• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau šį savaitgalį trys „Porsche Baltic“ ekipažai debiutuos nuožmioje kovoje „Porsche Ring“ trasoje Estijoje, BaTCC (Baltic Touring Cars Championship) varžybose.

Jau šį savaitgalį trys „Porsche Baltic“ ekipažai debiutuos nuožmioje kovoje „Porsche Ring“ trasoje Estijoje, BaTCC (Baltic Touring Cars Championship) varžybose.

REKLAMA

Estijoje vyksiančiame BaTCC – Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionate – savo jėgas išbandys trys „Porsche Baltic“ ekipažai. Lenktynių savaitgalį, kurį sudarys dvi treniruotės, kvalifikacija ir dvi lenktynės – race 1 ir race 2, „Porsche“ automobilius vairuos Nerijus Raudonis, Leonardas Diržys ir Egidijus Gražys.

„Kvalifikacinio važiavimo metu yra užfiksuojamas kiekvieno dalyvio greičiausiai įveiktas vienas trasos ratas. Tuo tarpu antrojoje varžybų dalyje tarp lenktynininkų užverda nuožmi kova, kurios metu svarbu pasiekti didžiausią greitį ir parodyti aukščiausią meistriškumą“, – sako „Porsche Baltic“ komandos vadovas ir profesionalus lenktynininkas Robertas Kupčikas.

Vienas iš „Porsche Baltic“ komandos pilotų N. Raudonis išskiria, jog šios varžybos skirtos patikrinti ne lenktynininkų ištvermę, o jų greitą reakciją važiuojant ypač dideliu greičiu: „Sprinto lenktynės ypatingos tuo, kad tai nėra ištvermės varžybos, kurių metu automobilyje praleidžiama daug valandų. Tai yra trumpos 20 trasos ratų lenktynės, kuriose kiekvienas dalyvis trokšta pasiekti maksimalų rezultatą. Tad nenuostabu, kad čempionato metu verda įnirtinga kova ir kiekvienas dalyvis bando atiduoti visas jėgas, siekdamas pralenkti varžovus.“

REKLAMA
REKLAMA

 

Čempionatas prasidės jau šį penktadienį. Pirmąją dieną vyks dalyvių treniruotės ir kvalifikacinis važiavimas, o šeštadienį lenktynininkai startuos sprinto varžybose.

REKLAMA

Estijoje vyksiančiose varžybose pasirodys net trys „Porsche Lietuva“ automobiliai. Vieną jų, „Porsche 718 Cayman GT4 RS Clubsport“, vairuos N. Raudonis, kuriam šios lenktynės bus pirmosios istorijoje.

„Išties, tai bus nemažas iššūkis po daug praleistų valandų lenktynių simuliatoriuje. Su „Porsche 718 Cayman GT4 RS Clubsport“ čempionate rungsiuosi BGT AM klasėje“, – priduria N. Raudonis.

Kitus du automobilius, „Porsche 911 GT3 CUP“, vairuos L. Diržys ir E. Gražys. Lenktynininkai jau turi patirties vairuojant šį modelį. Tačiau nepaisant to, jiems tai bus pirmasis kartas, varžantis sprinto serijos lenktynėse.

REKLAMA
REKLAMA

„Porsche Baltic“ komanda per šių metų sezoną planuoja sudalyvauti iš viso 11-oje varžybų. „BaTCC“ lenktynės komandai jau yra trečiosios per sezoną.

Jau šį savaitgalį BaTCC čempionatas vyks Estijoje, Parnu mieste esančioje „Porsche Ring“ trasoje, populiariausioje Baltijos šalyse. Nors trasa naudojama daugiau nei 30 metų, nesenai buvo baigta jos rekonstrukcija kartu prailginant ir distanciją. „Porsche Ring“ trasa yra nesunkiai pasiekiama, saugi ir įrengta vienoje lankomiausių vasaros kurortinių vietų Estijoje, kurioje lenktynininkai gali pailsėti po nuožmių varžybų.

REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų