Savaitės horoskopas pagal Naglį Šuliją: kam rugpjūtį šypsosis sėkmė?

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis. Sužinokite, kas laukia jūsų Zodiako ženklo.

Avinas

Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, kuriuos reikės pareigingai atlikti, tikrai nestigs, reikės imtis visko iš eilės. Kita vertus, ši veikla vyks gana sklandžiai, smarkiai nevargins. Palankus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo dalykais. Taip pat dabar bus ir daug progų smagiai pasilinksminti. Būsite kūrybiški.

Jautis

Nemažai laiko, dėmesio bei pastangų gali paprašyti namų, šeimos reikalai – greičiausiai nedideli, greitai sutvarkomi, tačiau vis tiek gana svarbūs ir dėl to neatidėliotini. Kartu bus nemažai progų pasidžiaugti vasaros pramogomis. Ir patys būsite kūrybiški, bus lengva nudžiuginti save bei kitus.

Dvyniai

Būsite atviri, judrūs, daug ir su malonumu bendrausite – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet ne tik. Puikus laikas nedidelėms išvykoms, skirtoms akiračiui plėsti. Taip pat dabar puikus metas veiklai namuose – ir svarbiems pertvarkymams, ir mėginimams namus daryti gražesnius, patogesnius.

Vėžys

Tikėtina, jog rūpės piniginiai, turtiniai reikalai, galimybės gauti apčiuopiamos naudos – pastangos šioje srityje netruks jos atnešti. Taip pat dabar patiks daugiau judėti, plėsti savo akiratį, o ši veikla puikiai derės su smagiomis, maloniomis aplinkybėmis, galimybėmis smagiai pasilinksminti.

Liūtas

Būsite energingi, puikios nuotaikos, veiklūs. Atrodo, teks nemažai bendrauti, pirmiausia dalykinėmis temomis, bet netik. Palankus metas protinei veiklai - dirbti su žiniomis, informacija, skaičiuoti. Greiti, ryžtingi veiksmai siekiant finansinės naudos netruks jos atnešti. Bet čia galima ir paprasčiausia sėkmė.

Mergelė

Viena vertus, būsite labai ryžtingi, veiklūs, greitai tvarkysite savo reikalus, darbai tirpte tirps rankose. Siekdami savo tikslo būsite linkę veikti daug nesiterliodami. Tačiau tuo pat metu bus ir puikus metas asmeninei kūrybai, nuveikti arba sukurti ką mielo ir gražaus.

Svarstyklės

Atrodo, laukia ganėtinai rami savaitė, palanki ramiai pabūti su savimi, atsidurti kur nors gamtos prieglobstyje ar daryti ką panašaus – tarsi ir nepraktiško, tačiau sielai labai naudingo. Į šį gyvenimą gražins artimi draugai – bus smagu ne tik pabūti kartu, bet ir nuveikti ką visiems linksmo bei įdomaus.

Skorpionas

Tikėtina, kad nestigs darbų darbe, profesijos srityje. Visgi vyraus nedideli darbai, greitai tvarkomi reikalai, kliūčių nematyti, tad nuveikti pavyks nemažai. Ypatingai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, kalbėjimu, skaičiavimu. Ir draugai šią savaitę nenuvils – bus puikių progų visiems kartu nuveikti ką mielo ir smagaus.

REKLAMA

Šaulys

Atrodo, teks padirbėti – darbe, profesijos srityje gali atsirasti svarbių darbų, kurių imtis reikės greitai ir neatidėliojant. Kita vertus, energijos, noro veikti irgi nestigs, todėl su visomis užduotimis susidorosite nesunkiai. Be to, ir smagių, malonių aplinkybių bus. Tęsiasi geras metas kelionėms.

Ožiaragis

Atrodo, laukia gana rami savaitė – darbe vyraus įprasta rutina, namie – įprasta tvarka. Palankus metas nebent tiems, kurie ieško papildomų finansinių išteklių savo veiklai plėsti, taip pat kelionėms, pirmiausia tokioms, kurios reikalauja jėgų, bet atsidėkoja nuotykiais.

Vandenis

Dabar bus svarbūs ne jūsų norai, o kitų, arba kito asmens siekiai, tikslai ir veika. Ta ana pusė bus aktyvi, dalykiška, sieks įtraukti į savo orbitą. Kita vertus, tai, kas dabar tarsi eina į jus, gali būti ir gražu, ir naudinga, todėl visai priimtina. Kažkas panašaus gali vykti ir dalykinėje srityje.

Žuvys

Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų tikrai nestigs, apie save gali priminti ir visokie įsipareigojimai. Nieko nepadarysi - teks imtis visko iš eilės. Be to, dabar yra geras laikas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Nustebinti gali asmeniniai santykiai su kai kuriais žmonėmis.


Rašyti komentarą...
s
ssss
2021-08-01 20:31:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
BŪK PIRMAS KURIS MATO! [VIDEO iš migrantų kelionių!] Naujausios „insider” naujienos ir diskusijos! Junkis į Telegram grupę „Migrantai Lietuvoje 2021”. Junkis: t.me/MigrantaiLietuvoje
Atsakyti
0

d
dvynys
2021-08-01 21:52:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
ale, tai kaip jis taip nuspeja, paziuriu visus savo artimuosius ir Svarstykles ir Vandenius-rods, taip ir vystysis ju reikalai...tik va nezinau, kada man bus laikas prie juros vaziuoti, o vasara jau baigiasi....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų