• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Paskutinė šio sezono TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ pakvies žiūrovus apsilankyti prie Baltijos jūros, pas Klaipėdoje gyvenančią senjorę Vidą. Moteris jau 40 metų gyvena vieno kambario bute, kuriame telpa visas jos gyvenimas.

6

Paskutinė šio sezono TV3 laida „Namų idėja su IKEA“ pakvies žiūrovus apsilankyti prie Baltijos jūros, pas Klaipėdoje gyvenančią senjorę Vidą. Moteris jau 40 metų gyvena vieno kambario bute, kuriame telpa visas jos gyvenimas.

REKLAMA

Tačiau tam, kad ji ir toliau galėtų su džiaugsmu mėgautis savo namais, būtina atsinaujinti. Ir nors patyrę interjero dizaineriai geba nustebinti visuomet, net ir jie nesitikės Vidos dėkingumo ašarų. 

Anūkę su močiute sieja artimas ryšys

Per visą šį sezoną laida ir jos vedėjas Leonardas Pobedonoscevas apkeliavo nemažą dalį Lietuvos, susipažino su daugybe fantastiškų žmonių ir išpildė jų svajones. O šį penktadienį savo troškimų išpildymo tikėsis ir klaipėdietė Vida bei jos anūkė Evelina. 

„Su močiute turime labai artimą ryšį – nuo vaikystės šiame bute augau ir pati. Vis girdėdavau, kad močiutė norėtų šį butą atnaujinti, todėl pasiūliau jai pabandyti sudalyvauti šioje laidoje – galbūt mums pasiseks? Užpildėme anketą ir štai, mes jau čia!“ – džiaugsmo neslėps Vidos anūkė Evelina. 

REKLAMA
REKLAMA

Mergina yra interjero dizainerė, o jos močiutė neseniai išėjo į pensiją. „Dabar mėgaujuosi gyvenimu“, – šypsosis ji. 

REKLAMA

Nors moteris mėgsta aktyvų laisvalaikį – pasivaikščiojimus prie jūros ar sportą netoliese esančiame parke – didelė jos gyvenimo dalis verda ir namuose. Čia visuomet laukiami ir Vidos anūkai, kuriems ypač patinka močiutės ruošiami gardėsiai. 

„Jau nuo vaikystės prisimenu, kad močiutė mėgsta gaminti – esame visko prisiragavę. Ji kepdavo tiek sausainius, tiek įvairius pyragus, tačiau labiausiai man įsiminė žagarėliai. Vis prašome, kad ji jų paruoštų“, – pasakos Evelina. 

REKLAMA
REKLAMA

Toks močiutės rūpestis nelieka neįvertintas – šeima ne kartą kvietė ją kartu pakeliauti po pasaulį. Pačiai Vidai ypatingai įsiminė ta kelionė, kurios metu ji kartu su šeima aplankė Maltą. „Man tai labai daug reiškia.

Nors jau esu nebe pirmoje jaunystėje, man labai malonu, kad vaikai manęs neužmiršta, o dukros ir anūkės pasiima kartu“, – sakys ji.

Butą pavers modernia svetaine

Tuo tarpu savo namuose Vida labai mėgsta palaikyti tvarką – kiekvienas daiktas turi turėti savo vietą. Vis dėlto kai ko jos vieno kambario bute trūksta… 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Kadangi viename kambaryje verda visas gyvenimas, norėtųsi, kad jis taptų funkcionalus. Norėtųsi daugiau spintų, erdvės, gal net papildomų sofų, ant kurių anūkai galėtų pernakvoti, nes šiuo metu tokios galimybės nėra. O taip pat jiems reikėtų numatyti darbo vietą, kurioje jie ruoštų namų darbus“, – pasakos Evelina. 

O štai pati Vida svajoja ne tik atsisveikinti su senienomis, bet ir kambaryje sukurti daugiau erdvės. 

Pildyti Vidos svajones imsis patyręs IKEA interjero dizaineris Kazimieras. Pagrindinė jo užduotis – nedarant kapitalinio remonto vieno kambario butą paversti modernia svetaine, kurioje Vida galėtų priimti svečius, anūkus, o taip pat jame tilptų ir miego zona.

REKLAMA

Kambaryje ypač svarbu sukurti pakankamai vietos susidėti daiktams, nes visus juos moteris laiko būtent šiame čia. Svarbiausias laukiantis iššūkis – kambarį paversti šviesiu, erdviu ir tokiu jaukiu, kad kasdien būtų gera į jį sugrįžti. 

Buto pokyčiai moteriai atims žadą. Ji ne tik susigraudins, bet ir pripažins, kad sunku patikėti, jog tai – tie patys jos namai. „Labai gražu. Jei liejasi nesuvaidintos ašaros, manau, kad patenkinote visus lūkesčius“, – pridės ir anūkė. 

Paskutinė „Namų idėja su IKEA“ laida – jau šį penktadienį, 17.55 val. per TV3! 

 

Nu jo.Po pasaulį plakasi,o vieno kambario buto nesusiremontuoja.Jis dar paprasčiausiai netvarkomas.
Tokia pat lenkiška sėkcija pas mane :))
Kai kurie Meksikos senjorai gyvena ženkliai blogiau už Lietuvos pensininkus, bet nesiskundžia.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų