REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Padidėjęs Saulės aktyvumas neaplenkia ir Žemės – birželio mėnesį numatoma trijų dienų trukmės stipri magnetinė audra, didesnis magnetinio lauko aktyvumas bus stebimas ir jai artėjant. 

Padidėjęs Saulės aktyvumas neaplenkia ir Žemės – birželio mėnesį numatoma trijų dienų trukmės stipri magnetinė audra, didesnis magnetinio lauko aktyvumas bus stebimas ir jai artėjant. 

REKLAMA

Meteoagent.com praneša, kad artimiausias padidėjęs magnetinio lauko aktyvumas laukia birželio 16-ąją – tądien Kp indeksas sieks 4 balus, taki traktuojama kaip vidutinio stiprumo magnetinė audra. 

Tačiau vos po vienos dienos smogs stipresnė audra  birželio 18 dieną prasidės 5 balų stiprumo magnetinė audra, kuri tęsis tris dienas, iki birželio 20 dienos. Vėliau iki pat mėnesio galo bus ramu, magnetinis laukas nebus itin aktyvus, Kp indeksas sieks 2 balus. 

Pasiruoškite ir apsisaugokite

Nors mokslininkai nesutaria, kaip magnetinės audros veikia žmonių sveikatą, pastebima, kad kai kurie asmenys jų poveikį pajaučia labai stipriai. 

REKLAMA
REKLAMA

Tyrimai rodo, kad vyraujant magnetinėms audroms, apie 20 proc. Padaugėja infarkto ir insulto atvejų, rašo europeantimes.news

Galvos skausmą ar tachikardiją bei kitus simptomus gali sukelti ir daugybė kitokių priežasčių. Pavyzdžiui, pasikeitęs atmosferos slėgis taip pat gali daryti įtaką savijautai.   

REKLAMA

Magnetinių audrų laikotarpiu hipertenzija sergantys žmonės turėtų gerti daugiau vandens ir sumažinti suvartojamos druskos kiekį, nes druska sulaiko skysčius organizme ir dėl to padidėja kraujospūdis.   

Pablogėjus savijautai dėl magnetinės audros poveikio gali padidėti ne tik kraujospūdis ar sumažėti darbingumas, tačiau ir paūmėti nerimas, lėtinės ligos ar net alergijos.  

Nors dar nėra pakankamai ištirta, koks iš tiesų yra magnetinės audros poveikis žmogaus organizmui, mokslininkai, visgi, pataria apsidrausti ir laikytis kelių taisyklių. 

REKLAMA
REKLAMA

„Pastebime, kad esant tokioms dienoms, tiems, kurie serga hipertenzija, spaudimas pradeda šokinėti, o sergantiems hipotenzija, atvirkščiai, jis ima kristi.  

Būtent todėl yra svarbu magnetinių audrų metu užtikrinti tinkamą miego trukmę, vengti stresą ir nerimą keliančių veiksnių, sumažinti sporto ir fizinio aktyvumo režimą, vengti varginančių kelionių į prekybos centrus ar kitas masines žmonių susirinkimo vietas.“

Atsibodo laukti, kada bus skiepai nuo magnetinių audrų
Nesugeba trim dienom oru nustatyti, o cia tiksliai zino kada ir kokia magnetine audra bus…hm? Ar ne patys tas audras ir formuojat?
Patys sukelia, patys rekia. Paziurekit, ka Amerikoje daro... Specialiai padegineja miskus, kad viska numesti zmonems, kad mes kalti del klimato kaitos. Kada sitoms globalioms siukslems bus gana.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų