• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kiekvieni metai turi pakilimų ir nuosmukių, o žvaigždžių kelionė dangumi ne visada atneša kosminių palaiminimų. Nepriklausomai nuo jūsų horoskopo atrodo, tam tikru metų laiku jus lydi nesėkmės.

Kiekvieni metai turi pakilimų ir nuosmukių, o žvaigždžių kelionė dangumi ne visada atneša kosminių palaiminimų. Nepriklausomai nuo jūsų horoskopo atrodo, tam tikru metų laiku jus lydi nesėkmės.

REKLAMA

Tačiau vien todėl, kad sėkmė ne visada yra jūsų pusėje, dar nereiškia, kad viskas bus pražūtinga ir niūru. Štai kodėl paprašėme Niujorke gyvenančios astrologės Lisos Stardust papasakoti apie kiekvieno Zodiako ženklo nelaimingiausią 2023 m. mėnesį, rašo yahoo.com.

Skaitykite ir sužinokite, kada jūsų laukia nesėkmės, kad galėtumėte pratūnoti namuose, pasirūpinti savimi ar tiesiog pralaukti!

Avinas: spalis

Šie metai Avinams bus kupini pakilimų ir nuosmukių. Jūsų asmeninis ir profesinis gyvenimas 2023 m. bus nepaprastai sudėtingas, tačiau asmeninio gijimo potencialas bus didžiulis.

REKLAMA
REKLAMA

Nors pirmasis metų pusmetis žada finansinę gausą ir pokyčius karjeroje, spalį gali kilti netikėtų kliūčių. Taigi pasiruoškite naujienoms, kurios gali laikinai sužlugdyti jūsų planus.

REKLAMA

„Šiuo metu įvyks Mėnulio užtemimas, kuris paveiks Aviną, todėl būkite atokiau nuo bet kokių didelių pokyčių tą mėnesį, – perspėja Stardust. – Per ateinančius 18 mėnesių bus pirmieji užtemimai Avino ir Svarstyklių žvaigždynuose, todėl laukite siurprizų!“

Jautis: balandis

Šiais metais pagaliau jausitės tvirtai savo profesinio gyvenimo vėžėse, tačiau laukia ir nesklandumų. Horizonte yra daug vilčių ir potencialo, nes jūsų ženklo užtemimai užbaigia kai kurias jus kankinusias problemas. Tačiau trys iš keturių Merkurijaus retrogradų šiais metais bus žemės ženkluose, įskaitant didžiąją balandžio mėnesio dalį jūsų ženkle. Taigi, tikėkitės, kad bendravimas bus labiau įtemptas, kai bandysite prisitaikyti prie naujo gyvenimo būdo.

REKLAMA
REKLAMA

„Per šį perėjimą norėsite laikytis nusistovėjusios rutinos ir vengti bet kokios rizikos“, – siūlo Stardust.

Dvyniai: lapkritis

Šiemet reikalai Dvyniams juda žaibišku greičiu. Tarp įtempto socialinio gyvenimo ir greitai besikeičiančio vidinio rato jums gali būti sunku atgauti kvapą. Nors paprastai klestite chaose, svarbu neignoruoti savo poreikių ir ribų.

Tiesą sakant, yra didelė tikimybė, kad perdegimas jus užklups lapkritį, kai pilnatis jūsų ženkle pagaliau iškels visus tuos slopintus jausmus į paviršių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Mėnulio pilnatis Dvyniuose privers šį bendraujantį ženklą susidurti su problemomis, kurių jie vengdavo asmeniniame gyvenime, – sako Stardust. – Mėnulio pilnatis kelia dideles emocijas, todėl tikėtina, kad tuo metu nejausite įprastų šventinių pakylėjimų“.

Vėžys: gruodis

Šiais metais Vėžiams atsiranda daug galimybių. Sunku tvirtinti, kad jūsų laukia tikrai blogi mėnesiai, nes esate vienas iš sėkmingiausių 2023 m. ženklų. Pirmoji metų pusė yra puikus metas keisti gyvenimo būdą ir, galbūt, net suartėti su ypatingu žmogumi. Vasaros mėnesiai atneš nuostabias finansinės sėkmės ir profesinio pripažinimo galimybes, ypač rugpjūtis.

REKLAMA

Tačiau metų pabaiga bus emocinga, kai apmąstysite viską, ką nuveikėte per metus, todėl iki 2024-ųjų užsidarysite savo kiaute.

Yra vienas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį – Vėžio mėnulio pilnatis metų pabaigoje gali būti emocinga (gerąja prasme)!

Liūtas: vasaris

Šiais metais yra daug ko laukti Liūtams. Jūsų santykiai kaista, ir yra tikimybė, kad ryšiai su ypatingu žmogumi taps rimti.

Tačiau yra du pagrindiniai laikotarpiai, kurie išbandys jūsų santykių jėgą ir užuojautą. Pirmoji ir netikėčiausia akimirka įvyko vasarį, o antroji dramatiška akimirka laukia vasarą. Pasiruoškite muilo operos lygio reginiams,  kurie jus tikrai sujaudins.

REKLAMA

„Vasario mėnesį Venera Avine privertė senus išdidžius jausmus iškilti į paviršių, – sako Stardust. – Jau nekalbant apie tai, kad Liūto mėnulio pilnatis galėjo atverti duris buvusiam partneriui sugrįžti į jūsų gyvenimą praėjus kelioms dienoms po Valentino dienos. Argi tai ne drama?“

Mergelė: rugpjūtis

2022-ieji Mergelėms buvo įtempti, ir, laimei, šie metai bus daug ramesni. Ankstyvieji 2023 m. žiemos mėnesiai  buvo puikus metas sudėlioti savo planus likusiems metams.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ir, galbūt, reikėjo tai padaryti anksčiau, nes žemės ženkluose yra trys Merkurijaus retrogradai, kurie jus tikrai sujaudins. Labiausiai įtemptas metas bus rugpjūtį, kai Merkurijaus retrogradas jūsų ženkle staigiai sustabdys viską.

„Be jokios abejonės, rugpjūtis bus sunkiausias metų mėnuo visiems, bet ypač Mergelei, – dalijasi Stardust. – Mergelės planetos valdovo Merkurijaus retrogradas vasaros pabaigoje sujauks visus jų kruopščius planus“.

Svarstyklės: rugsėjis

Šie metai jums bus kupini streso. Balansas jums yra vienas svarbiausių dalykų, o 2023-ieji viską apvers aukštyn kojomis. Galite tikėtis gana ramios ir nuspėjamos metų pradžios, ypač karjeros ir finansų srityse.

REKLAMA

Tačiau yra didelė tikimybė, kad vasarai pasibaigus bandysite atkąsti daugiau, nei galite sukramtyti, tad galite perdegti. Jei nesate itin atsakingi, Mėnulio pilnatis Avino ženkle rugsėjo mėnesį privers jus susiimti.

„Tuo metu bus sunku rasti pusiausvyrą tarp laisvės ir lūkesčių, todėl Svarstyklės jausis suvaržytos. Joms bus sunku rasti stabilumą, kuris suteiktų pasitenkinimą“, – aiškino Stardust.

Skorpionas: gegužė

Šie metai jums, Skorpionai, bus pilni visko, todėl pasiruoškite daugybei posūkių. Užtemimai, kurie pastaruosius dvejus metus privertė jus jaustis slogiai, šiais metais pagaliau baigsis ir nebejausite spaudimo.

REKLAMA

Žinoma, pirmiausiai teks viską išgyventi! Ir nors visus 2023 metus pasitaikys nemažai iššūkių, atrodo, kad gegužės mėnuo bus chaotiškiausias iš visų.

„Planetos retrogradas Skorpioną valdančiojo Plutono planetoje privers jus slėptis, jau nekalbant apie tai, kad gegužės 5 d. Jūsų ženkle įvyksiantis Mėnulio užtemimas sukels daugybę emocijų ir dramų“, – sako Stardust.

Šaulys: liepa

Šiais metais jūsų laukia asmeninis augimas ir triumfas. Tačiau pirmiausia teks pažvelgti realybei į akis. Daugelį dienų esate gana nerūpestingi ir optimistiški, tačiau pastaruoju metu jaučiate vis didesnį krūvį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nors metų pabaiga jums, rodos, bus daug lengvesnė, karšta vasara jums nebus tokia lengva.

„Nesėkmingiausias laikas Šauliams bus liepos mėnuo, nes Veneros retrogradas Liūte trukdys jums romantiškuose santykiuose, – aiškina Stardust. – Pajamos taip pat gali sumažėti, todėl turėtumėte vengti per didelių išlaidų ir pirmenybę teikti taupymui.“

Ožiaragis: sausis

Šiais metais visko bus labai daug. Ir jei norite išbraukti ką nors iš savo darbų sąrašo, vertėtų permąstyti savo planus.

REKLAMA

Deja, 2023-ieji prasidėjo nuolatiniu Marso retrogradiniu judėjimu, kuris metų pradžioje atnešė slogią nuotaiką ir atėmė motyvaciją. Be to, jūsų ženkle vykstantis Merkurijaus retrogradas prislėgė, tačiau vasarį viskas pasikeitė.

„Imkitės darbų lėtai ir, jei įmanoma, venkite svarbių sprendimų. Laimei, reikalai pagerės, kai Merkurijus mėnesio viduryje pakeis judėjimą ir Ožiaragiams bus suteikta galimybė judėti į priekį“, – pataria Stardust.

Vandenis: birželis

Pasiruošę iššūkiams, Vandeniai? 2023 m. prasidės sklandžiai, o žvaigždės jums bus palankios iki pat jūsų gimtadienio mėnesio.

REKLAMA

Tačiau šios geros nuotaikos greičiausiai išnyks, kai įsivyraus vasaros karštis. Taip, Saturnas paliks jūsų ženklą 2023-ųjų kovą, tačiau jo sugrįžimas birželio mėnesį sukels nelauktų problemų.

„Pilnatis Šaulio ženkle kartu su planetos valdovo Saturno judėjimu lems, kad birželį jūsų jausmai bus labiau migloti ir ne tokie aiškūs“, – pažymi Stardust.

Žuvys: kovas

2023-ieji Žuvims – vieni sudėtingiausių, tačiau daug žadantys metai. O kovo mėnesį prasidės nematytos transformacijos.

REKLAMA
REKLAMA

Kai Saturnas – struktūros, karmos, disciplinos ir brandos planeta – įžengia į jūsų ženklą, atsiranda galimybė apmąstymams ir augimui.

Šis ciklas trunka trejus metus, tačiau greičiausiai pirmasis šio planetos poslinkio mėnuo Žuvims bus pats sunkiausias.

„Kovas bus ir sėkmingiausias, ir nelaimingiausias metų mėnuo Žuvims dėl didelio poslinkio nuo Saturno, pradėjusio kelionę jūsų ženkle.

Iš pradžių šis perėjimas bus sunkus, bet kai Saturno energija įsitvirtins, 2023-ieji Žuvims pradės atrodyti daug žadantys ir palankūs“, – sakė Stardust.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų