REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
12
Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Šis kovo antradienis daugeliui Zodiako ženklų bus nelengvas – neskubėkite kelyje, nesivelkite į barnius su šeima.

12

Šis kovo antradienis daugeliui Zodiako ženklų bus nelengvas – neskubėkite kelyje, nesivelkite į barnius su šeima.

REKLAMA

Kovo 21 dienos horoskopas 12-ai  zodiako ženklų:

Avinas

Permainingas metas: gali tekti staigiai persiorientuoti. Anksti ryte galimas nemalonus įvykis, kuris sutrikdys visą dienos eigą. Būkite atidūs vyresnių draugų patarimams.

Tauras

Jei esate įpratę pirma pajusti, paskui apsispręsti, nemalonumų nepatirsite. Nesiveržkite prie darbų, atidėkite, ką galite, – rytoj žymiai geriau jausitės.

Dvyniai

Ryžtingam, savarankiškam apsisprendimui geras laikas, tik nereikėtų dėl to tartis su draugais. Tai puiki proga perimti iniciatyvą iš partnerių. Jei nesijaučiate pakankamai stiprūs, verta svarbų žingsnį atidėti rytdienai po pietų.

Vėžys

Darbų per akis, tačiau norėdami juos įveikti viską turite daryti patys. Kitaip tariant, pasikliaukite tik savimi, nieko atsakinga niekam nepatikėkite.

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas

Aplinkinius intriguosite, tačiau neskubėkite užmegzti naujų pažinčių (ypač romantiškų), taip pat venkite ginčytis ar aklai palaikyti kieno nors nuomonę. Apdairiai žadėkite, atsargiai įsipareigokite.

REKLAMA

Mergelė

Niekur neskubėkite ir venkite ginčų su tėvais. Galimi rūpesčiai dėl žentų ar marčių.

Svarstyklės

Nors tai palankus metas, tačiau rizikuoti nereikia. Nepatartina tvarkyti keblių reikalų, atidėkite juos rytdienai po pietų.

Skorpionas

Būkite atsargūs vairuodami: išsiblaškymas, kvaili atsitiktinumai gali nulemti nelaimę.

Šaulys

Pasistenkite į jums svarbią situaciją pažvelgti iš šalies, nebijokite dvejonių: jos bus naudingos, nes apsaugos nuo impulsyvaus sprendimo. Ne pats geriausias laikas rimtam pokalbiui su mylimu žmogumi: jus gali apgauti.

REKLAMA
REKLAMA

Ožiaragis

Klaidinantis metas: galite neįvertinti pavojaus ką nors darydami rankomis, bendraudami su kolegomis (nebūkite jiems atviri). Galite per nepasižiūrėjimą padaryti klaidų, kurios pakenks jūsų dalykinei reputacijai arba sveikatai.

Vandenis

Nors ši diena palanki, galite nukentėti dėl per didelių užmojų, per geros nuomonės apie savo draugus, partnerius. Remkitės tik savimi, jei nenorite, kad viskas pakibtų ant plauko paskutinę akimirką...

Žuvys

Patartina pabaigti užmestus darbus. Net jei gausite naudingą pasiūlymą, šiandien nederėtų duoti galutinio atsakymo.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų