REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien nepadarykite lemtingos klaidos, vieną Zodiako ženklą perspėja žvaigždės.

Šiandien nepadarykite lemtingos klaidos, vieną Zodiako ženklą perspėja žvaigždės.

REKLAMA

Kovo 9-osios horoskopas 12 Zodiako ženklų:

Avinas

Įtampą kelia ir profesinė situacija, ir santykiai šeimoje arba sveikatos klausimai. Bet kuriuo atveju šiuo metu mąstote labai neobjektyviai, o elgiatės gana nemoraliai. Klaidų tikimybė ir reputacijos praradimo ilgam grėsmė itin didelė.

Jautis

Būsite linkę viešai reikštis, veikti kitus, lengviausiu būdu siekti naudos. Galbūt manysite, kad būtina skubiai ką nors keisti. Galite nutraukti svarbų ryšį, pajusti nedarbo grėsmę. Galvokite apie pasekmes, kad ir ką darytumėte.

Dvyniai

Nelengva diena, ypač jei turite savo verslą ir jau kurį laiką jaučiate, kad perspektyvos tampa neaiškios. Dėl skubėjimo, neatsargumo ar patiklumo galite padaryti žalos sau arba kitiems.

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys

Būsite kūrybingi, bet nelabai linkę bendrauti, atsiskleisti. Galbūt nerimausite dėl artimo žmogaus sveikatos, piniginių problemų. Tikėtina, kad suaktyvės žalingi įpročiai arba labiau pajusite jų pasekmes.

REKLAMA

Liūtas

Desperatiškai trokšite, kad viskas būtų taip, kaip įsivaizduojate jūs. Verčiau nepraraskite savitvardos, jeigu kas nors trypčios pirmyn atgal ir neduos konkrečių atsakymų. Paskubėję galite pakenkti santykiams ir planuojamam reikalui.

Mergelė

Turbūt teks imtis keblių piniginių arba nuosavybės reikalų, ir tai gerokai ištampys nervus. Paprasčiau bus, jei jums rūpi atnaujinti remonto darbai, suplanuoti pirkiniai. Nepadarykite lemtingos klaidos verslo srityje.

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės

Jei ko nors tikėjotės iš partnerių, artimųjų, jūsų viltys gali nepasiteisinti. Kišite nosį į kitų žmonių reikalus, deja, turbūt jiems to nepageidaujant. Dėl to arba dėl paskleistų gandų galite patekti į nemalonią situaciją.

Skorpionas

Būsite lengvai pažeidžiami tiek emociškai, tiek fiziškai. Žmogus iš artimos aplinkos neleis jums atsipalaiduoti, reikalaus ištikimybės ir garantijų. Šeiminiai ir finansiniai neaiškumai drums nuotaiką. Prižiūrėkite vaikus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Nebloga diena kūrybinei veiklai, romantikai. Tačiau santykiai su mylimu žmogumi, draugu, vaikais gali komplikuotis, jei jūs žaidžiate dvigubus žaidimus, piktnaudžiaujate kitų pasitikėjimu. Gali paaštrėti moralinė arba dalykinė dilema.

Ožiaragis

Patirsite daug nerimo, įtampos, jei teks eiti į dalykinį pokalbį, konkursą, egzaminą ar pan. Neleiskite, kad jus išmuštų iš pusiausvyros. Kiti gali tyčia mėginti jūsų kantrybę, provokuoti negatyvią reakciją ar siekti išgauti informacijos.

REKLAMA

Vandenis

Būsite vaidingi, neramūs. Gali būti, kad aplinkinius nuvilsite kalbėdami vien apie save, veidmainiaudami arba pernelyg kišdami nosį į svetimus reikalus. Jei pataikausite, darykite tai labai subtiliai. Gresia avarijos.

Žuvys

Padidės seksualinis aktyvumas arba užeis išlaidavimo priepuolis. Nederėtų skubėti švaistyti pinigų neapgalvotiems pirkiniams. Galimas nemalonus dalykinis pokalbis. Abejonės kels vidinį sąmyšį. Iš tiesų lengva apsigauti.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų