Pasakė, kaip dažnai reikia skalbti rankšluosčius: tą daro tikrai ne visi

Vonios kambario valymas gali būti varginanti užduotis, nes tai yra vienas dažniausiai naudojamas kambarys namuose. Taigi, ar žinote, kaip dažnai turėtume skalbti rankšluosčius, vonios kilimėlius ir dušo užuolaidas?

Vonios kambarys yra antras dažniausiai naudojamas kambarys namuose po virtuvės, o tai reiškia, kad jame gali būti daugybė bakterijų. Kambario drėgna, šilta aplinka yra puiki mikrobų dauginimuisi, todėl svarbu reguliariai valyti tam tikrus daiktus. „Drench.co.uk“ ir valymo ekspertas Henry Paterson pasidalijo patarimais, kaip dažnai turėtume skalbti ir keisti rankšluosčius, vonios kilimėlius ir dušo užuolaidas.

Kaip dažnai skalbti rankšluosčius?

Kiekvienas kasdien naudoja rankšluosčius, nesvarbu, ar juo nusausina plaukus, ar rankas.

Nors rankšluosčiai gali atrodyti švarūs, rekomenduojama rankšluosčius skalbti kas tris panaudojimus ir keisti juos kas trejus metus.

Valymo ekspertas teigė, kad rankšluosčius po jų naudojimo reikia pakabinti „ne drėgnoje aplinkoje“. Henry Paterson pridūrė: „Pakabinkite juos ant radiatoriaus ar rankšluosčių laikiklio ir tikrai nepalikite jų ant grindų!

Nešvarūs rankšluosčiai gali platinti virusus, grybelius ir bakterijas, kurie gali sukelti odos infekcijas. „Drench“ tyrimai netgi nustatė, kad vonios rankšluosčiuose gali būti išmatų.

Paterson sakė, kad rankšluosčius reikia plauti „skalbiant 40 laipsnių temperatūroje su įprastu skalbinių plovikliu, o tada prieš juos naudojant pakabinti, kad jie visiškai išdžiūtų“.

Kaip dažnai skalbti vonios kilimėlius?

Vonios kilimėliai guli ant grindų, kurios yra viena iš nešvariausių vietų vonios kambaryje. Jie turėtų būti plaunami kas tris ar septynias dienas ir keičiami kas dvejus metus.

Vonios kilimėlius su guminiu pagrindu kiekvieną savaitę reikia purkšti baltu actu, o tada kas tris ar keturias savaites plauti šaltu vandeniu. Reguliariai juos plaunant bus užtikrinta, kad jame nesikaupia bakterijos.

REKLAMA

Kaip dažnai skalbti dušo užuolaidas?

Dušo užuolaidas reikia plauti kas mėnesį ir keisti kas šešis mėnesius.

Vienas iš geriausių būdų, kaip išlaikyti dušo užuolaidą švarią, yra ją išskleisti pasinaudojus dušu, kad nesusidarytų pelėsiai.

Paterson rekomenduoja plastikinę dušo užuolaidą skalbti 40 laipsnių temperatūroje, skalbimo mašinoje. Jis pridūra, kad skalbiant užuolaidą reikia įdėti ir švarių rankšluosčių, kurie padėtų apsaugoti užuolaidą ir „užtikrintų tam tikrą trintį, kol užuolaida skalaujasi“.

Medžiaginės dušo užuolaidos taip pat gali būti dedamos į skalbimo mašiną, tik reikia įsitikinti, kad perskaitėte etiketę, kurioje nurodyta, kaip reikėtų ją skalbti.

Kiti vonios reikmenys, kuriuos reikia reguliariai plauti, yra dušo galvutės, tualeto šepetėliai. Juos reikia valyti kiekvieną savaitę, kad nesusidarytų bakterijų.


Rašyti komentarą...
Šeimininkė
2021-04-15 17:20:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiškai netikęs straipsnis, jokių konkrečių patarimų, išskyrus nesąmonę apie naujų vonios kilimėlių ir rankšluoščių įsigijimą.Jeigu švariai ir dažnai išskalbi, tai kam juos dažnai keisti ?...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų