• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Mes su vyru pragyvenome dvidešimt metų, paskutinius du metus jis supavydėjo, įtarinėja.

Aš prieš tris metus gavau darbą. Dirbu daugiau vyriškame kolektyve.Aš jį myliu, kiek žinau ir jis mane myli. Bet aš negaliu pakęst jo užtemimų, pavyduliavimo. Dabar gyvenam atskirai, bet jis per vaikus kontroliuoja mane.

REKLAMA
REKLAMA

Ką daryt? Ar apsimoka išsaugoti santuoką?

Svajūnė

Sveiki, Svajūne, dėkojame už laišką.

Rašote apie stiprius jausmus tarp jūsų ir vyro: meilę, pavydą, o klausimą specialistui formuluojate ekonomiškai, buchalteriškai : „ar apsimoka išsaugoti santuoką?“. Tarsi šeima būtų nedidelis verslas. Gal čia slypi ir Jūsų poros nesutarimų priežastys?

REKLAMA

Prieš tris metus pradėjusi dirbti vyriškame kolektyve, gal pradėjote ir labiau „vyriškai“ mąstyti- daugiau remtis logika, skaičiuoti, lyginti, mažiau reikšti jausmus. Jūsų vidiniai ar elgesio pokyčiai galėjo išprovokuoti ir vyro pavydą. Mylintis žmogus pavydi, kai nebesulaukia jausmų išraiškos, pradeda nepasitikėti savimi, bijo prarasti jam svarbų žmogų, ryšį.

REKLAMA
REKLAMA

Kartais pasitaiko, kad pavydo priepuolius demonstruoja sutuoktinis, kuris jau pats turi nesantuokinių ryšių už šeimos ribų. Kaip sako liaudies priežodis: „Kuo pats kvepia, tuo kitą tepa“.

Kaip yra iš tiesų, galima būtų išsiaiškinti ir suprasti, jeigu abu su vyru atvyktumėte į psichologinę poros konsultaciją. Kai įsisąmoniname, kas vyksta mūsų gyvenime, tada ir vienokius ar kitokius sprendimus lengvai priimame patys.

Psichologė psichoterapeutė Rita Zykienė

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų