REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kai kuriems Zodiako ženklams ši iena gali atnešti begalę malonių įspūdžių. Žvaigždės rodo, kad dalis jų sulauks ir pripažinimo profesinėje srityje, ir patirs išskirtinių įspūdžių kasdienėje veikloje.

Kai kuriems Zodiako ženklams ši iena gali atnešti begalę malonių įspūdžių. Žvaigždės rodo, kad dalis jų sulauks ir pripažinimo profesinėje srityje, ir patirs išskirtinių įspūdžių kasdienėje veikloje.

REKLAMA

Štai ko gali tikėtis Zodiako ženklai:

Avinas

Daugiau dėmesio skirkite namams, šeimai, o ne veiklai. Geriausia būtų jau šiandien pradėti savaitgalio poilsį. Bent jau papildomo darbų krūvio neužsikraukite.

Tauras

Puiki diena. Pasistenkite labiau įvertinti savo iškilumą bei įtaką aplinkiniams. Tai sėkmės metas, kai verta imtis reikšmingų reikalų ir spręsti sunkiai įveikiamas problemas.

Dvyniai

Pasistenkite net nuobodžiausiame, kukliausiame darbelyje įžvelgti gyvenimo džiaugsmą. Spręskite mažas, kvailas, nykias problemas ir problemėles: kad nusiramintumėte ir laimėtumėte dideliuose dalykuose, dabar būtina rasti išeitį iš smulkių, įprastų kliuvinių.

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys

Labiau pasikliaukite likimu, pasiduokite srautui ir sulauksite netikėtos pagalbos, pajusite apsaugą, globą. Šiandien galite įgyti patikimų sąjungininkų, taip pat slaptų gerbėjų.

REKLAMA

Liūtas

Net jei nuo rytdienos jausite įtampą ir suprasite, kad ne viskas vyksta pagal planą, žinokite, kad šiandien, kad ir kas nutiktų, tik į gera: šiandien naudinga net prarasti, netekti.

Mergelė

Jums atsiveria plačios galimybės. Sutelkite visą savo žinojimą, mokėjimą, jėgas, kad dar labiau išplėstumėte savo įtaką ne tik profesiniuose, bet ir asmeniniuose santykiuose. Tai metas, kai lengva įveikti nepasitikėjimą savimi.

Svarstyklės

Jus vertins, pripažins. Viskas, kas šiandien įvyks, bus naudinga karjerai. Beje, demonstruoti atkaklumo nepatartina: tai nebe jūsų dominavimo metas, tad netinka ko nors reikalauti.

REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas

Šviesi diena, nepraleiskite geros progos pakeisti aplinkinių, ypač partnerių, antrosios pusės, draugų, giminaičių, nuomonę apie save ir pakoreguoti įsisenėjusius keblius santykius.

Šaulys

Tai ramybės metas ir jo neverta drumsti nei sunkiais darbais, nei atsakingų dalykinių reikalų tvarkymu. Pasinaudokite jums siūloma pagalba bei tarpininkavimu, o patys pasistenkite likti šešėlyje.

Ožiaragis

Tai, ką šiuo metu svarstote, bus svarbu ilgam, tad neskubėkite apsispręsti, įsipareigoti. Plėskite savo galimybių bei įtakos ribas: pakaks jėgų bei sėkmės jūsų sumanymui įgyvendinti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vandenis

Užtarnautų gerų pokyčių metas. Tinka spręsti finansines problemas, aptarti su vadovu jūsų atlyginimo perspektyvas. Nebūkite labai užsispyrę bei atkaklūs ko nors reikalaudami: galite sukelti priešingą reakciją.

Žuvys

Gera diena įvairiems reikalams tvarkyti, bendrauti, rinkti informaciją, užmegzti reikalingas pažintis, ir ne tik dalykines. Tiesa, ne viskas vyks pagal planą, dėl susiklosčiusių aplinkybių gali tekti kai ką atidėti ir užsiimti kuo nors kitu.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų