1 Zodiako ženklą visi laiko didžiausiu paskalų nešiotoju: jam geriau paslapčių nesakyti

Reikia žinoti, kuo galima pasitikėti. Štai iš visų Zodiako ženklų yra vienas, kurį visi laiko didžiausiu apkalbų nešiotoju. Ar sutiktumėte su šiuo verdiktu?

AVINAS

Nieko nepadarysi – Avinas yra pleputis, kuriam sunku kontroliuoti savo impulsus. Jis ne visada supranta aplinkinių emocinius poreikius ir silpnybes, ir tai ne visada jam rūpi.

Pats Avinas beveik neturi paslapčių, todėl negali suprasti, kodėl kitiems reikia apie ką nors kalbėtis pašnibždomis ir ką nors slėpti.

Geriausiu atveju Avinas galvos, kad daro jums paslaugą, kai garsiai ištransliuos asmeniškas jūsų problemas, kad galėtumėte stoti su jomis į akistatą. Blogiausiu atveju, tai jam tebus pokštas, skirtas tik jums paerzinti.

Vis dėlto visi mėgsta kalbėtis su Avinais. Jie – puikūs pašnekovai, moka klausytis ir su jais žmonės jaučiasi patogiai. Kad ir ką besakytumėte Avinams, jie tiesiog sugeba akimirksniu jus tikrai suprasti.

Deja, kartais bėda būna ta, kad tokį pat poveikį jie daro ir visiems kitiems savo sutiktiems žmonėms, nes Avinams labiau už viską norisi patikti aplinkiniams.


Rašyti komentarą...
&
&&&&&&&
2021-02-25 12:20:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesąmonė didžiausi pletkininkai yra dvyniai
Atsakyti
-40

M
Marija
2021-02-25 13:36:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesąmones rašo!
Atsakyti
-9

L
Lina
2021-02-25 13:34:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nusipezejo garsiai,nesąmones radote!
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (36)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų