Sumuštos ir bandytos išžaginti jurbarkietės istorija sujaudino tūkstančius. Lietuvoje neliko, turbūt, nė vieno žmogaus, kuris nesektų informacijos ir naujienų, kaip šiuo metu laikosi ir gyvena nepilnamečio vaikino, kaip įtariama, stipriai sumušta ir išžaginti bandyta mergina.

Jurbarkietės tragedija parodė tikrąjį žvaigždžių veidą

Jurbarkietės tragedija parodė tikrąjį žvaigždžių veidą

Naujienų portalą tv3.lt pasiekė skaitytojos Rimos laiškas, kuriame ji pastebi Lietuvos nuomonių formuotojų „influencerių“ reakciją į šį įvykį.

Pateikiame skaitytojos laišką:

„Žinia apie sunkiai sumuštą merginą iš Jurbarko mane paveikė ir kaip žmogų, ir kaip mamą, ir kaip moterį. Juk nekaltos ir niekuo dėtos mergaitės vietoje galėjo atsidurti bet kas – mano dukra, krikšto dukra ar draugų vaikai.

Vis tik dar labiau nei pats įvykis, mane sujaudino garsių Lietuvos žmonių reakcija į visą šią tragediją.

Jeigu iki šiol aš nuoširdžiai galvojau, kad garsiosios Lietuvos žvaigždės, nuomonių formuotojai, yra tik tam, kad pardavinėtų reklamą ir „prakišinėtų“ brangias prekes arba paslaugas tiems, kurie nelabai ką išmano ar supranta, tai po visą Lietuvą sudrebinusios tragedijos, aš suprantu, kad jie padarė tai, ko negalėtų padaryti nei mūsų valdžios atstovai, nei niekas kitas.

REKLAMA

Dainos Bosas surasta nemokama advokato paslauga, Saugirdo Vaitulionio pagalba randant plastinės chirurgijos specialistus ir kliniką, kurioje bus atliekamos visos reikalingos plastinės ir odontologijos operacijos mergaitei, prilygsta stebuklui. 

Mano manymu, nukentėjusiai Karolinai skirtas dėmesys, o jos šeimai – finansinė bei teisinė parama, yra neįkainojama dovana.

Ačiū visiems, kurie prisideda prie nekaltos mergaitės gerovės bei pagalbos jos šeimai.

Nesu susijusi su šia jurbarkiečių šeima, tačiau siunčiu visiems didžiausius linkėjimus ir tik gerus žodžius. Ši baisi ir protu nesuvokiama tragedija parodė tikrąjį garsenybių veidą. Ir, panašu, visi jie sugeba susivienyti ir susiimti į kumštį tomis akimirkomis, kai to labiausiai mums visiems reikia.“

Nelaimė įvyko gegužės 26-ąją

Primename, kad gegužės 26 d. Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nepilnametės sužalojimo ir galimo pasikėsinimo išžaginti.

Įtarimai dėl pasikėsinimo išžaginti buvo pareikšti vienam asmeniui. Šiuo metu tyrime renkami visi reikalingi duomenys, kad nusikaltimas būtų ištirtas kuo objektyviau ir greičiau.

Asmenų, kurie turi duomenų apie bet kokį mėginimą daryti įtaką nukentėjusiosios ar liudytojų valiai dėl parodymų procese, labai prašome informuoti Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariatą – el. p. [email protected], Klaipėdos apygardos prokuratūrą – el. p. [email protected] arba skambinti pagalbos telefonu 112.

Graži garsių žmonių iniciatyva 

„Lietuvoje tikrai yra labai daug gerų žmonių, kuriems nenusispjaut į kitų skausmą! Vos per kelias valandas mums su Daina Bosas pavyko šiuo metu reanimacijoje gulinčiai Karolinai rasti puikų teisininką! Neatlygintinai teisybę iškovoti padės Mindaugas Vasiliauskas! Ačiū labai!

REKLAMA

Visi žinome, kaip klaikiai vargšę mergaitę sumaitojo tas gyvulys: sulaužytas veidas, išdaužyti dantys ir t.t. Jai vos 17 - visas gyvenimas dar priešakyje, o plastinės operacijos ir odontologija - kainuoja labai daug!

Kaip ir daugeliui, Karolinos šeimai, ko gero, tai būtų neįkandama. Ačiū nuostabiems Plastikos Chirurgas Vygintas Kaikaris ir Plastikos Chirurgas Kęstutis Maslauskas bei odontologų komandai iš Fi clinica Kaune!

Kurie nė nesvarstę iškart sutiko padėti - jie sugrąžins Karolinai grožį!

Ačiū visiems, kurie palaikote šeimą morališkai ir padėjote finansiškai! Kova dar tik prasideda, bet tikiu, kad su tokiu visuomenės palaikymu ir noru kovoti už teisybę - teisėsauga bus priversta atsakingai tirti bylą ir nusikaltėlis turės atsakyti už tą siaubą, kurį privertė išgyventi Karoliną. Dar kartą ačiū visiems už jūsų dideles ir labai geras širdis!“

Gražiausia, tai, kad atlygio jam nereikia. Viena iš internaučių rašė: „Saugirdai, o sąskaitą paskelbei, ar aš praleidau?“ , o jis atrašė: „Nereikia jokių pinigų. Jau suaukota. O šie nuostabūs žmonės padės neatlygintinai“.

 

Lile
2019-06-04 10:31:09
Maniau kad neber musu saly gerio ir geru zmoniu,bet kaip klydau,kai beda,pasirodo mokam susitelkt. Sveik mergyt ir ne uz ka nedovanok tam gyvuliui,zmogum tokio nepavadinsi.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
vytautas 2019-06-11 17:04:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
"Žvagždės" susivienija tada kai uždraudžiamas pardavinėti alkocholis,ar reikalaujama sumokėti mokesčius už gaunamus honorarus..O šiaip tai tuštybių tuštybės...........   ATSAKYTI
Lietuvis 2019-06-10 20:07:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tas bernelis kažin kaip atslaikis kpzoke oj oj bus negerai, etapais pradės vėžio renimacine jam. Dauzit Dauzit tokį uroda    ATSAKYTI
Tatjan a 2019-06-09 11:11:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
As tiksliai zinau-geri mes zmones, Lietuvos zmones! Tik reikia ta musu geruma pazadinti, iskrapstyti is sielos gelmiu, priminti mums, kad mes daug ka galim, kai esame vieningi...
Sukrete sis baisus ivykis! Taciau nelikome abejingi ir reikalai link pasveikimo, link teisingumo pajudejo! Mieliji, mes TAI GALIM! Taip, GALIM, kai neliekame nuosaly, neliekami abejingi!
Tiesiog, kaip Lietuvos piliete tariu savo ACIU!
Ir mano gyvenime buvo toks ivykis ( pries 20 metu tai buvo), kai net visai nepazistamu zmoniu supratimas ir neabejingumas padejo mano vaikui ne tik isvengti baisaus likimo, suteike jam galimybe gyventi.
Linkiu tai mergaitei ir jos mamai, teciui tolimesnes stiprybes! Ir dar karta, ACIU jums visiems uz ta mergaite ir ...uz save.   ATSAKYTI
Eduard 2019-06-09 10:37:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Taip ir bus, pripazyns ta gaidi durneliu, ir nieko jam ne bus   ATSAKYTI
Saulėns 2019-06-08 14:20:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
To gyvuli išniekinti per visus galus ir dantis išdaužyti   ATSAKYTI
Vyšnia 2019-06-08 13:04:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-40
Visi labai skubam teisti vieną pusę. Galbūt užteko pasakyti vaikinukui , kad tu nesveikas ir pan. Čia reikėtų mergaitę būtinai apklausti. O D.Bosas nori iškilti, nes yra žmonių, kurie nesveikai trokšta dėmesio. Čia ko gero abu buvo kalti   ATSAKYTI
Irena 2019-06-08 14:24:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-16
Kodėl abu jeigu jis vienas panaudojo jėga

  
Pasigydyk 2019-06-08 15:25:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tegu tave dauzo ir pisa per visus galus.
Tada galesi sakyt ai gal cia buvo nesveikas vaikinukas.
Proto invalide.  
Sindy 2019-06-08 16:03:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Jeigu ir nepasakė, tai teikia pasakyti, kad nesveikas jis. Šitaip sudaužyti už save selpnesnę..  
Tadas 2019-06-08 22:08:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kramtyk la sneki
  
Saulius 2019-06-08 22:15:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Patys sužalojimai rodo, kad dirbo ne viščiukas, o gaidelis... je jis ne prie ko, jam nereikia „ pasinaudoti teise tylėti”, o padakyti viską garsiai... matyt, nėr ką sakyt...  
Ceslovas 2019-06-08 23:03:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Pasaulyje ( civilizuotame ) net vyras ir zmona turi su abieju pusiu
sutikymu ,,myletis,, o jau panaudojus fizine jega ir be sutikymo net ir po ... metu kai kam atsirugsta.  
As 2019-06-08 23:29:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tau su galva viskas gerai,o gal vaikysteje arklys i galva ispyre???  
Eduard 2019-06-09 10:34:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tu gal truputeli nesveika?  
Irisiux 2019-06-10 10:20:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gal Jums reiketu Lietuvos Konstitucija paskaityt ir Baudžiamąjį kodeksą nerašes tokiu nesąmonių, gėda skaityt -abu kalti , ar jus iš vis iš šios planetos ?   
Nekirsink 2019-06-10 15:56:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nepavydek , VYSNIA, tiems, kas padeda ir nebuk naivus, kad zodziu tokiam gyvuliui uztenka. Senais laikais kaltino tik auka- "pati prisiprase". Dengdami vyra, mundurus valydavosi. Dabar formuluojama kaip zmogaus teisiu pazeidimas, chuliganiski ir iskrypeliski veiksmai. Jei VYSNIA dukra turetu, taikitaip ciulbetu.  
Vysniatudebilas 2019-06-10 16:07:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
VYSNIA, nekirsink ir neklaidink. Seniai tavo nuomone nebetinka. Dar dristi kaltinti auka? Nepavydek geru zmoniu pagalbos. Nei mes skubam, nei mes teisiam. Tu uz visus rasineji. Dar parasytum, kad tai ne iskrypelis, o ji prisiprase.  
2019-06-11 11:34:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Būtu idomu išgirsti,kaip šnekėtum jei ten butu tavo vaikas? Ir jei taip daleiskim pasakė mergina,reikėjo tiek sužaloti?  
tante 2019-06-08 07:23:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
jeigu nepasodys to urodo,prasciau jam bus,jauciu linco teisma...as pati tam gyvuliui po gysla islupciau,snukis jo rodo dideli nukrypima,../.varys i uzsieni visa seimyna,,
   ATSAKYTI
Hm 2019-06-07 22:28:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Man atrodo jis ir jo tevai skersa deje ant visko,tikisi issisukti.Kur matyta jog politikai taip elgtusi?!jie yra viesi asmenys,o dar iki siol nera atsiprase,tai tik irodo kas per brudu seiminele yra.Mest is partijos,turta konfiskuoti zalai atlyginti,tegul sunus seda i cypia,o patys eina gatviu valyti!O tai ts prokurore kur nupirko uz 1000€ dar nenusalino nuo bylos,jai kaltinimai nepateikti?ar visi uzsimerke ten vaiksto?manau atsakingu instituciju galvis turi kristi ir prisiimti atsakomybe,nes totalus bardakas vyksta!   ATSAKYTI
Patricija 2019-06-07 21:47:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Užjaučiu ir tikuosi kad greitai pasveiks linkiu jei daug stiprybės ir daug tėvams kantrybės ir bei stiprybės mes jus palaikome ir dedame viltį kad jums viskas būtų gerai Karolinai, mes už ją meldžiamės kad viskas būtų gerai    ATSAKYTI
UŽ TEISYBĘ 2019-06-07 19:32:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
VA BŪTENT, LIETUVOS VALDŽIA VISAI NIEKO NEPADARĖ, VISISŠKAI, ŽMONĖS PATYS TURI VISKA DARYTI, TAIP PAT IR LINČIO TEISMA TOKIEMS MUŠEIKOMS, NES VALDŽIA NEGALI JU SUTRAMDYTI
   ATSAKYTI
Irma 2019-06-07 17:39:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Labai suprantu... Ir uzjauciu. Buna nieksu. Man teko susidurti, bet pavyko pabegti. O jaunos paneles pasitiki sitais... Patylesiu, nes nenoriu keiktis.   ATSAKYTI
A 2019-06-10 00:50:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Palaikau,ir man pavyko nuo žvėrių pabėgti,bet niekada nepamiršiu,kai buvo baisu!  
Petras 2019-06-07 16:33:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ką mano to niekadėjaus tėvai? Politikai blyn, va ir matome tų politikų darbo rezultatus,motina nusiėmė,tėvas nepajudinamas,o tas jų išsigimėlis laisvėje,matyt dar yra nenuskriaustų nepilnamečių mergaičių. Pirmyn drąsuoli, nes pasodins būtinai ,o ten žinos ką su tavimi padaryti ,grįžęs bijosi merginos iš toli.   ATSAKYTI
Zenius 2019-06-07 12:26:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai taip išeina, kad tos merginos tėvas, kaip ir neapdaraustas SoDra sistemoje, kad jau jokios vilties anam, o tiksliau jo dukteriai, Lietuvos pilietei gauti Konstitucijoje įteisintą medicinos pagalbą? Ar jau aplamai, tik tie, kas arčiau lovio ir 'su šaibom' jau kviėpuoti turi teisę... nemokamai. Nu dar pasiseka, kai kokiia nors Bosas pavardę nežiojančiai gaila pasidaro ar inflenceriui pritrūksta gerai apmokamos veiklos objektų turėtojų susidomėjimo. Sveikatos mergikei, 'darba parcijas' koviniam vienetui - NE!   ATSAKYTI
Neviesinsiu 2019-06-07 01:01:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jei atsises y zona jam ragas,
Jau zona apie juo veiksmus informuota ir nuotraukas jau turi
Taigi zmones kovokim uz karolina ir pasodinkim ta gyvuli kur jam ir vieta

O karolinai linkiu didziausios Stiprybes sveikstant    ATSAKYTI
... 2019-06-06 23:46:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Mano manymu skirs jam kalejima, uz kuri, kaip visada mes mokam, pasedes ir viskas. O merginai kiek tai kainuos operaciju ir pan? Kur cia zmogiskoji puse?    ATSAKYTI
Sveikatos 2019-06-07 01:31:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tokios puses kaip matau nera istatymose, Jeigu mergina nieko nekalta ir taip stipriai sumust Tai nera zodziu man, Jeigu jis bent kiek zmogiskumo turetu Tai bent galetu pripazint kalte, ir mano nuomone maziausiai ka jis del paneles karolinos gali padaryt Tai dar baisiau susizaloti, nes Kai skaiciau kas mergaitei atsitiko Tai net nezmogiskas jausmas apeme kurio net nezinau kaip apibudinti
Kodel dar lietuva tokiu parazitu isvalymo nepadare, bet ateis ir karolinos kiema svente nes lazda turi 2 galus  
Kalinys 2019-06-07 10:49:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Be vazelino,jam tam kaleime pravalys kanalus  
onte 2019-06-08 07:56:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tikek manim,ji nesodins i kalejima,o gaus liktinai.Cia ne kos Petro ar Jono sunus is kaimo,kuri ir uz kiausini pasodintu.  
Saulėnas 2019-06-06 22:30:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-27
Dabar pagalvokite apie dabartinio to vyro savijautą, to kuris sumušė Jurbarkietę, kaip jam jaustis, jeigu visi prieš jį nusisuko.. Ir šiaip manau, kad jam reikėtų psichologinės pagalbos, nes rankos prieš moterį negalima kelti ir apskritai.    ATSAKYTI
Jurga 2019-06-06 23:32:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vyro? Visi nusisuko? Svaigstat? Jis turi toookius tėvus...pirma jam tikrai reiktų pasigydyt, bet už griežtai saugomų sienų  
Nojus 2019-06-07 01:39:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Jus nejuokaukit Kam reikia psihologo Tai karolinai kad varkse mergaite nepalustu emociskai budama tokia jauna, o ta gyvuli man net gieda butu paziureti y ji po visko ka karolina patyre kaip jus galit sakyt kad jam reikia pagalbos jus pagalvokit ka dabar kencia karolina ir gerai pagalvokit Kam istikruju reike pagalbos, mergaitei maziausiai reikia dabar didelio palaikimo   
Kęstutis 2019-06-07 03:02:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kokio psichologo jam? Nenusisnekėkit! Į kamerą!  
Gintas 2019-06-07 14:49:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1

Kokia dar savijauta kai daužė vargse mergaite tada reikėjo galvoti ką daro o dabar jam vietą tik už grotų .

  
Egis 2019-06-08 11:23:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Saulenas Tau gal su galva negerai!  
Onute 2019-06-06 17:08:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ašaros byra skaitant ,yra gerų žmonių Lietuvoj .Nors ir nepažįstu mergaitės ,dėkoju visiems padejusiems   ATSAKYTI
Asta 2019-06-06 08:46:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Sitie istatymai nebausti vaiku dar daug ka parodysrys,nes vaikai sugyvuleje auga,jiems leidziama viskas.Siaubas baisu ir gatve eiti,nes neaisku ka paauglys gali sugalvot,o jei mokykloj mokytojas piktesni zodi pasako tai mieli teveliai uz savo vaika galva guldo.Atsisukite savo galveles ,Mielieji.Mus auklejo,ir dirzu uztvodavo,ir begte begom namo,nes zinojom,kad jei paveluosim tai bus blogai.   ATSAKYTI
Gintaras 2019-06-06 07:56:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Visa tai pasekme musu modernaus auklejimo, isleido istatyma, kad bet koks smurtas pries vaikus yra draudziamas, taciau be situ priemoniu, kaip teisingai isaukleti vaika, nei vienam neparode, kaip tai daroma. Todel visi tevai aukleja, kaip moka atsisake drausminiu priemoniu. Rezultata turime. Pasizvalgykite aplinkui ka dabartiniai vaikai sau leidzia...   ATSAKYTI
Gintarė 2019-06-06 23:06:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kada isleido ta įstatymą, o kiek jam metu. Nelyginkit.  
Vile 2019-06-07 09:46:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Pradėkite nuo jo tėvų, tai jie šioje istorijoje kalčiausi.   
Palikti miške 2019-06-06 07:09:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Kaip mokom linksmintis paauglius? Užsakom nakčiai kaimo sodybą ir parūpinę alkoholio, narkotikų Jurbarke gaut nepronblema ir ramiai miegam, o hormonaų audros ir draugės viečia eržiliukus ir pasekmė.Vaikinas nepilnametis kas čia kaltas labiausiai?   ATSAKYTI
Niwea 2019-06-06 16:42:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Tikrai ne mergina kalta ar tėvai merginos o kaltas tas kuris taip pasielgė va kas išauga iš lepinamu vaikų ir kai tėvai visada eina už savo vaikus nors žino kad jie neteisūs   
birute 2019-06-08 10:18:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
jis 2001 gimimo tai kaip ir pilnametis.  
nuomonė 2019-06-08 13:10:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tiksliausias komentaras. Kalciausias alkoholis, kuris aptemdo protą ir suaktyvina geismus.Nukentejusių liko daug-mergaitė,tėvai taip pat ir jaunuolis, kuris susigadino ir savo gyvenimą, o mergaites gyvenime sis įvykis paliks didziulį randą. Poziūris zmonių, tėvų į Verygos spręndimus yra niekinis,o is tikrųjų tėvai savo elgesiu, pasnekiasiais privalo įskiepyti vaikams apie alkoholio zalą  
Nuomonė 2019-06-08 13:22:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Taip, kaltas alkoholis, kuris aptemdė protą ir suzadino aistras,o pasekmėj - nukentejo daug. Turi visuomenė susiprotėti,o viskas prasideda paauglystej, tai gal nepykim labai ant to Verygos.
  

Top Video

100-metį atšventusios dvynės atskleidė paprastą savo ilgo gyvenimo paslaptį
DABAR RODOMA
100-metį atšventusios dvynės atskleidė paprastą savo ilgo gyvenimo paslaptį
DABAR RODOMA
Užfiksuotas šokiruojantis tėvų poelgis su kūdikiu: istorija kelia pyktį
DABAR RODOMA
Berniukas įsiuto dėl mamos poelgio – jo moralas nepaliks abejingų
DABAR RODOMA
Pikantiškas moters elgesys ant automobilio: netrukus buvo sulaikyta
DABAR RODOMA
Užfiksavo šlykšų pabėgioti išėjusios moters poelgį: paviešino, kad sugėdintų
DABAR RODOMA
Po paviešinto įrašo iš darbo mergina buvo atleista – klientai pašėlo
DABAR RODOMA
Laidotuves pertraukė netikėtumas: vyrui teko šokti į iškastą duobę
DABAR RODOMA
Išgyveno nemaloniausią incidentą lėktuve: keleivei prireikė palydovų pagalbos
DABAR RODOMA
Paviešintas įrašas, kaip siuntų darbuotojais apsimetę vyrai surišo šeimą ir ją apvogė
DABAR RODOMA
Moteris patyrė gyvenimo sukrėtimą: su taksi nevažiuos dar ilgai
REKLAMA
Plaktukas rekordininkas (nuotr. stop kadras)
Vienas vilkaviškietis skina rekordą po rekordo ir gana neįprastus: už plaktukus. Vyras yra įkūręs didžiausią ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje plaktukų muziejų, o dabar pastatė ...
Ina Marija Ubaitė karjerą kuria Niujorko muzikos pasaulyje (nuotr. asm. archyvo)
Lietuvaitė Ina Marija Ubaitė (31) kiekvieną dieną žingsniuoja madingomis Niujorko gatvėmis ir skuba į Manhatane, šalia Medisono ir 5-osios aveniu įsikūrusią garsią kompaniją ...
„Mamų unijos“ fondo įkūrėja Eglė Mėlinauskienė
„Mamų unijos“ fondo įkūrėja Eglė Mėlinauskienė puikiai supranta, ką patiria vėžiu sergantys žmonės, nes prieš dvidešimt metų šią diagnozę išgirdo ir pati. Ši žinia jai smogė ...
susituokė senjorai (nuotr. stop kadras)
Jotainių pensione vienas kitą radę gyventojai nusprendė sumainyti aukso žiedus ir prisiekti amžiną meilę susituokiant. Bet iš rajono metrikacijos skyriaus jie sulaukė ...
Paulius Morkūnas (tv3.lt fotomontažas)
Gyvūnų augintojams pats skaudžiausias momentas ateina tuomet, kai tenka savo mylėtą šunį ar katę užmigdyti. Nors šis momentas drasko širdį, tačiau veterinarai skatina žmones ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų