Dizainerės įrengtas loftas sulaukė įvertinimo: atskleidė, kam išleido daugiausiai

TV3 laidos „Penkių žvaigždučių būstas“ kūrybinė grupė svečiavosi interjero dizainerės Linos Urban kurtame lofte, kuris atsidūrė stilingiausių Lietuvos interjerų devintuke. Šiame lofte nepabijota efektingo kolorito, o jam atsipirties tašką davė ryškus paveikslas, kurį sukūrė pati interjero autorė.

Šis loftas įsikūręs buvusioje Kauno radijo gamykloje ir yra nedidelis, vos 35 kvadratinių metrų. Išskirtinis jo akcentas – ryškios molinės plytelės, kurios puošia didžiąją dalį būsto sienų.  

„Man loftas asocijuojasi su Niujorku, Londonu ir gamyklomis. Ten dažnai būna tų raudonų plytų. Tai gal ir buvo tokia atspirties idėja, kad norėjau tų molinių plytų“, – savo idėja dalinosi dizainerė. 

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dizainerės įrengtas loftas sulaukė įvertinimo: atskleidė, kam išleido daugiausiai

L. Urban svarsto, kad tokio tipo butas idealiai tinka jaunatviškai porai, norinčiai gyventi arčiau centro, taip pat viengungiui ar viengungei. Jame kaip ir daugeliui loftų būdingos aukštos lubos, o bene brangiausiu interjero elementu tapo laiptai.

„Labai mėgstu tamsias spalvas. Esu įtikėjusi, kad jos atrodo solidžiau ir brangiau, tai norėdama šio efekto iš karto žinojau, kad virtuvė, laiptai bus juodi. Greičiausiai visi, kurie įsigys tuos nedidelius loftus, žino, kad juose liūto dalis bus skiriama laiptams“, – laidos metu pasakojo interjerų kūrėja. 

Daugiau interjero dizainerės patarimų, kaip įsirengti mažos kvadratūros loftą ar butą rasite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

 


Rašyti komentarą...
g
g
2020-04-05 11:23:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
negrazu spalvos sovietini vaizda primina
Atsakyti
-1

W
W
2020-07-26 22:57:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokie namai, toks ir žmogus. Jokio jaukumo, lyg kažkokia parduotuvė. Nesinorėtų į tokius namus grįžti. Tokiame bute gali gyventi kokia pilka ofisinė pelė.
Atsakyti
0

O
Op
2020-07-26 22:59:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sovietmečiu butai būdavo jaukūs. Šitas kažkoks rūsys. Gal dizainerei depresija?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų