1 Zodiako ženklui – pavojus: gali kilti ir konfliktas

Antradienis Zodiako ženklams pažers naujų potyrių gausą. Tiesa, nors džiugių įvykių nestigs, kai kam gali tekti ir nusivilti.

Avinas

Tikėtini bendri reikalai su užsieniečiais, kelionių, mokslo planai, jų aptarimas. Iš toli esančio žmogaus galite gauti reikšmingą žinią. Gali megztis aistringas romanas, pikantiška intriga.

Tauras

Šiandien nestokosite darbštumo, verslumo. Saugokite savo ir kitų sveikatą, tinkamai eksploatuokite techniką.

Dvyniai

Ši diena gali būti drauginga, informatyvi. Visgi yra pavojus, kad išprovokuosite konfliktą, primygtinai kam nors piršdami savo nuomonę, valią ar moralizuodami.

Vėžys

Šiandien vienumoje jaustumėtės kur kas geriau nei tarp žmonių. Trokšite asmeninės erdvės, nesinorės nė prie ko derintis. Stenkitės išlaikyti vidinę ramybę ir nepersidirbti.

Liūtas

Šiandieną geriau suprasite kitus žmones, todėl sugebėsite rasti kompromisą, susitarti dėl svarbių jums dalykų. Daugiau dėmesio norėsis skirti vaikams, artimiesiems. Ypatingų emocijų teiks meilė, gerbėjai.

Mergelė

Jums neblogai seksis dirbti ir užsidirbti. Tačiau norint įsigyti techninę, ūkinę prekę ar paslaugą, gali prireikti tvirtybės dėl jos derantis ir pan. Saugokitės ugnies.

Svarstyklės

Būsite aktyvūs ir darysite įtaką aplinkiniams. Geriau nei kitiems, jums seksis suvaldyti oponuojančius, nepatenkintus. Visgi tie, kuriuos manėte esant draugais, gali pakišti jums koją. Pasidomėkite, kokie motyvai už to slypi.

Skorpionas

Pasižymėsite ypatingu jautrumu. Galbūt pajusite, kad artimiems žmonėms reikalingas jūsų padrąsinantis žodis ar materialinė parama. Jeigu nenorite pakliūti į nemalonę, viską darykite nuosekliai, apgalvotai.

Šaulys

Šiandien nuolat jausite nervinę įtampą. Kad ir kaip pozityviai bendrausite bei stengsitės viską atlikti nepriekaištingai, vis tiek atsiras jumis nepatenkintų, oponuojančių. Atpalaiduotų sportavimas.

Ožiaragis

Šiandien būsite gana praktiški. Tiktų planuoti naują veiklą, daug ką aptarti. Po darbo pravartu užsiimti sveikatos ir grožio profilaktika, keisti mitybą į sveikesnę.

Vandenis

Pasistenkite, kad kuo mažiau įtampos būtų santykiuose su namiškiais, partneriais. Būkite supratingi, atidūs tiems, kuriuos mylite. Turėkite omenyje, kad pavojinga primygtinai reikalauti iš jų dar didesnio dėmesio.

Žuvys

Tai gali būti rimtos transformacijos metas. Tikėtinos derybos, finansiniai sandėriai. Turite būti racionalūs, atidūs, nes situacija bus gana įtempta, gal net karinga. Galite ne juokais įsipareigoti.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų