tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Penktadienis 13-oji – diena, apipinta daugybe mistinių elementų, o nemažai žmonių pastebi, kad šią dieną žmonės lyg nesavi. Astrologė ir būrėja Vaiva Budraitytė patikina, jog šią dieną vertėtų pasisaugoti, vengti konfliktų ir dieną praleisti pasyviau.

Penktadienis 13-oji – diena, apipinta daugybe mistinių elementų, o nemažai žmonių pastebi, kad šią dieną žmonės lyg nesavi. Astrologė ir būrėja Vaiva Budraitytė patikina, jog šią dieną vertėtų pasisaugoti, vengti konfliktų ir dieną praleisti pasyviau.

REKLAMA

Daugeliui šią dieną reikėtų būti atidesniems, pasisaugoti, tačiau kai kuriems ši diena gali būti netgi sėkminga. Vis dėlto, penktadienis 13-oji daugeliui yra sunki ir įtempta diena, todėl nesisaugant gali baigtis nelaime.

Tryliktoji korta – mirtis

Astrologė teigia, jog skaičius 13 turi negatyvią reikšmę dėl to, kad taro kortose ši korta reiškia mirtį. Tiesa, jos prasmė ne visada yra tiesioginė.

„Taro kortose 13 yra mirtis. Jis mirties skaičiumi filosofijoje yra tūkstančius metų, keik egzistuoja taro kortos, o jos egzistuoja tiek, kiek ir astrologija. Mirtis ten kartais reiškia tiesioginę prasmę,  aukštyn kojomis simbolika ta, kad niekas nevyksta. Pavyzdžiui, pasodintas grūdas ir jis vis nesudygsta, galbūt netgi supūva.

REKLAMA

Traktuojama, kad žydų pogromai buvo 13 dieną penktadienį, dar kažkas tokio, bet mano nuomonė, kad tas 13 negatyvumas yra susijęs su taro kortų numerologija“, – aiškino V. Budraitytė.

REKLAMA

Laimei, kad šiuo metu Mėnulis yra jaunaties fazėje – penktadienis 13-oji pavojingiausia tuomet, kai yra pilnatis arba vyksta užtemimas. Tačiau atsipalaiduoti nereikėtų, nes ir paskutinių dienų įvykiai rodo, kad ši diena ir artėdama kelia pavojų.

„Jau jaučiasi ir šiandien, ir vakar, matom, kas vyksta. Visada tai yra tokia kritinė diena, bet bent jau ne pilnatis, nes pavojingiausias penktadienis 13-oji yra per pilnatį arba tada, kai būna koks užtemimas.

REKLAMA

Vis tiek yra statistika, kad šią dieną būna daug nelaimingų atsitikimų, nemalonių įvykių. Gal pasąmonėje mums taip yra, bet tikrai, sakyčiau, kelis šimtus metų ta diena yra įvardijama kaip negatyvi ir būna porą kartų per metus“, – perspėja astrologė.

Patarė, kam pasisaugoti

Jei gimėte 13 dieną arba penktadienį 13-ąją, nebūtina saugotis – teigiama, jog žmogaus, gimusio šią dieną, penktadienis 13-oji neveikia ir netgi gali būti labai sėkminga diena.

REKLAMA
REKLAMA

Visiems kitiems vertėtų pasisaugoti ir būti atidesniems. V. Budraitytė pabrėžia, kad statistika rodo, jog šią dieną ir policija, ir greitoji sulaukia daugiau iškvietimų, įvyksta daugiau nelaimių.

„Reikėtų kažko naujo nepradėti, rimtų darbų nedaryti, pasyviau praleisti tą dieną. Nekonfliktuoti, aišku, nes tai gali peraugti į ilgalaikį konfliktą. 

Visiems reikia pasisaugoti, nors nėra taip blogai, nes ne pilnatis. Geriau likti namuose, knygas paskaityti. Aš įsitikinusi, kad kiekvienas turi miegamajam kažkokią dar neperskaitytą pradėtą knygą ar tą, kurios neturi laiko pradėti skaityti. Galima pasidaryti sau tokią pauzelę, ar gamtoj ramiai pabūti, pakvėpuoti grynu oru“, – pataria būrėja.

REKLAMA

O labiausiai šiuo metu, ypač penktadienį, kuris šį rugpjūtį sutampa su  13 mėnesio diena, vertėtų saugotis politikams ir visuomenės veikėjams. Juodasis Mėnulis šiuo metu yra Dvynio ženkle, todėl vertėtų atsargiau priimti sprendimus, nes po to gali tekti gailėtis:

„Juodasis Mėnulis yra Dvyniuose, o pas mus Dvyniai skaitosi politika. Dar politikai darosi agresyvūs. Saugotis labiausiai reikia politikams, kadangi Juodasis Mėnulis Dvyniuose veikia jų psichiką ir jie priima neadekvačius sprendimus.

REKLAMA

Visuomenininkai, kurie susiję su masių valdymu, turėtų būti atsargesni, kad po kelių mėnesių, kai Mėnulis pereis į kitą ženklą, kad nebūtų taip, kad stovi, žiūri ir nesupranti, ką padarei. Ir kaip taip galėjo būti.

Visuomenininkams, politikams, veikėjams, kurie yra matomi, reikia būti labai atsargiems šiuo periodu, ypatingai penktadienį 13-ąją.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų