4 sunkaus vėžio požymiai: nenumokite į juos ranka

Niekas nepaneigs, kad vėžys bei visos onkologinės ligos gąsdina kone kiekvieną. Dauguma vos pajutę pirmuosius neįprastus simptomus, skuba pas medikus ir klausia, ar tai negalėtų būti vėžio požymis. 

Vis tik yra kai kurie simptomai, į kuriuos numoti ranka negalima, rašoma mirtesen.ru

Kraujavimas

Jeigu pastebėjote neįprastą kraujavimą iį nosies, dantenų, turėtumėte sunerimti. Tai gali būti trombocitų trūkumas, rodantis ūmios leukemijos židinį jūsų kūne. 

Mažos raudonos dėmės po oda

Jeigu ant kūno pastebite neįprastai daug atsiradusių nedidelių raudonų dėmesių po oda, gali būti, kad jums reikėtų apsilankyti pas medikus. Tokias dėmeles medikai įvardija kaip raudonu rašikliu padarytus taškelius. Jos nėra skausmingos, tačiau rodo trombocitų sumažėjimą. 

Pilvo pūtimas

Jeigu neapsinuodijote ir nesergate infekcinės žarnyno ligomis, tačiau nuolat juntate, kad jūsų pilvas yra išsipūtęs ir skausmingas, o apetitą visiškai praradote, turėtumėte suklusti. Nuolatinis sotumo jausmas gali reikšti tam tikros onkologinės ligos pradžią. 

Karščiavimas

Jeigu nuolat be konkrečios priežasties jaučiate, jog karščiuojame ir jūsų temperatūra yra pakilusi, gali būti, kad nusilpusi imuninė sistema yra susijusi su lėtiniu leukemijos atveju. 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų