magnetinė audra

Magnetinė audra

 

Tai laikinas sutrikimas Žemės magnetosferoje, kurį dažniausiai sukelia Saulės vėjo srauto, turinčio didelę energiją, sąveika su Žemės magnetiniu lauku. Šie sutrikimai gali sukelti įvairius fenomenus, pavyzdžiui, poliarines šviesas (auroras), kurios matomos aukštesnėse geografinėse platumose. Magnetinės audros gali turėti įtakos radijo ryšiams, navigacijos sistemoms, elektros tinklų veikimui ir netgi naftotiekių korozijai. Jos klasifikuojamos pagal intensyvumą, o stipriausios audros gali sukelti didelių technologinių sutrikimų. Magnetinių audrų stebėjimas ir prognozavimas yra svarbūs siekiant sumažinti jų potencialią žalą ir apsaugoti kritinę infrastruktūrą.

Smogs magnetinė audra: pasakė, kada prasidės

Savaitgalį ramu nebus – prognozuojamas kiek padidėjęs magnetinio lauko aktyvumas, o sekmadienį, liepos 21-ąją, aktyvumas šoktels aukščiau ir pasieks ribą, nuo kurios didesnį poveikį pajaučia ir žmonės. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien, liepos 19-ąją, taip pat šeštadienį, liepos 20-ąją, magnetinio lauko aktyvumas sieks keturis balus, tad per daug nerimauti nereikėtų – didelio poveikio neturėtų būti.
2024-07-19

Įspėja apie magnetinę audrą: pasakė, kada baigsis

Šiandien Lietuvoje magnetinių audrų lygis yra vertinamas 6 balais. Toks įvertinimas reiškia, kad magnetinės audros šiandien gali būti pavojingos sveikatai. Dėl to svarbu tinkamai savimi pasirūpinti ir skirti laiko sau. Magnetinės audros gali tiesiogiai paveikti sveikatą. Stipri magnetinė audra Meteoagent.com praneša, kad šiandien magnetinė audra siekia 6 balus. Yra žinoma, kad magnetinės audros yra laikomos pavojingomis tuomet, kai pasiekia 5 ir daugiau balų.
2024-07-16

Smogs magnetinė audra: pasakė, kelintą valandą prasidės

Rytoj, liepos 13 dieną, prognozuojama stipri magnetinė audra. Ji pasieks 5-is balus, o yra žinoma, kad 5-iais ir daugiau balų vertinamos magnetinės audros yra pavojingos žmonių sveikatai. Magnetinių audrų metu svarbu tinkamai joms pasiruošti ir, prireikus, suteikti reikalingo dėmesio savo sveikatai. Intensyvi magnetinė audra Visam savaitgaliui pateikiamos magnetinių audrų prognozės rodo, kad magnetinių audrų intensyvumas sieks 5-is balus.
2024-07-12

Žada stiprią magnetinę audrą: pasiruoškite

Šiandien, liepos 11 dieną, prognozuojama labai stipri magnetinė audra. Ji pasieks net 9 balus, kas reiškia, jog reiškinio poveikį gali pajusti daugelis.  Šią dieną svarbu tinkamai pasirūpinti savimi ir skirti laiko savo sveikatai. Intensyvių magnetinių audrų metu raginama skirti daugiau dėmesio sau. Stipri magnetinė audra Meteoagent.com duomenimis, šiandien magnetinė audra sieks net 9 balus.
2024-07-11

Žada magnetinės audros tęsinį: štai, ką reikia žinoti

Šiandien, liepos 5 dieną, kaip ir vakar, prognozuojama itin galinga magnetinė audra, kurios poveikį sveikatai galite pajusti ir jūs.  Kaip skelbia Meteoagent.com, šiandien, liepos 5 dieną, magnetinio lauko aktyvumas vis dar sieks visiškas aukštumas – devynis balus.
2024-07-05

Žada galingą magnetinę audrą: štai, ką reikia žinoti

Šiandien nenustebkite, jei pasijusite prasčiau – gali smogti itin galinga magnetinė audra, kurios poveikį sveikatai galite pajusti ir jūs. Kaip skelbia Meteoagent.com, šiandien, liepos 4 dieną, magnetinio lauko aktyvumas pasieks visiškas aukštumas – devynis balus.
2024-07-04

Magnetinė audra niekur nesitraukia: pasiruoškite

Šią dieną prognozuojama intensyvi magnetinė audra. Pranešama, kad ji sieks 4 balus, dėl ko vertėtų save pasaugoti ir skirti daugiau dėmesio savo savijautai. Magnetinės audros gali tiesiogiai paveikti savijautą, dėl to svarbu nuo jų apsisaugoti. Sieks 4 balus Šiandien magnetinės audros intensyvumas sieks 4 balus. Tai reiškia, kad nors magnetinė audra nėra tokia pavojinga kaip vakar, kai siekė 5 balus, vis tiek derėtų pasirūpinti savimi.
2024-07-02

Magnetinė audra smogs toliau: pasakė, kada baigsis

Šiandien, liepos 1 dieną, prognozuojama intensyvi magnetinė audra. Jos poveikis, tiesa, po pastarųjų dienų sumažėjęs, tačiau atsikvėpti tai neleidžia. Yra žinoma, jog 5 ir daugiau balų siekiančios audros gali tiesiogiai paveikti sveikatą.  Šią dieną svarbu pasirūpinti savo savijauta ir skirti daugiau dėmesio sau. Sieks 5 balus Meteoagent.com duomenimis, šiandieninis magnetinių audrų intensyvumas sieks 5 balus. Tai reiškia, kad vertėtų pasisaugoti, būti dėmesingiems sau.
2024-07-01

Prasidės magnetinė audra: štai, kada baigsis

Šiandien, birželio 28 dieną, reikės saugotis ne tik svilinančios saulės, bet ir sustiprėjusios magnetinės audros poveikio. Įvertinta, kad šiandien magnetinės audros intensyvumas sieks 5 balus, kas reiškia, jog ji gali tiesiogiai paveikti sveikatą.  Šią dieną svarbu nepamiršti apsaugoti save ir savo sveikatą nuo intensyvios magnetinės audros.  Sieks 5 balus Šią dieną magnetinė audra pakils iki 5 balų, praneša Meteoagent.com.
2024-06-28

Magnetinė audra trauktis neketina: smogs dar stipriau

Šiandien, birželio 18 dieną, tęsiasi stipri magnetinė audra. Jau kelias dienas trunkantis magnetinių audrų aktyvumas po vakar dar labiau sustiprėjo ir pasiekė 6 balus. Kaip yra žinoma, magnetinės audros vertinamos 5 balais ir daugiau yra tiesiogiai veikiančios sveikatą. Šią dieną reikėtų skirti daugiau dėmesio sau ir pasirūpinti savo sveikata. Magnetinė audra tęsiasi Meteoagent.com praneša, kad pastarosiomis dienomis, nuo birželio 15 dienos, magnetinės audros siekia 5 ir daugiau balų.
2024-06-18
REKLAMA
REKLAMA

Magnetinė audra smogs toliau: pasakė, kada baigsis

Tęsiasi sveikatai pavojingas reiškinys – magnetinė audra, trunkanti jau tris dienas. Magnetinės audros gali veikti kai kurių asmenų sveikatą, todėl patariama laikytis kelių gairių, kad poveikis sveikatai būtų kuo mažesnis. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks 5 balus. Rytoj magnetinės audros aktyvumas sumažės iki 4 balų.
2024-06-17

Magnetinė audra smogs toliau: pasakė, kada baigsis

Padidėjęs Saulės aktyvumas vis dar primena apie save – šiandien dar tęsiasi stipri magnetinė audra, trunkanti jau 3 dienas. Magnetinių audrų prognozę pateikę meteoagent.com skelbia, kad birželio 12 dieną, magnetinio lauko aktyvumas sieks šešis balus. O rytoj, birželio 13 dieną, magnetinio lauko aktyvumas sumažės iki dviejų balų.
2024-06-12

Šiandien skauda galvą ir nėra jėgų? Štai, kas dėl to kalta

Tęsiasi sveikatai pavojingas reiškinys – magnetinė audra, trunkanti jau dvi dienas. Magnetinės audros gali veikti kai kurių asmenų sveikatą, todėl patariama laikytis kelių gairių, kad poveikis sveikatai būtų kuo mažesnis. Magnetinių audrų prognozę pateikę meteoagent.com skelbia, kad šiandien magnetinio lauko aktyvumas siekia šešis balus, rytoj, birželio 12 dieną, sumažės ir sieks tris balus.
2024-06-11

Magnetinė audra smogia toliau: pasakė, kada baigsis

Tęsiasi sveikatai pavojingas reiškinys – magnetinė audra, trunkanti jau septynias dienas. Magnetinės audros gali veikti kai kurių asmenų sveikatą, todėl patariama laikytis kelių gairių, kad poveikis sveikatai būtų kuo mažesnis. Magnetinių audrų prognozę pateikę meteoagent.com skelbia, kad šiandien magnetinio lauko aktyvumas siekia penkis balus, rytoj, birželio 6 dieną, sumažės ir sieks tris balus.
2024-06-05

Magnetinė audra smogs ne juokais: štai, kada baigsis

Tęsiasi sveikatai pavojingas reiškinys – magnetinė audra, trunkanti jau dvi dienas. Magnetinės audros gali veikti kai kurių asmenų sveikatą, todėl patariama laikytis kelių gairių, kad poveikis sveikatai būtų kuo mažesnis. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks 5 balus. Rytoj magnetinės audros aktyvumas laikykis toks pat.
2024-06-04

Atslenka magnetinė audra: smogs 2 dienas

Rytoj, birželio 4 dieną, prognozuojama stipri magnetinė audra. Jos lygis pasieks 5 balus, kurie rodo, kad magnetinė audra gali būti pavojinga sveikatai. Dėl to rytojaus dieną svarbu skirti pakankamai dėmesio sau. Intensyvių magnetinių audrų metu svarbu pasirūpinti savo sveikata. Intensyvi magnetinė audra Rytoj lietuviai sulauks intensyvios magnetinės audros pasirodymo. Ji sieks 5 balus, o 5 ir daugiau balų vertinamos magnetinės audros gali sukelti sveikatos sutrikimus.
2024-06-03

Magnetinė audra smogs ne juokais: štai, kada baigsis

Tęsiasi sveikatai pavojingas reiškinys – magnetinė audra, trunkanti jau dvi dienas. Magnetinės audros gali veikti kai kurių asmenų sveikatą, todėl patariama laikytis kelių gairių, kad poveikis sveikatai būtų kuo mažesnis. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks 6 balus. Rytoj magnetinės audros aktyvumas laikykis toks pat.
2024-05-31

Magnetinė audra smogs su trenksmu: pasiruoškite

Kurį laiką Saulės aktyvumas buvo sumažėjęs, tačiau jis vėl primins apie save ir paleis pliūpsnį Žemės link – prognozuojama, kad jau rytoj prasidės stipri magnetinė audra, truksianti porą dienų. Magnetinių audrų prognozę pateikę meteoagent.com skelbia, kad rytoj, gegužės 31 dieną, magnetinio lauko aktyvumas sieks šešis balus. Tokio paties galingumo audra tęsis ir šeštadienį, birželio 1-ąją.
2024-05-30

Šiandien skauda galvą ir nėra jėgų? Štai, kodėl taip gali būti

Tęsiasi sveikatai pavojingas reiškinys – magnetinė audra, trunkanti jau dvi dienas. Magnetinės audros gali veikti kai kurių asmenų sveikatą, todėl patariama laikytis kelių gairių, kad poveikis sveikatai būtų kuo mažesnis. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks 5 balus. Rytoj magnetinės audros aktyvumas sumažės iki 3 balų.
2024-05-24

Šiandien – pavojinga diena sveikatai: pasakė, kodėl

Lietuvoje tebesitęsia itin sveikatą veikiančių magnetinių audrų banga. Šiandieninės magnetinės audros intensyvumas siekia penkis balus, kas rodo, kad magnetinė audra tiesiogiai gali paveikti sveikatą. Tad metas skirti šiek tiek daugiau dėmesio sau. Magnetinės audros, kurios yra įvertinamos 5 ir daugiau balais gali sukelti nemalonius pojūčius.  Intensyvi magnetinė audra Meteoagent.
2024-05-20

Šiandien – sveikatai pavojinga diena: pasakė, ką daryti

Šiandien, gegužės 16 dieną, tebesitęsia stiprių magnetinių audrų savaitė. Šiandien magnetinės audros intensyvumas siekia 5 balus, kas reiškia, kad ji vis dar pavojinga sveikatai.  Šią dieną svarbu būti dėmesingiems sau ir aplinkiniams, nes dėl magnetinių audrų poveikio gali sutrikti sveikata. Intensyvus periodas Meteoagent.com pranešama, kad šiandien magnetinė audra siekia 5 balus ir yra pažymėta raudona spalva, kas rodo, kad nuo jos vertėtų pasisaugoti.
2024-05-16

Magnetinė audra toliau šėls su trenksmu: pasakė, kada baigsis

Šiandien, gegužės 14 dieną, prognozuojama ypač stipri magnetinė audra. Ji pasieks net 7 balus, kuomet magnetinės audros laikomos pavojingomis sveikatai nuo 5 balų. Dėl to šią dieną svarbu tinkamai pasirūpinti savimi. Nors vieni teigia nejuntantys magnetinių audrų pokyčių, tačiau kitiems šie pasireiškia įvairiais nemaloniais simptomais. Pakilo iki 7 balų Meteoagent.com praneša, kad šiandieninė magnetinė audra siekia įspūdingą lygį – net 7 balus.
2024-05-14

Magnetinė audra smogs toliau: paaiškėjo, kada baigsis

Užgriuvusi galinga geomagnetinė audra savaitgalį lietuviams leido pasigrožėti išskirtiniu reginiu – Šiaurės pašvaiste, nutvieskusia pusę dangaus skliauto. Saulės aktyvumas ir toliau išlieka didelis ir tęsiasi magnetinė audra. Kaip praneša meteoagent.com, visą savaitgalį nuo pat penktadienio magnetinio lauko aktyvumas buvo pasiekęs visišką piką, Kp indeksas siekė devynis balus iš devynių.
2024-05-13

Negalėjo patikėti tuo, ką naktį pamatė danguje: dangaus stebėtojai turi gerų žinių

Šią naktį danguje pasirodė įspūdinga Šiaurės pašvaistė, arba aurora. Įvairiomis spalvomis pasipuošusį dangų stebėjusiems žmonėms pritrūko žodžių, jie negali patikėti, kad tokius vaizdus regime ne Skandinavijoje, o Lietuvoje. Specialistai aiškina, kad tai ypač retas reiškinys, kurį Lietuvoje galime pamatyti vos porą kartų per šimtą metų. Tačiau, pasak dangaus stebėjimo entuziastų, dar ne viskas prarasta tiems, kuriems pašvaistės dar nepavyko gyvai pamatyti.
2024-05-11

Įspūdinga Šiaurės pašvaistė gali pasikartoti – tęsiasi stipri magnetinė audra

Įspūdinga Šiaurės pašvaistė gali pasikartoti ir ateinančią naktį, mat vis dar tęsiasi stipri magnetinė audra. Naktį iš penktadienio į šeštadienį beveik visoje Lietuvoje būvo galima stebėti neregėtai ryškią ir spalvotą Šiaurės pašvaistę. Mokslininkai skaičiuoja, kad nuo paskutinio tokio reginio praėjo mažiausiai 20 metų, tačiau kai kurie fotografai ir astronomijos entuziastai teigia, kad nieko panašaus nėra regėję dar ilgiau.

Prasidės stipri magnetinė audra: siautės be gailesčio

Savaitės pabaiga bus nerami, ją sujauks prasidėjusi stipri magnetinė audra. Numatoma, kad ji užsitęs tris dienas, o savaitgalį siautės be gailesčio. Nors vieningai nesutariama, kaip magnetinės audros veikia žmonių sveikatą, vis tik patariama laikytis kelių rekomendacijų, kad magnetinių audrų poveikis būtų kuo mažesnis. Kaip praneša meteoagent.com, magnetinė audra prasideda šiandien ir magnetinio lauko aktyvumas sieks penkis balus.
2024-05-10

Skelbia artimiausią magnetinę audrą: apsibraukite šią dieną

Kaip žinoma, magnetinės audros gali itin paveikti sveikatą. Dėl to svarbu žinoti, kada jos suintensyvėja ir kada reikėtų daugiau dėmesio skirti savo sveikatai. Naujienų portalas tv3.lt pasidalijo, kada laukia artimiausia sveikatai pavojinga diena.  Paskelbė datą Kaip praneša meteoagent.com, artimiausia intensyvi magnetinė audra laukia birželio 2 dieną. Ji sieks net penkis balus. Magnetinių audrų intensyvumas nuo 5 balų yra laikomas pavojingu, itin veikiančiu sveikatą.
2024-05-07

Magnetinė audra smogia toliau: pasakė, kada baigsis

Dar praėjusios savaitės pradžioje prasidėjusi magnetinė audra neskuba atsitraukti, tačiau prognozuojama, kad ji baigsis jau visai netrukus. Tačiau kol kas patariama labiau pasaugoti sveikatą ir laikytis kelių patarimų, kad įsivyravusių magnetinių audrų poveikis būtų kuo mažesnis. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien, gegužės 6 dieną, magnetinio lauko aktyvumas sieks šešis balus.
52 2024-05-06

Magnetinė audra įsišėlo: smogs ir stipriau, ir ilgiau

Šiandien, gegužės 3 dieną, reikėtų labiau pasaugoti savo sveikatą. Magnetinių audrų lygis šiandien pasiekė itin aukštus 7 balus. Šis pakilimas gali lemti nemalonių simptomų atsiradimą.  Šią dieną reikėtų skirti daugiau dėmesio poilsiui ir sveikatai stiprinti. Itin aukšti balai Magnetinė diena šiandien yra itin pavojinga, nes siekia 7 balus, o nuo 5 balų magnetinės audros jau yra laikomos pavojingomis, pranešama meteoagent.com.
2024-05-03

Prasidėjo galinga magnetinė audra: pasakė, kada baigsis

Ketvirtadienis ramus nebus – tęsiasi vakar prasidėjusi galinga magnetinė audra, todėl šiandien galite jaustis prasčiau. O kad poveikis būtų kuo mažesnis, mokslininkai pataria laikytis kelių rekomendacijų, kurios padės apsaugoti sveikatą. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien, gegužės 2-ąją, magnetinio lauko aktyvumas sieks šešis balus. Lygiai toks pats aktyvumas buvo fiksuotas ir vakar. Prognozuojama, kad gegužės 3-4 dienomis aktyvumas sumažės iki keturių balų, o vėliau dar mažės.
2024-05-02

Atslinko stipri magnetinė audra: pasakė, kada baigsis

Savaitgalį įsivyravusi magnetinė audra vis dar neleis ramiai atsipūsti – šiandien taip pat fiksuojamas padidėjęs magnetinio lauko aktyvumas, todėl verta labiau pasaugoti savo sveikatą. Kad magnetinių audrų laikotarpiai praeitų kuo lengviau, ekspertai pataria laikytis kelių patarimų. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien, balandžio 29 d., magnetinio lauko aktyvumas siekia penkis balus, tai vertinama kaip riba, kai magnetinių audrų poveikis gali būti labiau pastebimas.
2024-04-29

Magnetinė audra smogs ir vėl: pasiruoškite

Atslinko sveikatai pavojingas reiškinys – magnetinė audra, trunkanti jau 4-ias dienas. Magnetinės audros gali veikti kai kurių asmenų sveikatą, todėl patariama laikytis kelių gairių, kad poveikis sveikatai būtų kuo mažesnis. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks 6 balus.
2024-04-22

Smogs stipri magnetinė audra: pasirūpinkite sveikata

Šiandien, balandžio 17 dieną, prognozuojama sveikatai pavojinga diena. Taip yra dėl to, nes magnetinių audrų lygis itin suintensyvėjęs. Pranešama, kad šiandien jis siekia net 6 balus. Magnetinės audros gali itin stipriai paveikti sveikatą. Ypač, kai jų intensyvumas viršija 5 balus. Siekia net 6 balus Internetinėje svetainėje meteoagent.com pranešama, kad šiandien magnetinių audrų stiprumas siekia 6 balus. Pavojingomis magnetinės audros laikomos tada, kai siekia 5 ir daugiau balų.
2024-04-17

Smogs magnetinė audra: nenustebkite, jeigu skaudės galvą

Atslinko sveikatai pavojingas reiškinys – magnetinė audra, todėl šiandien galite pajusti jos poveikį. Nors magnetinės audros visus veikia skirtingai, specialistai pataria laikytis kelių taisyklių, kad vyraujančios magnetinės audros poveikis būtų mažesnis. Kaip skelbia meteoagent.com, šiandien fiksuojamas magnetinio lauko aktyvumo padidėjimas. Pranešama, kad aktyvumas sieks penkis balus.
2024-04-15

Magnetinė audra prasidėjo anksčiau: saugokite sveikatą

Atslinko sveikatai pavojingas reiškinys – magnetinė audra, truksianti dvi dienas. Magnetinės audros gali veikti kai kurių asmenų sveikatą, todėl patariama laikytis kelių gairių, kad poveikis sveikatai būtų kuo mažesnis. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks penkis balus. Tokio paties aktyvumo magnetinė audra prognozuojama ir rytoj, balandžio 5 dieną.
2024-04-04

Atslenka magnetinė audra: pasižymėkite 1 dieną

Kovo mėnesio pabaiga ir balandžio mėnesio pradžia nebuvo rami – vyravo stipresnės ir mažesnio stiprumo magnetinės audros. Prognozuojama, kad jau visai netrukus magnetinio lauko aktyvumas vėl padidės – pasiruoškite ir pasirūpinkite savo sveikata. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien, balandžio 2 dieną, ir rytoj, balandžio 3 dieną, magnetinio lauko aktyvumas sieks keturis balus.
2024-04-02

Nauja magnetinė audra ramybėje nepaliks: 2 dienas apsibraukite raudonai

Artėjant balandžio mėnesiui, pateikiama naujausia prognozė, kada užklups artimiausia magnetinė audra – dvi dienas apsibraukite raudonai, nes tada reikės labiau pasaugoti sveikatą, ypač, jei esate vienas tų, kurie magnetinių audrų poveikį jaučia stipriau. Portalas meteoagent.com pateikė naujausias prognozes, kuriose matyti, kada atslinks artimiausia stipri magnetinė audra.
76 2024-03-29

Skubiai įspėja visus: magnetinė audra dar nesitraukia

Magnetinė audra nesitraukia – nors pats pikas jau praėjo, magnetinės audros poveikis gali būti jaučiamas ir šiandien, nes fiksuojamas padidėjęs magnetinio lauko aktyvumas. Dėl šios priežasties rekomenduojama labiau rūpintis sveikata ir laikytis keleto patarimų. Meteoagent.com duomenimis, šiandien, kovo 26 dieną, fiksuojama penkių balų stiprumo magnetinė audra. Nors stipriausi pliūpsniai jau baigėsi, vyraujant tokio stiprumo magnetinei audrai taip pat gali būti juntamas jos poveikis.
2024-03-26

Tokio stiprumo magnetinė audra buvo seniai: ragina saugoti sveikatą

Savaitės pradžia rami nebus – prasidėjo galinga magnetinė audra. Tokio stiprumo magnetinės audros nebuvo jau seniai – magnetinio lauko aktyvumas siekia kone didžiausius įmanomus balus, todėl raginama rūpintis sveikata. Kaip praneša meteoagent.com, vakar magnetinė audra buvo pasiekusi absoliutų maksimumą – magnetinio lauko aktyvumas siekė devynis balus. Šiandien tęsiasi stipri magnetinė audra, ji vertinama aštuoniais balais.
71 2024-03-25

Šiandien – sunki diena sveikatai: pasirūpinkite laiku

Šiandien teks labiau pasirūpinti savo sveikata, nes atslinko neigiamą poveikį savijautai galintis daryti reiškinys – magnetinė audra. Nors jų poveikis skirtingiems žmonėms pasireiškia nevienodai, vis tik rekomenduojama laikytis kelių patarimų, kad jaustumėtės geriau. Kaip praneša meteoagent.
2024-03-21

Atslenka sveikatai pavojingas reiškinys: apsibraukite 1 dieną

Atslenka sveikatai pavojingas reiškinys – stipri magnetinė audra. Nors magnetinių audrų poveikį visi jaučia skirtingai, vis dėlto specialistai rekomenduoja laikytis kelių gairių, kad poveikis sveikatai būtų kuo mažesnis ir dienos, kai siautėja magnetinės audros, praeitų kuo lengviau. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien ir rytoj nusimato ramus laikas, tačiau trečiadienį, kovo 20 dieną, smogs magnetinė audra, kurios stiprumas sieks penkis balus.
2024-03-18

Atslenka sveikatai pavojingas reiškinys: įspėja lietuvius

Kovo mėnesio pradžia nebuvo rami – itin padidėjęs magnetinio lauko aktyvumas lėmė, kad Lietuvoje buvo galima stebėti šiaurės pašvaistes. Tačiau ir dabar laikas nenusimato itin ramus – artėja dar viena stipri magnetinė audra. Kaip praneša meteoagent.com, prognozuojama, kad rytoj, kovo 8 dieną, magnetinio lauko aktyvumas sieks keturis balus, tai traktuojama kaip vidutinio stiprumo magnetinė audra, kuri ryškesnio poveikio gali ir nesukelti.
2024-03-07

Atslinko kritinė diena: saugokite sveikatą

Atslinko sveikatai pavojinga diena – fiksuojama stipri magnetinė audra, kurios poveikį gali pajusti net sveiki žmonės, todėl įspėjama saugotis ir pasirūpinti savo sveikata, laikytis kelių rekomendacijų, kad poveikis būtų kuo silpnesnis. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks penkis balus, tai traktuojama kaip stipri magnetinė audra. Penki balai laikomi riba, kai magnetinių audrų poveikis yra stipresnis ir jį gali pajusti net sveiki žmonės.
2024-02-28

Atslinko kritinė diena: saugokite sveikatą

Šiandien, vasario 15 dieną, pasiruoškite intensyviai magnetinei audrai. Tai reiškia, kad dėmesio sveikatai reikėtų skirti daugiau nei įprastai. Šiandien magnetinių audrų intensyvumas siekia penkis balus, praneša meteoagent.com. Tai reiškia, kad magnetinių audrų stiprumas yra pasiekęs pavojingą ribą ir gali trikdyti sveikatą. Tokios intensyvios magnetinės audros jau yra patiriamos trečią dieną iš eilės.
2024-02-15

Smogs galinga magnetinė audra: įsiminkite šiuos patarimus

Atslinko sveikatai pavojinga diena – fiksuojama stipri magnetinė audra, kurios poveikį gali pajusti net sveiki žmonės, todėl įspėjama saugotis ir pasirūpinti savo sveikata, laikytis kelių rekomendacijų, kad poveikis būtų kuo silpnesnis. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks šešis balus, tai traktuojama kaip stipri magnetinė audra, o penki balai laikomi riba, kai magnetinių audrų poveikis yra stipresnis ir jį gali pajusti net sveiki žmonės.
2024-02-13

Atslinko sveikatai pavojingos dienos: įspėja saugotis

Atslinko sveikatai pavojingos dienos – fiksuojama stipri magnetinė audra, kurios poveikį gali pajusti net sveiki žmonės, todėl įspėjama saugotis ir pasirūpinti savo sveikata, laikytis kelių rekomendacijų, kad poveikis būtų kuo silpnesnis. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks penkis balus, tai traktuojama kaip stipri magnetinė audra, o penki balai laikomi riba, kai magnetinių audrų poveikis yra stipresnis ir jį gali pajusti net sveiki žmonės.
2024-02-12

Atslinko kritinės dienos: štai, ką būtina žinoti

Paskutinėmis dienomis jautėtės pavargę ar neturėjote jėgų? Tai galėjo būti magnetinių audrų poveikis. Šiomis dienomis magnetinės audros yra itin suaktyvėjusios. Šiandien, vasario 7 dieną, magnetinės audros įvertinimas siekia penkis balus, dėl ko reiktų daugiau dėmesio skirti savo sveikatai.  Trunka ne vieną dieną Magnetinės audros ypatingos tuo, kad joms suaktyvėjus reikėtų labiau susirūpinti sveikata. Šiomis dienomis jos siekė pavojingą ribą. Meteoagent.
2024-02-07

Atslinko kritinė diena: įspėja saugotis

Šiandien fiksuojama stipri magnetinė audra – sveikatai pavojinga diena, todėl rekomenduojama pasisaugoti ir pasirūpinti sveikata, kad magnetinės audros poveikis būtų kuo silpnesnis. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien fiksuojamas padidėjęs magnetinio lauko aktyvumas, jis siekia penkis balus. Tai traktuojama kaip stipri magnetinė audra, be to, penki balai laikomi kritine riba, kai poveikis yra stipresnis.
2024-02-05

Vasarį nusimato 1 kritinė diena: apsibraukite raudonai

Šį mėnesį svarbu apsibraukti vieną iš dienų raudonai, nes tądien gali sušlubuoti sveikata. Tai – vasario 26-oji diena, pirmadienis, kuomet magnetinių audrų lygis sieks keturis balus.  Šią dieną svarbu tinkamai pasirūpinti savo sveikata. Itin veikia sveikatą Meteoagent.com duomenimis vasario 26-ąją dieną magnetinių audrų lygis sieks keturis balus.
2024-02-01

Nusimato sunkios dienos: įspėja apsibraukti 2 dienas

Vasario viduryje lietuviai gali pajusti intensyvias magnetines audras. Jos numatomos vasario 18 ir 19 dienomis, kuomet magnetinių audrų lygis sieks kritinį lygį. Šiomis dienomis reikėtų labiau pasirūpinti sveikata. Vasario viduryje numatomos penkių balų lygio magnetinės audros. Intensyvios dienos Internetinėje svetainėje meteoagent.com pranešama, kad vasario 18 ir 19 dienomis laukia 5 balų intensyvumo magnetinės audros. Tai reiškia, kad šiomis dienomis sveikata reikėtų pasirūpinti labiau.
2024-01-29
Į viršų