Vasaros triukas: 1 gudrybė ir jūsų makiažas laikysis daug ilgiau

Vasara – atostogų ir švenčių metas, keliantis nemažai malonių rūpesčių. Vienas iš jų, ką daryti, kad makiažas išlaikytų ilgiau pačiu karščiausiu oru, o oda visuomet atrodytų gerai. Apie tai pasakoja žvaigždžių vizažiste laikoma Irma Baltrušaitienė.

Makiažas (nuotr. Instagram)
30

Makiažo specialistė nurodo, kad esant labai karštai oro temperatūrai visas makiažo laikymo, atlikimo procesas ir priemonės yra visiškai kitokios nei įprastomis sąlygomis.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvių kuriamas makiažas privers išsižioti: ryžtasi tik drąsiausios

Jeigu makiažą atliekate pas specialiste, nurodykite jai ar šventė vyks lauke, ar viduje, kad būtų tinkamai parenkami produktai, kurie atlaikytų odos prakaitavimą ir karštą orą.

Jeigu makiažą nusprendėte pasidaryti pati, reikėtų pasirinkti tinkamais makiažo produktais. Būtina atsižvelgti į kosmetikos pardavėjų rekomendacijas. Savo kosmetinę pasipildykite vandeniui atspariomis, geriau kvėpuojančiomis, aukštesnę oro temperatūrą atlaikančiomis priemonėmis.

Nelaikykite makiažo per ilgai

Makiažas apkraunamos odos poros pradeda kimštis ir sukelia įvairius nemalonius pojūčius. Todėl I. Baltrušaitienė pataria kasdien labai atidžiai nuvalyti ir nuprausti veidą. Jokiu būdu negalima palikti makiažo einant miegoti.

Ant veido susikaupęs prakaitas ir nešvarumai labai kemša odą, todėl būtinai reikia ją plauti, valyti toniku ir drėkinti kremu. Vasarą patartina su savimi nešiotis drėkinimui skirtus vandenis. Tai padės apsaugoti odą nuo kenksmingų saulės skleidžiamų ultravioletinių spindulių ir suteiks odai gaivumo pojūtį.

REKLAMA

Jaunatviškas gaivumas

Makiažo specialistė rekomenduoja vasaros sezonu makiažui rinktis, natūralų įvaizdį sukuriantį makiažą ir kuo natūralesnes spalvas. Labai svarbu atrasti savo odos tipui tinkamą atspalvį. Jeigu jūsų veidui tinkamesni šaltesni atspalviai, nesirinkite šiltų spalvų ir atvirkščiai.

Reikėtų pasirinkti odai tinkančias spalvas, kurios natūraliai prisitaikytų ir gaiviai atrodytų ant odos. Renkantis lūpų spalvą galima rinktis visas vasaros sezono uogų spalvas. Jos atrodys švariai, gaiviai ir žaismingai. Venkite tamsių lūpų dažų – kuo spalvos gaivesnės, tuo geriau

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų