Zodiako ženklams – iššūkių diena: kai kam gali tekti nusivilti itin skaudžiai

Trečiadienis – naujų iššūkių diena Zodiako ženklams. Žvaigždės rodo, kad artimiausiu metu prireiks geležinės kantrybės, todėl priiminėti sprendimus patariama itin atsakingai.

Avinas

Darbe galite susidurti su netikėtais sunkumais, išgirsti kritišką kolegų nuomonę, taip pat patirti, kas jus apvogdavo, apgaudavo veikloje. Netvarkykite piniginių ir turto reikalų: geriausiu atveju tuščiai laiką sugaišite, blogiausiu patirsite nuostolių.

Tauras

Neskubėkite, kad ir kuo užsiimsite, ir neapsiimkite daug darbų. Likite kritiški, atsargūs: galite nepajusti apgaulės, pasikliauti nesąžiningu draugu, giminaičiu. Galimi apmaudūs nesusipratimai su mylimu žmogumi.

Dvyniai

Vargu ar pavyks teisingai apsispręsti. Kol kas naudinga vilkinti situaciją: nieko neveikdami bent jau nieko neprarasite. Nepasiduokite liūdesiui, bet ir nepuoselėkite didelių vilčių. Būkite atidesni, kad artimųjų ir aplinkinių neužkrėstumėte netikusia nuotaika.

Vėžys

Kvailos nesėkmės, nelemti sutapimai, nemalonūs prisiminimai. Pataupykite jėgas ir nesivelkite į jokius konfliktus arba avantiūras darbe, nes ambicijos bus blogos patarėjos.

Liūtas

Būkite atidesni smulkmenoms: dėl niekų gali sugriūti svarbus reikalas, sugesti santykiai su partneriais, kolegomis. Nerizikuokite nei pinigais, nei sveikata, nei darbo vieta.

Mergelė

Teisybės ieškoti tuščia, tad nesinervinkite bendraudami, tvarkydami reikalus. Jums gali būti užkrauta atsakomybė už antrosios pusės, partnerių ar kolegų klaidas, nusižengimus.

Svarstyklės

Imkitės tik to, ko negalima atidėti, ir mokėkite laiku pasakyti „ne“, kai būsite verčiami daryti tai, kas nenaudinga, kai norėsis išleisti didesnę pinigų sumą ar įsimylėti pirmą sutiktą. 

Skorpionas

Netikėkite pažadais, nesižavėkite naujais pasiūlymais, vėliau tai nepasiteisins. Daugiau nuveiksite, jei mažiau iš aplinkinių, ypač draugų, tikėsitės pagalbos. Kita vertus, ir patys nepiktnaudžiaukite niekieno kantrybe.

Šaulys

Dirbkite susikaupę. Nepykite, jei artimas žmogus ar kolega pastebės jūsų trūkumus, primins neįvykdytą įsipareigojimą ar neatliktą pareigą.

Ožiaragis

Viskas gali pakrypti ne ta linkme, kuria jums reikia, geriau netvarkykite jokių svarbių reikalų ir neskubinti įvykių. Netikėtumai neišvengiami, tad nesutrikite, kai pasirodys, kad kai kas nesilaiko susitarimo.

Vandenis

Galimi neteisėti įžeidimai, nepelnytai pažeminimai ar materialinė skriauda. Pasaugokite asmeninius daiktus, nesinešiokite didelių pinigų sumų, brangių papuošalų. Pasistenkite likti nuošalyje ir niekam nenurodinėti.

Žuvys

Nesiblaškykite, venkite kategoriškų apsisprendimų. Mokėkite skirti provokacijas, kad kovoje dėl valdžios, įtakos (darbe, visuomenėje, šeimoje) neprarastumėte realybės jausmo.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų