REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kelis Zodiako ženklus žvaigždės ragina būti itin atidiems.

Kelis Zodiako ženklus žvaigždės ragina būti itin atidiems.

REKLAMA

Kovo 10-osios horoskopas 12 Zodiako ženklų:

Avinas

Netvarkykite nieko, kas būtų susiję su jūsų reikalų finansavimu, dideliu turtu, stambiais pinigais. Būkite tolerantiškesni visuomenės ir šeimos narių nuomonei. Neskubėkite pykti ant mylimo žmogaus, vaikų – galbūt neteisingai suvokiate jų elgesio motyvus?

Jautis

Jei trauks pavojai, avantiūros, pasakykite sau „ne“, nes nieko gero iš to neišeis. Nesileiskite įtraukiami į intrigas, nesivelkite neprašomi į svetimas problemas ir konfliktus.

Dvyniai

Geriausia atsiriboti nuo pasaulio. Nereaguokite į provokacijas, ypač finansų ir širdies reikalų srityje, – nusivilsite, patirsite nuostolių.

Vėžys

Neskubėkite apsispręsti – impulsyvūs sprendimai bus klaidingi. Galite būti suklaidinti ne tik sąmoningai, bet ir netyčia. Nesivelkite į politinius, religinius debatus ir avantiūras, kaip ir ginčus dėl vaikų auklėjimo.

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas

Venkite įsipareigoti finansų, turto srityje – nesivelkite į avantiūras dėl pinigų. Pavojinga aiškintis santykius su sutuoktiniu, mylimu žmogumi – galite paskatinti ryšio suirimą.

REKLAMA

Mergelė

Šiuo metu daug ką teisingai suprantate, vertinate – nenustebkite, jei teks patarinėti draugams meilės ir finansiniais klausimais. Nerizikuokite savo reputacija, ypač tvarkydami verslo ir finansinius reikalus.

Svarstyklės

Ne viskas klostysis taip, kaip norėsis, jūsų iniciatyva bus vienaip ar kitaip apribota. Verta labiau užsiimti namais, šeima.

Skorpionas

Jei sulauksite ugningų meilės prisipažinimų, rimtų finansinių pasiūlymų, nepameskite galvos, neskubėkite nei sutikti, nei atstumti. Šiandien tinkamas laikas tvarkyti vaikų reikalus.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Prisiminkite praeities klaidas ir patirsite mažiau netikėtumų. Gresia neplanuotos finansinės kliūtys, netikėtos problemos su partneriais ar vadovybe, bet jūs sutiksite galinčių pagelbėti.

Ožiaragis

Nepalankus laikas ieškoti tiesos, aiškintis santykius (ypač darbe) – tai pakenks jūsų populiarumui. Nepriimkite svarbių sprendimų. Nepamirškite, kad galite neteisingai įvertinti santykius su sutuoktiniu.

Vandenis

Nesusipratimų, kvailų ginčų ir klaidų metas. Būkite atidūs tvarkydami finansinius reikalus ir dėkingi už kolegų, klientų pastabas. Kantriau reaguokite ir į sutuoktinio priekaištus.

Žuvys

Tvarkykite svarbius reikalus, ypač susijusius su užsieniečiais, tik apdairiau elkitės su pinigais. Venkite sukelti įtampą šeimoje – ginčai įsižiebs greitai.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų