• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nuo 2011 metų TV laidą „Sky Sports News“ stebėję Anglijos žiūrovai atpažįsta 36 metų vedėją Jo Wilson, kuriai dabar taikomas vėžio gydymas dėl pažengusio naviko.

Nuo 2011 metų TV laidą „Sky Sports News“ stebėję Anglijos žiūrovai atpažįsta 36 metų vedėją Jo Wilson, kuriai dabar taikomas vėžio gydymas dėl pažengusio naviko.

REKLAMA

Atvirame „Instagram“ įraše Wilson paskelbė: „Taigi, man nustatytas vėžys. Tai sunku išgyventi ir sunku atvirauti. Tačiau rugsėjis yra supratimo apie ginekologinį vėžį didinimo mėnuo, todėl dalinuosi savo istorija, tikėdamasi, kad ji gali būtent tai ir padaryti.

Vyrai, kurie mane sekate „Instagram“ tinkle, jei turite mamą, dukrą, seserį, žmoną, merginą, tetą, dukterėčią... tai skirta ir jums... Ar žinojote, kad viena iš trijų moterų nesidaro tepinėlio testų?“

Wilson pabrėžė, kad yra „tiek daug priežasčių“, kodėl moterys nesitikrina ‒ tai „neseniai pagimdė“, „patyrė gimdymo traumą“ ir panašiai.

REKLAMA
REKLAMA

„Ačiū visiems, kurie mane palaikė per pastaruosius porą mėnesių“, – tęsė ji.

Išdavė tepinėlio tyrimas

Žurnalui „OK“ Jo Wilson sakė: „Pradedu paskutinę gydymo savaitę ir negaliu apsakyti, kiek ta parama man padėjo. Jei galiu išgelbėti dar bent vieną gyvybę, atvirai pasakodama apie savo kovą, vadinasi verta apie tai kalbėti“.

REKLAMA

Iš Londono persikėlusi į idilišką kaimą, Wilson ir jos partneris Danas, su kuriuo jie kartu jau šešerius metus, tikėjosi susilaukti kūdikio. Tačiau kai 2022 metų birželį Wilson atliko tepinėlio tyrimą, ginekologas iškart pastebėjo vėžio požymius, rašo express.co.uk.

Iki liepos mėnesio atlikti papildomi tyrimai patvirtino, kad sporto laidų vedėja serga trečios stadijos gimdos kaklelio vėžiu ‒ šokiruojanti diagnozė ir tas faktas, kad liga išplito į limfmazgius.

REKLAMA
REKLAMA

„Aš paklausiau gydytojo: „Ar mirsiu?“, – pasakoja Wilson, o gydytojas atsakė: „Tai  gydoma ir išgydoma“. Wilson pridūrė, kad bando „laikytis“, bet žino, kad „nėra jokių garantijų“.

„Pasveikimo procentai yra stulbinantys“, ‒ pripažino ji. „Šio gydymo sėkmės rodiklis yra 70 procentų. Taigi aš tikiuosi, bet vis dar galvoju apie tai, kad yra 30 procentų nesėkmės tikimybė“.

Gimdos kaklelio vėžys

Gimdos kaklelis yra anga tarp makšties ir gimdos. Beveik visus gimdos kaklelio vėžius sukelia tam tikrų tipų žmogaus papilomos viruso (ŽPV) infekcija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

ŽPV gali plisti nuo bet kokio odos kontakto su lytinių organų srities oda ‒ per vaginalinį, analinį, oralinį seksą ar sekso žaislus.

Gimdos kaklelio vėžio simptomai:

neįprastas kraujavimas iš makšties – įskaitant kraujavimą sekso metu arba po jo, tarp mėnesinių ar po menopauzės, arba sunkesnių nei įprastai mėnesinių,

makšties išskyrų pokyčiai,

skausmas sekso metu,

skausmas apatinėje nugaros dalyje, tarp klubų kaulų (dubens) arba apatinėje pilvo dalyje.

„Gimdos kaklelio patikra ir vakcinacija nuo ŽPV yra geriausi būdai apsisaugoti nuo gimdos kaklelio vėžio“, – nurodo NHS. Jei bus diagnozuotas vėžys, gydymas priklausys nuo naviko dydžio.

Komentuojančiam Nu.Jūs tikrai protiškai nenormalus.Nelinkėkite kitiems ir nelaukite savo džiaugsmo kitų žmonių atžvilgiu linkėdami jiems tokį blogį.Likimas tokiems kaip jums dažnai būna negailestingas.Lazda turi du galus, todėl laukdami žinios kitų asmenų sąskaita galite sulaukti tokią žinią apie save ir skirtą tik jums asmeniškai.Ar nebijote tokios lemties?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų