Didysis rugpjūčio mėnesio horoskopas: įspėja saugotis 2 Zodiako ženklus

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia rugpjūčio mėnesį? Pateikiame jums išsamią prognozę visiems Zodiako ženklams. 

Avinas 

Besivystantiems santykiams reikia labai daug darbo. Laimei, Veneros ir Merkurijaus planetų perėjimas į Svarstykles rugpjūčio 16 ir 30 dienomis suteiks jums ištvermės augti ir keisti turimus santykius. Santykiuose atrasite pusiausvyrą – emocijų sąmyšio bus vis mažiau ir mažiau.

Be to, tuo metu vyks ir Urano retrogradinis judėjimas, kuris prasidės rugpjūčio 19 dieną, o tai padės jums nusibrėžti ribas ir jas parodyti tiems, kurie jas peržengia. Žinoma, tas pats galios ir jūsų pačių veiksmams.

Jautis

Mėnulio jaunaties Liūto ženkle metu, rugpjūčio 8 dieną, ir mėlynojo mėnulio Vandenio ženkle metu rugpjūčio 22 dieną daugiausiai galvosite apie šeimą ir darbo reikalus. Kai rugpjūčio 16 dieną Venera įžengs į Svarstykles, pasijusite užspeisti profesinių reikalavimų.

Gera žinia tai, kad Urano judėjimas bus retrogradinis – jis prasidės rugpjūčio 19 dieną, o rugpjūčio 22 dieną į Mergelės ženklą pereinanti Saulė atneš smagų laiką. Pasistenkite dienas leisti smagiai, net jei darbo ir daugoka, rašo today.com

Dvyniai

Nors apie rugpjūčio 11 dieną, kai Merkurijus pereis į Mergelę, noro kažkur eiti ar bendrauti turėsite nedaug, šis jausmas greitai pasikeis rugpjūčio 16 dieną ir rugpjūčio 30 dieną, kai Venera ir Merkurijus pereis į Svarstykles.

Nuo mėnesio vidurio iki pabaigos bus geras laikas atsipalaiduoti, laiką leisti su draugais ir džiaugtis gera vasaros energija. Su antrąja puse susiplanuokite romantišką pasimatymą, kad atgaivintumėte meilę. Jei šiuo metu esate vieniši, šis laikas bus labai tinkamas naujiems santykiams pradėti.

Vėžys

Rugpjūtis bus puikus laikas pradėti remonto darbus namuose, kurie jūsų laukia jau seniai. Veneros ir Marso perėjimas į Svarstykles rugpjūčio 16 ir 30 dienomis atneš jums paskatą savo gyvenamąją vietą paversti nuostabaus grožio erdve.

Jūsų planų silpnoji vieta bus rugpjūčio 8 dienos Mėnulio jaunatis ir rugpjūčio 22 dienos mėlynasis Mėnulis, kai reikės kiek apriboti išlaidas. Stenkitės neišleisti per daug pinigų – antraip  paskui gailėsitės.

Liūtas

Šis mėnuo jums atneš nemažai pokyčių. Ar esate pasiruošę? Rugpjūčio 8 dienos jaunatis bus jūsų šansas keistis. Urano planetos retrogradinis judėjimas vyksta Jaučio ženkle – tai prasidės rugpjūčio 19 dieną ir paskatins jus iš esmės permąstyti savo karjeros kryptį.

Tuo tarpu rugpjūčio 22 dienos Mėlynasis Mėnulis Vandenio ženkle padės jums atsitraukti nuo tų santykių, kurie neveikia – paleiskite juos ir nebijokite pokyčių. Eikite į tą pusę, kurioje jaučiate džiaugsmą.

REKLAMA

Mergelė

Nėra taip, kad negalėtumėte veikti užtikrintai, tiesiog matote, kad dabar iš nieko negaunate pakankamai dėmesio ir šilumos. Turėkite kantrybės – ilgai nebūsite ignoruojami. Jūsų draugai, kolegos, šeimos nariai ir artimieji kitaip elgtis pradės nuo rugpjūčio 11 dienos – tada atrasite savo balsą ir galėsite kalbėti atvirai. Iki Saulės kasmetinio sugrįžimo į jūsų ženklą jau būsite pasijutę matomi ir girdimi.

Svarstyklės

Kai rugpjūčio 11 ir 22 dienomis Merkurijus ir Saulė įžengs į Mergelės ženklą, mieliau rinksitės savo jausmus pasilaikyti sau ir parodyti juos tik tiems, kuriais tikrai pasitikite.

Veneros rugpjūčio 16 dienos perėjimas leis jums pasinaudoti savo žavesiu, kad išvengtumėte sudėtingų problemų, duodami aptakius atsakymus. Mandagiai atsakydami kitiems per Urano retrogradinį judėjimą rugpjūčio 19 dieną jausite, kad geriau suvaldote šiuos santykius.

Skorpionas

Mėnulio jaunatis rugpjūčio 8 dieną ir Mėlynasis Mėnulis rugpjūčio 22 dieną atneš jums naują karjeros galimybę darbe, kuri ateis iš netikėto šaltinio ar seno kolegos. Būkite atviri viskam.

Gali būti, kad viena iš tokių galimybių sutaps su jūsų svajonėmis, o tai reiškia, kad toliau judėsite būtent šia kryptimi. Urano retrogradinis judėjimas nuo rugpjūčio 19 dienos į jūsų santykius įneš ir pakilimų, ir nukritimų. Nepameskite krypties ir tvirtai stovėkite ant žemės, kad kitų žmonių problemos nepaveiktų jūsų nusiteikimo.

Šaulys

Lipti karjeros laiptais nėra lengva, bet šį mėnesį galimybių bus daugiau. Merkurijaus ir Saulės perėjimas į Mergelę rugpjūčio 11 ir 22 dienomis, kuriam energijos suteiks dar ir Mėlynasis Mėnulis rugpjūčio 22 dieną Vandenio ženkle, sustiprins jūsų karjeros sritį, nors dabar tą įžvelgti dar ir sunku. Tai jums padės artimiausiais mėnesiais siekti savo svajonių, o taip pat ir gauti naujas pareigas ir paaukštinimą, kurio taip norite.

Ožiaragis

Niekada ne per vėlu pradėti taupyti, net jei tvarkos savo finansuose dar ir neįsivedėte. Mėnulio jaunaties Liūto ženkle metu, rugpjūčio 8 dieną, gerai būtų paprašyti, kad geras draugas, patikėtinis ar šeimos narys padėtų jums susidaryti gerą finansų planą.

REKLAMA

Tai padės jums susigrąžinti išleistus pinigus, nes per Mėlynąjį Mėnulį Vandenio ženkle, rugpjūčio 22 dieną, jus pasieks dividendai iš investicijų. Užuot išlaidavę, pinigus ir vėl investuokite, kad turtas tik didėtų.

Vandenis

Liūto jaunatis rugpjūčio 8 dieną jums padės atverti akis ir suteiks įžvalgumo – pamatysite, kurie žmonės jūsų gyvenime yra nuoširdūs, o kurie – ne. Urano retrogradinio judėjimo metu rugpjūčio 19 dieną gali būti sudėtingiau palaikyti santaiką su šeima ir artimais draugais.

Tačiau rugpjūčio 22 dienos Mėlynasis Mėnulis atneš jums galimybę pradėti iš naujo ir visas laikinas dramas su artimiausias žmonėmis palikti užnugaryje.

Žuvys

Dabar labiau nei bet kada jums pavyks savo jausmus atidėti į šalį ir pradėti megzti sąžiningas derybas su kitais. Merkurijaus perėjimas rugpjūčio 11 dieną ir Saulės pasikeitimas rugpjūčio 22 dieną leis su kitais žmonėmis tartis konkrečiai ir užtikrintai.

Turėkite omenyje, kad Merkurijaus perėjimas į Svarstykles rugpjūčio 30 dieną gali jums atnešti stiprų norą dominuoti ar net keršyti, jei nepasinaudosite teigiama kosminės energijos puse.


Rašyti komentarą...
K
Klausimelis
2021-08-05 12:11:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ar galetumete nuspti ar senmerges sutve dar ilgai issilajkys valdzioje?
Atsakyti
0

E
Egiox
2021-08-05 14:20:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iki rinkimu, kaip ir visi...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų