Pastatykite šį augalą savo namuose: vorų neliks nė kvapo

Vorai labiau bijo mūsų, nei mes jų – dažnai girdime šiuos žodžius. Kad ir kokie maži bebūtų šie sutvėrimai, jie gali smarkiai išgąsdinti žmones. Ypač tuomet, kai lauke šalta, vorai mėgsta prieglobsčio ieškoti žmonių namuose. Ką daryti, kad taip nenutiktų? Namuose pastatykite šį augalą, rašoma tips–and–tricks.co.

Voras (nuotr. Shutterstock.com)

Skambinti kaimynui, draugui ar šeimos nariui kaskart, kai namie aptinkate vorą, greitai išvargins visus situacijos dalyvius. Tai taip pat nelabai praktiška. Todėl būtinai įsigykite mėtos augalą! Taip, būtent mėtos yra tie augalai, kurių vorai negali pakęsti. Jausdami jų kvapą vorai nė nesiartins prie jūsų namų, kai ieškos prieglobsčio.

Tyrimai rodo, kad vorai negali pakęsti šviežių mėtų kvapo. Jei nebijote, galite netoli tos vietos, kurioje įsitaisė voras, pastatyti puodelį su šviežiomis mėtomis. Arba ant palangės auginkite mėtas. Taip užkirsite kelią šiems gyviams patekti į jūsų namus. Manote, kad natūralių mėtų kvapas nepakankamai stiprus, kad atbaidytų vorus? Išbandykite mėtų eterinį aliejų. Jo kvapas dar stipresnis, todėl prieš ropšdamiesi į jūsų namus vorai pagalvos du ar tris kartus. Dar niekada nebuvo taip lengva gyventi be vorų.


Rašyti komentarą...
T
Taip ir patikėjau
2020-08-16 12:34:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Papasakokit tai vorui, kuris susisuko voratinklį tiesiai virš mėtų....
Atsakyti
-3

R
Regina
2020-08-15 00:22:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vorai naudingi ir man jie netrugdo gyvent. Nesergu voru fobija
Atsakyti
-6

A
2020-08-15 22:29:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesamonė pilnas sodas mėtų ir vorų pilna
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų