• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau birželio 8-9 dienomis Šilutės rajone, Vilkyčių automobilių sporto komplekse įvyks Europos automobilių kroso čempionato trečiasis etapas. Jame startuos greičiausi Senojo žemyno lenktynininkai. Taip pat pirmą kartą šiemet kartu čia vyks ir Lietuvos automobilių kroso čempionato etapas.

Jau birželio 8-9 dienomis Šilutės rajone, Vilkyčių automobilių sporto komplekse įvyks Europos automobilių kroso čempionato trečiasis etapas. Jame startuos greičiausi Senojo žemyno lenktynininkai. Taip pat pirmą kartą šiemet kartu čia vyks ir Lietuvos automobilių kroso čempionato etapas.

REKLAMA

Iki renginio likus mėnesiui Europos automobilių kroso čempionato etapo organizatoriai paskelbė tikslią dienotvarkę, pagal kurią birželio 8-9 dienomis Vilkyčių automobilių sporto komplekse vyks didžiausias ir vienintelis toks mūsų šalyje autokroso festivalis.

Kaip sako šių varžybų organizatorius Kazimieras Gudžiūnas, būtent tiksliai suplanuota dienotvarkė ir griežtas jos laikymasis yra vienas iš esminių dalykų, kurie būdingi aukščiausio lygio varžyboms.

„Disciplina per varžybas yra labai svarbu, nes jokių uždelsimų čia būti negali. Dėl šios priežasties dalyviai visuomet privalo iš anksto atvažiuoti į laukimo zoną, iš kur vėliau pajuda į starto takelį. Vėluojančių čia niekas tikrai nelauks.

REKLAMA
REKLAMA

Europos automobilių kroso čempionato dalyviai šias griežtas taisykles puikiai žino. Tokio paties atsakingo dienotvarkės laikymosi tikėsimės ir iš Lietuvos automobilių kroso čempionato dalyvių. Kadangi šiemet Vilkyčiuose birželio 8-9 dienomis vyks ne vienas, o du čempionatai, dienotvarkės laikymasis yra labai svarbus“, - sakė ASK „Vilkyčiai“ vadovas Kazimieras Gudžiūnas.

REKLAMA

Birželio 7 d., penktadienis

Birželio 7 d., penktadienį sportininkai lenktynių trasoje dar nepasirodys, mat jų čia lauks formalumų diena. 11 val. duris atvers varžybų sekretoriatas, kuriame nuo 11.30 val. iki pat 19 val. rengiama atvykusių dalyvių registracija.

Nuo 12 val. iki 19 val. taip pat dirbs ir techninė komisija. Čia taip pat atvykti privaloma, nes tik techniniai komisarai gali nuspręsti, ar dalyvio technika bei ekipuotė atitinka saugumo ir techninius reikalavimus. 19.30 val. Europos automobilių kroso čempionato lenktynininkai penktadienį pabaigs dalyvių susirinkim, kur bus aptarti visi klausimai, susiję su varžybų pravedimu.

REKLAMA
REKLAMA

Birželio 8 d., šeštadienis

Administraciniai ir techniniai patikrinimai Europos čempionato dalyviams bus tęsiami ir šeštadienį ryte, bet tam sportininkai turės vos pusvalandį. Jau 9.30 val. į dalyvių susirinkimą bus kviečiami Lietuvos automobilių kroso čempionato dalyviai.

9.40 val. trasoje pasigirs pirmieji variklių garsai, kadangi čia bus duotas laisvųjų treniruočių startas. Joje dalyvaus Europos automobilių kroso čempionato klasių sportininkai.

11.10 val. Europos sportininkai pradės chronometruojamą treniruotę, kurioje jau bus kovojama dėl rezultato. Dar viena chronometruojama treniruotė jiems įvyks 13.40 val. Būtent pagal chronometruojamų treniruočių metu pademonstruotus rezultatus bus rikiuojama starto tvarka pirmai kvalifikacijai. 15.25 val. chronometruojamus važiavimus pradės ir Lietuvos autokroso čempionato dalyviai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šeštadienį žiūrovai jau galės išvysti ir grupinius startus, kadangi 17 val. įvyks pirmasis kvalifikacinis Europos čempionato dalyvių važiavimas. Tą pačią dieną net dvi kvalifikacijas turės įveikti ir Lietuvos čempionate dalyvaujantys sportininkai. Pirmoji ir antroji jų kvalifikacija įvyks atitinkamai 18.20 val. ir 19.35 val.

Birželio 9 d., sekmadienis

Sekmadienį varžybų dalyviams diena prasidės gana anksti. Antroji Europos čempionato dalyvių kvalifikacija numatyta 8 val. Iškart po jų, 9.20 val. savo trečiąją kvalifikaciją pradės ir Lietuvos čempionato sportininkai. Jiems pasitraukus iš trasos čia vėl sugrįš ir jau trečioje kvalifikacijoje nuo 10.50 val. varžysis Europos čempionato dalyviai. 12.11 val. bus duotas startas Lietuvos čempionato pusfinalių kovoms.

REKLAMA

Iškilminga renginio atidarymo ceremonija įvyks prieš finalus. Oficialūs sveikinimai ir parado ratas numatytas 13 val.

13.50 val. kovoti dėl patekimo į finalą pajudės Europos čempionato dalyviai, patekę į pusfinalius. Jau 14.50 val. bus duotas finalinis startas Lietuvos automobilių kroso čempionato dalyviams, o 16 val. į lemiamą mūšį trasoje stos ir Europos čempionato finalininkai.

Iškilminga apdovanojimų ceremonija įvyks 18.30 val., kurioje suskambės nugalėtojų šalių himnai, į viršų bus keliamos įspūdingo grožio taurės, bus laistomasi pergalės šampanu.

REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų