Anyta perka tabletes indaplovei, nors jos neturi: pasakė, kur jas naudoja

Neseniai aš nustebau sužinojusi, kad mano anyta perka tabletes indaplovei, nors visą gyvenimą plauna indus rankomis. Į mano klausimą apie tokio pirkinio tikslingumą anyta papasakojo savo paslaptis: šių tablečių pagalba ji palaiko idealią namų švarą.

Dabar dalinuosi su jumis.

Nuriebaliname ir valome paviršius virtuvėje bei vonios kambaryje

Ne paslaptis, kad virtuvės sienelė ties darbiniu paviršiumi dažnai pasidengia riebiomis apnašomis, o vonios kambario sienos kenčia nuo kondensato. Ištirpinkite 1 tabletę 5 l karšto vandens ir imkitės darbo: tiesiog nuvalykite tirpalu užterštus paviršius. Svarbiausia, kad sienos paviršius būtų plaunamas.

Tualeto valymas

Įmeskite į unitazą indaplovės tabletę ir palikite ją per naktį. Rytą jūs būsite nustebinti jūsų tualeto švaros, o kalkių apnašos dings be pėdsako. Tokiu būdu jūs galėsite išvalyti ir bakelį, į jį įmetę vieną tabletę nakčiai.

Skalbiame baltus drabužius ir užuolaidas

Visos šeimininkės žino, kaip sunku pasiekti idealų baltumą, ypač kai kalbame apie audinius, reikalaujančius ypatingos priežiūros. Šiltam vandenyje ištirpinkite indaplovės tabletę ir supilkite į skalbimo mašiną. Įjunkite delikačių audinių režimą. Ši priemonė efektyvi tik baltiems audiniams, spalvoti gali prarasti spalvas, rašo worldrecipes.eu

 


Rašyti komentarą...
V
Viliją
2021-04-13 19:05:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačiū, nežinojau
Atsakyti
-1

D
Dalia
2021-04-13 16:31:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juk yra priemone riebalu salinimui , bet gal ir tas metodas gerai
Atsakyti
-1

P
Petriukas
2021-04-13 17:25:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sudraskyčiau
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų