Prasideda klastingas laikas: Budraitytė įspėja 3 Zodiako ženklus

Mėnulis perėjo į priešpilnio fazę, o tai reiškia, kad dabar – puikus metas pradėti naujus darbus ir juos lydės sėkmė, o tobulinantiems kūno linijas šis metas garantuoja puikius rezultatus. Astrologė ir būrėja Vaiva Budraitytė sako, kad viskas, ko imsitės, augs ir didės.

Priešpilnis – Mėnulio fazė, kai po jaunaties Mėnulis ima pilnėti, artėjama link pilnaties. Šis metas sėkmingas ir viskas, ko imsitės, duos puikius rezultatus. Šiuo laiku jausitės energingesni ir neteks skųstis bloga nuotaika.

„Tokiomis dienomis žmonės turi daugiau energijos, jaučia daugiau džiaugsmo, yra geros nuotaikos, darbingi. Kai kurie gali pasakyti, kad per šią Mėnulio fazę keliasi anksčiau net valanda, patys prabunda, nebenori miegoti. Ši Mėnulio fazė duoda aktyvumą“, – aiškino ji.

Tinkamas metas švęsti

Stengiatės numesti keletą papildomų priaugusių kilogramų? Priešpilnis – metas, kai, atrodo, nekeičiant savo kasdienės rutinos svoris pats tirpsta, o kūno linijos gražėja.

„Labai geri lieknėjimo rezultatai – sako, kad ant jaunaties reikia pradėti lieknintis, priešpilnis irgi duoda gerus rezultatus. Paklauskite aplinkinių, ar nėra taip, kad jau yra lieknėjimo efektas – valgai tą patį, judi tiek pat, bet ryte svoris jau mažesnis.

Paskutinės pusantros paros jaunaties ir priešpilnio pradžia duoda staigų svorio kritimą. Per pilnatį svoris nustoja kristi arba priauga, nes kaupiasi skysčiai. Šiuo metu tie, kurie liekninasi, turės labai gerus rezultatus“, – kalbėjo V. Budraitytė.

Taip pat pasinaudokite proga atšvęsti šventes – dar kelias dienas metas tinkamas minėti įvairias progas, susiburti su draugais šventei. Galite net šiek tiek išgerti – tai nepakenks jūsų kūno formoms ir neatneš nelaimingų pasėkmių.

„Šiuo metu galima net truputį išgerti, pašvęsti, nes į kūną nelabai eina, medžiagų apykaita šiuo metu yra ganėtinai greita palyginus su pilnatimi. Drąsiai galite šiuo periodu švęsti, ypatingai dabar, liepos mėnesį, yra labai smagu Ypač palanku iki liepos 23 dienos, kol Saulė nepereis į Liūto ženklą. Dabar Vėžio ženkle yra labai geros planetos“, – pasakojo astrologė.

REKLAMA

Išlikite budrūs kelyje

Vertėtų būti budriems sėdant už vairo – dėl didelio aktyvumo priešpilnio metu, stebėkite aplinkinius kelyje, tai padės išvengti nemalonių situacijų ar incidentų. Nepamirškite, jog kelyje esate ne vienas:

„Negalima durniuot už vairo, kadangi aktyvumas didelis ne tik jūsų, bet ir kolegų, esančių kelyje. Reikėtų tai daryti mažiau, nes tai duoda didesnę riziką, nes visi dabar aktyvesni, mažiau atsargūs.“

Vandens ženklams šis metas itin sėkmingas – Saulė yra jiems dėkingoje padėtyje, tačiau vienam šios stichijos ženklui vertėtų būti atsargesniam:

„Šis metas yra sėkmingas Vandens ženklams, kadangi Vėžio ženkle, vandens ženklams tikrai sėkmingas metas. Gal Skorpionams kiek sunkesnis.

Ožiaragiams šis mėnuo yra labai neblogas, nors tai yra Žemės ženklas“, – kalbėjo V. Budraitytė.

Vis dėlto, keliems ženklams ne tik šis priešpilnis, bet ir visi metai yra sunkesni, tad reikėtų būti atidesniems, labiau saugoti save. Tačiau astrologė primena, kad praėję metai šiems ženklams buvo sėkmingi, tad sunkusis laikotarpis taip pat praeis. 

„Mūsų nesėkmingiausi ženklai šiais metais Liūtai ir Skorpionai, jie turėtų labiau pasisaugoti visko. Ir Vandeniams, žinoma. Bet prieš tai jiems buvo geri metai.“


Rašyti komentarą...
L
Lordas
2021-07-20 07:27:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šitą pasakore ir toliau pasakas seka
Atsakyti
-19

A
Aleksandras.
2021-07-20 08:17:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriau pasakykite kada išnyks virusas
Atsakyti
-8

?
?
2021-07-20 08:47:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau gal geriau jai tiktu orus nuspeti ,tai mano nuomone.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų