Gairės

būrėja

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „būrėja“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „būrėja“.

Budraitytė skubiai įspėja 1 Zodiako ženklą: pasisaugokite

Prasidėjusi sudėtinga pilnatis šią savaitę gali pažerti daugybę nemalonumų. Nors daugumai Zodiako ženklų metas vis tik bus ganėtinai sunkus, tačiau astrologė Vaiva Budraitytė išskirtinai įspėja Šaulio Zodiako ženklų atstovus, kadangi jiems šią savaitę bus privalu būti atsargesniems. „Ramybės periodas – baigtas, jos nesulauksime iki pat rugsėjo. Nuo šios savaitės galimybė susidurti su kur kas daugiau šurmulio, nemaloniomis apkalbomis, kaltinimais“, – aiškina astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė.
2023-07-03

Prasideda priešpilnis: Budraitytė perspėja 5 Zodiako ženklus

Danguje jaunatį keičia priešpilnis, kuris nubrauks visą jaunaties laikotarpiu jaustą įtampą ir nerimą. Tačiau atsipalaiduoti galės ne visi – 5 Zodiako ženklams reikės būti budresniems ir atsargesniems.  Žinoma astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė sako, kad praėjusią savaitę tvyrojusi įtampa švelnės ir minkštės, priešpilnio periodas bus daug geresnis ir ramesnis.  Didėjantis Mėnulis yra metas, kai reikia imtis visko, kas norime, kad augtų ir plėstųsi, klestėtų.
2023-06-24

Mirus garsiai astrologei išklojo tiesą apie jos gyvenimą: kelios detalės šokiruoja

Kovo 9 d. užsienio žiniasklaidą pasiekė liūdna žinia – mirė garsi Didžiosios Britanijos astrologė Margaret Lake (80), geriau žinoma Mystic Meg vardu. Sužinokite, kuo ypatingas buvo jos gyvenimas.  Astrologė buvo paguldyta į Šv. Mergelės Marijos ligoninę Paddingtone, Londone, sirgdama gripu. Ji mirė ketvirtadienį, kovo 9 d., 3.45 val. ryto. Šią žinią patvirtino jos agentas Deivas Shaplandas.
2023-03-11

Po pažinties internete su būrėja moteris prarado 25,2 tūkst. eurų

191
Po pažinties internete su būrėja Ukmergės gyventoja prarado 25,2 tūkst. eurų. Policijos departamentas pranešė, kad trečiadienį, 10.53 val., į Ukmergės rajono policijos komisariatą kreipėsi nukentėjusi 39 metų moteris. Ji pareiškė, kad pernai gruodžio 5-ąją – šių metų vasario 14 dienomis socialiniame tinkle bendravo su būrėja. Už neva suteiktas būrimo paslaugas bei įvairius ritualus per tris mėnesius – gruodį, sausį ir vasarį – būrėja iš moters išviliojo pinigus.

Budraitytė įspėja 4 Zodiako ženklus: ši delčia jiems bus nelengva

Prasidėjusi delčia atneš palengvėjimą ir sėkmę, ypač meilės srityje. Jei nesnausite, sėkmė nusišypsos ir jums. Vis tik, ne visiems viskas eisis kaip per sviestą. Žinoma astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė teigė, kad delčios laikotarpis bus sėkmingas. Puikus metas spręsti klausimus su mylimaisiais, nes priimti sprendimai bus palankūs. Pavyks išspręsti ir kitus kylančius klausimus – tenkinantį sprendimą rasite greitai ir efektyviai.
2023-02-15

Prasideda delčia: Budraitytė įspėja 4 Zodiako ženklus

Pilnatį keičianti delčia – puikus metas spręsti klausimus meilės fronte ir imtis lyderystės darbe. Tačiau kelių Zodiako ženklų atstovai turėtų pasiruošti, nes periodas nebus itin lengvas. Žinoma astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė naujienų portalui tv3.lt teigė, kad delčios periodas bus geras. Ypač sprendžiant klausimus, susijusius su santykiais. „Labai palanku spręsti klausimus su savo mylimaisiais, nes Veneros padėtis labai nebloga spręsti problemas su mylimais žmonėmis.
2023-02-12

Prasidėjo jaunatis: Budraitytė siunčia 1 svarbią žinią

Protėviai nuo seno tikėjo, kad Mėnulio fazė turi įtakos jų gyvenimo eigai ir sėkmei. Ši neseniai prasidėjusi jaunatis – magiška, atnešianti ramesnį ir palankesnį periodą. Garsi astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė sako, kad svarbiausia – nesinervinti ir pasidžiaugti, kad 2023-ieji yra Triušio metai. „Triušio metai visada laikomi gerais metais. Jeigu Tigro metai buvo sunkūs, Triušio yra minkštesni, geri. Tai aktyvūs, darbingi, pinigingi, sveiki metai“, – pasakojo V. Budraitytė.
2023-01-24

Budraitytė įspėja: šiandien padarykite šiuos veiksmus – pritrauks sėkmę

Šv. Kūčios – stebuklingas metas, kai visa šeima susėda prie stalo, būna kartu vienybėje ir susitelkime. Nuo senų senovės protėviai ne tik susirinkdavo į vieną būrį, bet ir burdavo ateitį. Apie Kūčių burtus naujienų portalui tv3.lt pasakojusi astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė primena, kad Kūčių naktis yra šventa, tai susikaupimo, susitelkimo, maldos metas. „Tai paskutinės trumpiausios dienos, užbaigiami visi darbai, prieš naują ciklą išvalomi namai.
2022-12-24

Prasideda delčia: Budraitytė siunčia žinią 2 Zodiako ženklams

Pilnatį keičianti delčia į kiekvieno gyvenimą įneš vis daugiau ramybės ir stabilumo, tad nenumaldomai artėjančios šventės bus džiugios, be rūpesčių. Garsi astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė naujienų portalui tv3.lt teigė, kad viskas pamažu minkštėja, atslūgsta įtampa, o keliems Zodiako ženklams nusimato itin geras metas. Iki šiol vyravusi įtempta atmosfera švelnėja, o delčia suteiks daug daugiau ramybės, nors geriausios dienos dar priešakyje.
2022-12-15

Ateina tamsus ir pavojingas metas: Vaiva Budraitytė 3 ženklus įspėja iš anksto

Artėjantis priešpilnis pažers netikėtumų, viskas gali klostytis ne taip, kaip norėtųsi, bet laikantis kelių patarimų galite užprogramuoti sau sėkmę ateityje. Garsi būrėja, astrologė Vaiva Budraitytė naujienų portalui tv3.lt teigė, kad gruodžio mėnesio pradžia bus sudėtinga, o ir visa priešpilnio savaitė nedžiugins. „Šitas priešpilnis nebus lengvas, todėl geriau daryti tuos dalykus, kurie norite, kad pasibaigtų.
2022-11-30
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų