Astrologinė žinia: 1 Zodiako ženklas sulauks netikėtų žinių

Zodiako ženklams penktadienis bus nevienodas – nors kai kam diena nebus itin sudėtinga, kiti gali sulaukti nemenkų išbandymų.

Avinas

Gali tekti aiškintis dėl nedidelių nuostolių ar nepriemokų, mokėjimų, atsiskaitymų. Pasistenkite, kad jūsų argumentai skambėtų įtikinamai. Negalėsite skųstis priešingos lyties dėmesio stoka.

Tauras

Šiandien sulauksite įvairių naujienų, tiek gerų, tiek nelabai. Galbūt sublizgėsite intelektinėje veikloje, moksle. Originalumo, sumanumo nestokos tie iš jūsų, kurie rengia interviu.

Dvyniai

Iš ryto turėsite šeiminių ar materialinių rūpesčių. Nelabai seksis juos spręsti. Sulauksite ir kritikos, ir paramos. Bet kuriuo atveju, blogo jums niekas nelinkės, tiesiog gali nesutapti požiūriai. Vakaras žada sėkmę meilėje.

Vėžys

Pirmoje dienos pusėje galite sulaukti netikėtų žinių ar susitikimų. Norėsis pasinerti į kūrybos gelmes arba meilės jausmų jūrą. Palanku derėtis, tartis dėl įsidarbinimo.

Liūtas

Šiandien verčiau nesistenkite pasilengvinti sau darbo naštos, išsisukti nuo įsipareigojimo. Dėl įtemptų pastangų vėliau nesigailėsite.

Mergelė

Šiandien jums itin rūpės statuso bei gerovės klausimai. Viskas turėtų klostytis gana palankiai, tačiau turėsite susitaikyti su ta mintimi, kad privalote prisitaikyti.

Svarstyklės

Iš pat ryto jums turbūt teks tvarkyti netikėtai iškilusias problemas, galbūt finansines. Vakare nuotaiką turėtų labai praskaidrinti draugai, gerbėjai.

Skorpionas

Netikėtai rasta informacija ar aplankęs įkvėpimas gali pašnibždėti kažką originalaus. Šiuo metu sudarytas sandoris, naujai užmegztas dalykinis ar kitoks ryšys gali būti perspektyvus.

Šaulys

Šiandien geriau seksis aktyviems, originaliems ir kūrybingiems. Auga jūsų žavesys, populiarumas, o tuo pačiu ir galimybės daryti įtaką kitiems.

Ožiaragis

Nusimato netikėti susitikimai, įdomūs pokalbiai. Būsite dosnūs, užjaučiantys, o atitinkamai ir patys galite sulaukti pagalbos iš kitų.

REKLAMA

Vandenis

Pravartu atsargiai užsiminti apie atlygį už darbą, paslaugą ar viršvalandžius. Gali pavykti gauti tai, kas jums pelnytai priklauso, arba sukonkretinti būsimą jūsų darbų įvertinimą.

Žuvys

Turėsite gana daug darbo ir rūpesčių. Pasitaikys nesklandumų tvarkant praktinius reikalus. Tačiau vėliau visus vargus atpirks pasiektas norimas rezultatas. Vakaras jums bus dosnus arba jūs kažkam būsite dosnūs.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų