Apgaulėmis apipinta diena: šiems Zodiako ženklams skubėti neverta

Šiandien Zodiako ženklams diena gali būti apgaulinga. Nors dažnu atveju atrodys, kad situacija bus itin bloga, realybėje esama padėtis bus geresnė, nei manote. Visgi perspėja, kad rizikų antradienį gali atsirasti ne viena.

Avinas

Niekur neskubėkite, dėl nieko neišgyvenkite, šiuo metu reikia kiek atsiriboti nuo visko. Daugiau dėmesio skirkite šeimai, buičiai. Tesėkite duotus pažadus artimiesiems (ypač mamai), atlikite namuose seniai suplanuotus darbus.

Tauras

Nors aplinkybės verčia išvysti nemaloniąją gyvenimo pusę, tai padės suprasti svarbius dalykus. Seksis spręsti problemą, kilusią dėl antrosios pusės, ir pakreipti įvykius jums reikiama linkme.

Dvyniai

Galite nervintis dėl jums svarbaus reikalo. Ypač kankins nežinia, tačiau viskas šiuo metu susiklostys jums naudinga linkme. Galite užsiimti darbais, reikalaujančiais didelio išmanymo, atidumo, nuoseklumo.

Vėžys

Nepervertinkite savo galimybių ir nedarykite nieko, jei tam nepritaria antroji pusė, partneriai, kolektyvas. Nesiginčykite su jais, šiuo metu būsite linkę klysti, netipiškai vertinti situaciją.

Liūtas

Situacija gali pasirodyt blogesnė, nei yra iš tiesų. Būsite linkę dramatizuoti aplinkybes. Nurimkite, vilkinimai neišvengiami.

Mergelė

Avantiūros bei kitokie rizikingi veiksmai turi būti apgalvoti. Ne pats geriausias laikas susitikti su įtakingais asmenimis ar žmonėmis iš toli, bet, jei taip nutiktų, siekite aiškumo: galima apsigauti tariantis, įsipareigojant.

Svarstyklės

Negeras metas kovoti dėl pažeistų dalykinių interesų, netinka ir griežtai ko nors reikalauti iš vadovo, net jei jums tai priklauso, atidėkite šį pokalbį. Gresia nesklandumai bendraujant su vyresnio amžiaus žmonėmis.

Skorpionas

Būkite minimalistai ir sulėtinkite tempą: kuo labiau skubėsite, tuo labiau vėluosite, tad nesistenkite greitai nuvykti ar žaibiškai sutvarkyti reikalą. Savo žodžius irgi derėtų labiau apgalvoti.

REKLAMA

Šaulys

Tai gana apgaulinga diena: nieko rimto darbe nesiimkite, nesiaiškinkite santykių su viršesniais kolegomis. Nepatartina investuoti pinigų, jei norite greitos naudos. Nepasiduokite įkalbinėjimams, nekreipkite dėmesio į apkalbas.

Ožiaragis

Kova už principus, nors baigsis jūsų nauda, atims daug jėgų, sustabdys reikalo esmę, sukiršins su aplinkiniais. Nesižavėkite avantiūromis, nerizikuokite garbe.

Vandenis

Būkite atidūs ir tuo pat metu kritiški išgirstiems dalykams, labiau gilinkitės į reikalo esmę savarankiškai, aiškinkitės nežinomas aplinkybes, kad netaptumėte nežinojimo auka.

Žuvys

Būsite priversti spręsti seną konfliktą, ieškoti būdų grąžinti skolas, skubėti atlikti nebaigtų darbų. Itin svarbu siekti abipusio supratimo su partneriais.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų