Prasidėjo itin sunkus metas: Budraitytė įspėja 2 Zodiako ženklus

Sakoma, kad delčia – puikus metas didelėms permainoms. Siūloma pakeisti darbą, gyvenamąją vietą ar net gyvenimo partnerį. Astrologė Vaiva Budraitytė sako, kad šis metas ypač palankus nepageidaujamų svečių atsikratymui.

Anot astrologės, delčia simbolizuoja mažėjimą: „Delčios metu patariama atsikratyti svorio, ligos, palankus metas operacijoms. Taigi, delčios metu patariama atsikratyti visko, ko nepavykdavo atsikratyti seniau.

Ant delčios gerai raugti kopūstus, jie neperrūgsta ir būna traškūs bei skanūs. Tinkamas metas paraugti ir agurkus, jie nesuminkštėja.“

Palankus metas tvarkytis

V. Budraitytė sako, kad dabar itin palankus metas tvarkytis namus, išsivalyti visus kampus. O jeigu jaučiate, kad namuose kažkas negerai, gal net vaidenasi, galite visur pabarstyti druskos.

„Ant keptuvės druską pašildykite ir tada visuose namų kampuose pabarstykite po valgomąjį šaukštą.

Delčios periodu druska namuose sugeria visą blogį ir tokiu būdu namai išvalomi. Po poros dienų druską galite sušluoti ir išmesti į lauką, taip visas blogis iš jūsų namų išeis, susigers į žemę“, – pataria astrologė.

Įspėja Žuvis ir Liūtus 

Pasak pašnekovės, Lietuvai šis metas itin sudėtingas ir iki rugsėjo vidurio padėtis tik dar sunkės, bus netikėtumų, nemalonių įvykių.

„Bendras fonas blogas visiems ženklams, bet blogiausia bus Žuvims, Liūtams, apskritai, tiems ženklams, kurie turi sąsają su liūto ženklu, ugnies ženklams. Šiaip visi turėtų būti šiek tiek atsargesni, o kas atostogauja tikriausiai turės neramias atostogas. Atvirai, bet kokia mėnulio fazė šį mėnesį mus nelabai džiugins.

Patarčiau susikurti savo saugumo burbulą, mažiau domėtis tuo kuo nereikia, dirbti savo rutininius darbus, medituoti, būti gamtoje“, – pataria astrologė V. Budraitytė.


Rašyti komentarą...
L
Linas
2021-08-03 18:35:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Peza nesąmones
Atsakyti
-25

Z
Zuvis
2021-08-03 20:29:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vieni raso gerai o cia bac zuvims blogai. Nesmone
Atsakyti
-15

Z
Zuvis
2021-08-03 20:28:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vienus skaityk zuvims gerai o cia bac blogai durnacija
Atsakyti
-13

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų