Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

TV3 laidos „Penkių žvaigždučių būstas“ kūrybinė grupė svečiavosi interjero dizainerės Linos Urban kurtame lofte, kuris atsidūrė stilingiausių Lietuvos interjerų devintuke. Šiame lofte nepabijota efektingo kolorito, o jam atsipirties tašką davė ryškus paveikslas, kurį sukūrė pati interjero autorė.

REKLAMA

Šis loftas įsikūręs buvusioje Kauno radijo gamykloje ir yra nedidelis, vos 35 kvadratinių metrų. Išskirtinis jo akcentas – ryškios molinės plytelės, kurios puošia didžiąją dalį būsto sienų.  

„Man loftas asocijuojasi su Niujorku, Londonu ir gamyklomis. Ten dažnai būna tų raudonų plytų. Tai gal ir buvo tokia atspirties idėja, kad norėjau tų molinių plytų“, – savo idėja dalinosi dizainerė. 

REKLAMA

L. Urban svarsto, kad tokio tipo butas idealiai tinka jaunatviškai porai, norinčiai gyventi arčiau centro, taip pat viengungiui ar viengungei. Jame kaip ir daugeliui loftų būdingos aukštos lubos, o bene brangiausiu interjero elementu tapo laiptai.

„Labai mėgstu tamsias spalvas. Esu įtikėjusi, kad jos atrodo solidžiau ir brangiau, tai norėdama šio efekto iš karto žinojau, kad virtuvė, laiptai bus juodi. Greičiausiai visi, kurie įsigys tuos nedidelius loftus, žino, kad juose liūto dalis bus skiriama laiptams“, – laidos metu pasakojo interjerų kūrėja. 

Daugiau interjero dizainerės patarimų, kaip įsirengti mažos kvadratūros loftą ar butą rasite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

 

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI