų vadovų. Demonstruosite puikią sprendimų logiką, intelektą, oratoriaus ir mokytojo talentus. Kita vertus, kritiškai vertinsite šiuo laikotarpiu gautą informaciją. Taip pat domėsitės naujomis pažangiausiomis technologijomis, kai kurias galėsite išbandyti.

MERGELĖ

Merkurijus ragina vadovautis intuicija priimant bet kokius sprendimus ir, jei įmanoma, kuo mažiau dalintis savo planais. Naujų pažinčių ir kontaktų skaičius turi būti ribotas. Nereikėtų tikėtis, kad pasiseks su verslu: dabar jo apyvarta gali sumažėti dėl objektyvių priežasčių. Tačiau labai greitai pajusite padėties pagerėjimą. Galbūt dėl to, kad savo veikloje naudosite atnaujintas technologijas. Galite užmegzti ryšį su rėmėju, kuris pasisiūlys padėti įgyvendinti jūsų projektą.

REKLAMA
REKLAMA

SVARSTYKLĖS

Merkurijus skatins aktyviai bendrauti, rinkti informaciją ir dalintis ja su kitais. Galėsite atkurti kai kuriuos kontaktus. Sužinosite tam tikrų dalykų, kuriuos anksčiau bandė nuo jūsų nuslėpti, taip pat išgirsite svarbių naujienų, dėl kurių būsite dėmesio centre. Santykiuose su pavaldiniais iškils tam tikrų problemų, todėl reikės veikti apgalvotai, kad visiškai jų nesugadintumėte. Stenkitės išdidumo nepainioti su pasididžiavimu, o noro vadovauti – su arogancija aplinkinių atžvilgiu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

SKORPIONAS

Kai Saulė Liūto ženkle, galite pasikalbėti su viršininku apie perspektyvas dabartinėje darbo vietoje. Jei ateities planuose progreso nesitikima, verta pradėti ieškoti kito darbo, kuriame ne tik pademonstruotumėte savo sugebėjimus, bet ir už juos gautumėte deramą atlygį. Galite tikėtis naujienų apie paaukštinimą ar perkėlimą į naują darbą. Tinkamas laikas tvarkyti dokumentus, įskaitant metinę ataskaitą apie naujausius jūsų pasiekimus.

ŠAULYS

Merkurijus rodo, kad nenorite likti šešėlyje ir jums gyvybiškai svarbu būti dėmesio centre. Stenkitės neįsitraukti į beprasmiškus ginčus, pagrįstus tik noru parodyti savo erudiciją, ypač kalbant apie religiją ar filosofiją. Net jei tikrai gerai išmanote šiuos dalykus, vargu ar galėsite įtikinti savo pašnekovą. Be to, nėra vieno teisingo požiūrio. Naudinga pradėti bendrauti su potencialiais užsienio partneriais arba mokytis užsienio kalbos.

REKLAMA

OŽIARAGIS

Merkurijus padės vesti derybas, tačiau stenkitės nesijaudinti ir negalvokite, kad viską išmanote geriau už kitus. Verslą geriausia pradėti naudojant bendrą ar pasiskolintą kapitalą, tuomet jis bus sėkmingas. Kelis kartus viską patikrinkite: įmanoma, kad neatsižvelgėte į kai kurias smulkmenas, kurios ilgainiui taps kliūtimi. Laikas užsiregistruoti į kvalifikacijos kėlimo kursus arba pradėti mokytis užsienio kalbos. Tai gali praversti siekiant karjeros.

REKLAMA

VANDENIS

Merkurijus turėtų skatinti bendrauti, kad atsakytumėte į daugelį klausimų ir pasiektumėte sėkmę darbe bei asmeniniame gyvenime. Seksis žurnalistams, rašytojams ir specialistams, teikiantiems informavimo ar tarpininkavimo paslaugas. Dalyvaukite įvairiuose socialiniuose renginiuose ar vakarėliuose, taip užmegsite verslo ryšius ir reikalingas pažintis. Verslininkų laukia sėkmingos derybos, po kurių bus galima sudaryti pelningas sutartis.

ŽUVYS

Dėl Merkurijaus galite sulaukti gerų naujienų apie savo darbą. Jeigu jo ieškote, galimas įdomus pasiūlymas, kuris patenkins beveik visus jūsų norus. Padidės verslo kontaktų ir skambučių skaičius, suaktyvės korespondencija. Turėsite išspręsti daug mažų problemų, susijusių su prekių tiekimu, finansavimu, gamyba, įranga ar klientūros klausimais. Gali tekti pavaduoti bendradarbį, pasirūpinti šeimos nariu ar augintiniu. Reguliari mankšta ir dieta padės išlikti sveikiems.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų