Zodiako ženklams – pokyčių metas: 1 iš jų sulauks netikėtumų

Savaitės pradžia Zodiako ženklams gali būti kaip niekad produktyvi ir kūrybinga. Tiesa, jeigu situacija nebus įvertinta tinkamai, teks ir nusivilti.

Avinas

Palankus metas asmeninei iniciatyvai, nuosavybės ir verslo reikalams. Sieksite susikurti tvirtesnį materialinį pagrindą, labiau įsitvirtinti. Gali įvykti tai, ko visiškai nesitikite.

Tauras

Nusimato intensyvus bendravimas su įvairiais žmonėmis, arba uoliai rūpinsitės ūkiniais ir techniniais reikalais, tam panaudosite įgytas žinias, eksperimentuosite ar pan.

Dvyniai

Kūrybine ir komercine prasme tai turėtų būti naudinga, rezultatyvi diena. Tikėtina reikšminga informacija. Jeigu ja pasinaudosite, galite šiek tiek praturtėti ar sutaupyti.

Vėžys

Neblogai pasirodysite protiniuose žaidimuose. Neplanuotai galite kažką nusipirkti namų ūkiui. Tai maloniai nustebins kai kuriuos šeimos narius. Aktyviai bendrausite su vaikais.

Liūtas

Darbinga, kūrybiška diena. Daugelis veiklų, kurių imsitės, puikiai seksis. Kažkokių netikėtumų galite sulaukti iš jums neabejingo asmens, gerbėjų ar vaikų.

Mergelė

Neskubėkite nutraukti sutarties ar santykių su jums svarbiu žmogumi. Jeigu labai pasistengsite arba pasitelksite į pagalbą tarpininkus, galite pasiekti palankų susitarimą jums aktualiu klausimu.

Svarstyklės

Kils naujų idėjų, susijusių su investicijų galimybėmis, bendradarbiavimu. Visgi pasisaugokite tų, kurie gali jums pakenkti: jie dabar nesnaudžia, nors ir yra užsimaskavę.

Skorpionas

Planai, susiję su kelione, užsieniu, publikacijomis, mokslu, karjera, tam tikra prasme turėtų realizuotis. Galimos naudingos pažintys, susitikimai, kurie praturtins jus intelektualiai arba dvasiškai.

Šaulys

Galimi nelengvi pokalbiai su kolegomis. Jie arba jūs būsite dalykiški, reikalaujantys atsakingumo, disciplinos. Palanku planuoti su karjera, vadovavimu, politika susijusius reikalus.

REKLAMA

Ožiaragis

Apims didesnis smalsumas, žinių troškimas. Gali išsiplėsti draugų, pažįstamų ar bendraminčių ratas, arba tiesiog sutiksite žmogų, kuris turi kuo nustebinti.

Vandenis

Galvosite ir kalbėsite apie susipainiojusį, neaiškų reikalą. Jūsų suvokimas gali būti labai subjektyvus. Tačiau kai kurie reikalai jums puikiai seksis, ypač jei išvengsite svetimų akių, viešumo.

Žuvys

Seksis bendrauti, pasižymėti kūrybingumu ar intelektu. Galite gauti naudingą ir praktišką patarimą. Iš esmės jums viskas klosis kuo puikiausiai, jei tik sugebėsite kontroliuoti savo emocijas bei žodžius.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
T
Tv3okultistas,
2021-05-17 11:08:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Okult privet!,melo nesejam VIVA!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų