Egidijus Gražys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Egidijus Gražys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Egidijus Gražys“.

BaTCC lenktynėse „Porsche Baltic“ pelnė prizines vietas: nesukliudė ir ekstremalios oro sąlygos

Praėjusį savaitgalį Rygoje, Bikernieki trasoje, vyko antrasis BaTCC (Baltic Touring Cars Championship) lenktynių etapas, kuriame netrūko netikėtumų. Net trims „Porsche Baltic“ komandos nariams pavyko iškovoti vienas aukščiausių vietų reitinge, o jų pergalėms nesutrukdė net ekstremalios oro sąlygos. Sudėtingos oro sąlygos Penktadienį prasidėjusias lenktynes ėmė temdyti prastos oro sąlygos ir gausus lietus.
2024-06-22

„DeWALT Grand Prix” į Rygą atnešė debesį raudonų vėliavų ir naują trasos rekordą

Jau penktadienio rytą prieš treniruočių ir kvalifikacijų sesijas prapliupęs lietus dalyviams perdėliojo kortas: dalis treniruočių sesijų buvo atšauktos, kiti mėgino išspausti maksimumą iš gautų akimirkų trasoje. Daugumai šeštadienio lenktynėse stojant į starto rikiuotes teko tenkintis per anksti nutrauktų kvalifikacijų rezultatais: avarijos keitė viena kitą.
2024-06-18

„Porsche Baltic“ komanda į Baltijos žiedinių lenktynių čempionatą išsiųs net keturis automobilius

Jau šį savaitgalį Latvijos sostinėje prasidės antrasis BaTCC (Baltic Touring Cars Championship) lenktynių etapas. Sprinto varžytuvėse, kurios vyks Rygos Bikernieki lenktynių trasoje, pasirodys keturi „Porsche Baltic“ lenktynininkai. Tuo pat metu vyks ir „Nankang endurance 2H“ lenktynės, tapsiančios vieno iš „Porsche“ lenktynininko debiutu.
2024-06-15

„Bio-Circle & HSG Service by Dynami:t“ komandos ambicijas Palangoje gins nauji vardai

„Bio-Circle & HSG Service by Dynami:t“ komanda šių metų „Aurum 1006 km“ lenktynėse žengs į dar aukštesnę lygą, startuos su greičiausiu GT3 klasės „Audi R8“ automobiliu, o tokiai technikai suvaldyti reikia ir pajėgių lenktynininkų, tad komanda šių metų liepos 20-ą dieną prie starto linijos stos nauju pilotų sąstatu. Prie Manto Matukaičio prisijungs Karolis Jovaiša ir Egidijus Gražys.
2024-06-10

Kitą savaitgalį Rygoje – BaTCC lenktynė, kurių dalyviai sieks pagerinti trasos rekordą

Tradiciškai, sezono pradžioje kiekvienos lenktynės, kiekvienas etapas įneša daug intrigos. Sezoną pradėjusios lenktynės Estijoje, panašu, užkūrė daug aistrų ir intrigų trasoje, tad „DeWALT Grand Prix” Rygoje pasižymės gausybe kovų ir lenkimų, siekiant išsaugoti kiekvieną čempionato tašką.   Andis Meilandas, BaTCC serijos organizatorius, sakė: „Rygos lenktynės visuomet užima ypatingą vietą tiek sezono renginių kalendoriuje, tiek mūsų širdyse: tai – namų lenktynės mums.
2024-06-09

Trijų ekipažų eksperimentas pasiteisino: „Porsche Baltic“ komanda iškovojo prizinę vietą

Praėjusį savaitgalį Estijoje, Parnu mieste esančioje „Porsche Ring“ trasoje, įvyko Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionato varžybos. Jose debiutavę 3 „Porsche Baltic“ komandos ekipažai aršiai kovėsi su varžovais ir iškovojo prizinę vietą. Lenktynių savaitgalį, sudarytą iš dviejų treniruočių, kvalifikacijos ir dviejų lenktynių – race 1 ir race 2 – kraują stingdančių akimirkų netrūko.
2024-05-10

Estijoje finišavo Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionatas: lyderių vaidmuo atiteko lietuviams

Daugiau nei 100 dalyvių, besivaržančių skirtingose automobilių klasėse, savaitgalį startavo pirmame šių metų Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionate.  Penktadienį dalyviams atradus jiems labiausiai patinkančias trasos trajektorijas ir suradus tinkamus automobilio nustatymus, sekančią dieną trasoje užvirė kova iki paskutinių metrų.
2024-05-07

„Porsche Baltic“ komanda į Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionatą išsiunčia rekordinį kiekį ekipažų

Jau šį savaitgalį trys „Porsche Baltic“ ekipažai debiutuos nuožmioje kovoje „Porsche Ring“ trasoje Estijoje, BaTCC (Baltic Touring Cars Championship) varžybose. Estijoje vyksiančiame BaTCC – Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionate – savo jėgas išbandys trys „Porsche Baltic“ ekipažai. Lenktynių savaitgalį, kurį sudarys dvi treniruotės, kvalifikacija ir dvi lenktynės – race 1 ir race 2, „Porsche“ automobilius vairuos Nerijus Raudonis, Leonardas Diržys ir Egidijus Gražys.
2024-05-04

Paskutiniame „Ring Challenge“ etape – kovos dėl čempionų titulų

Šeštadienį, rugsėjo 16-ą dieną, Kačerginės „Nemuno žiede“ vyko trečiasis, finalinis Lietuvos žiedinių lenktynių B ir C lygų etapas. Paskutinės šių metų „Ring Challenge“ varžybos vieniems buvo formalumu, o kitiems – viską lemiančia kova dėl čempionų titulų.
2023-09-18

,,Porsche Baltic” į „Aurum 1006 km lenktynes“ atvyko pasikaustę: sudėtyje būrys profesionalų

Jau už kelių dienų didžiausiose Baltijos šalyse „Aurum 1006 km lenktynėse“ išvysime tai, kas kaitina greičio, azarto ir adrenalino mėgėjų kraują. Lenktynėse automobilių sporto entuziastai prie starto linijos išvys tris „Porsche Baltic“ komandos ekipažus, kurie varžysis dvejose – GT Open ir GT4 – klasėse. Komanda startuos su dviem „Porsche 911 GT3 Cup“ ir „Porsche Cayman GT4 Clubsport“. „Porsche“ automobilius „911 GT3 Cup“ lenktynių entuziastai išvys paženklintus 91 ir 92 starto numeriais.
2023-07-20
REKLAMA
REKLAMA

Baltijos šalių „Grand Finals“ lenktynėse – masinė avarija, kovos dėl lyderio pozicijų ir paaiškėję sezono nugalėtojai

Šių metų lenktynės išsiskyrė išties gausybe netikėtumų, akį traukiančiu automobilių parku bei gausybe avarijų. Didieji sezono finalai niekuo neatsiliko iki paskutiniųjų lenktynių kilometrų, o lenktynių entuziastai tiesiog graužė rankas, kad šį kart laimėjo tik pačiame renginyje dalyvavę žiūrovai, galėję savo akimis išvysti visus lenkimus, avarijas ir netgi kūlvirsčius.
2022-09-27
Į viršų