Švedijoje vykstančio pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 20 metų) biatlono čempionato jaunimo vaikinų 10 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovas Tomas Kaukėnas užėmė 31-ąją vietą.

Nugalėjo be klaidų šaudęs rusas Jevgenijus Petrovas. Jis distanciją įveikė per 25 min. 12,5 sek.

19-metis T. Kaukėnas, kuriam teko įveikti tris baudos ratus, nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 8,5 sek.

Kitas lietuvis - 20-metis Mindaugas Kavoliūnas tarp 83 dalyvių buvo 33-ias (+2.11,5; 1 baudos ratas), o 19-metis Rokas Suslavičius - 68-as (+4.18,7; 3).

Jaunių vaikinų 7,5 km sprinto lenktynėse Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis užėmė 36-ąją vietą.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydęs vokietis Johanesas Kiunas (Johannes Kuehn) - 20 min. 10,4 sek.

Du baudos ratus turėjęs įveikti 18-metis K. Dombrovskis nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 59,9 sek.

17-metis Lietuvos atstovas Andrius Timochinas tarp 90 dalyvių buvo 68-as (+4.50,1; 6), 16-metis Edvinas Tomaševičius - 79-as (+5.46,8; 4), o 18-metis Darius Čepulis - 80-as (+5.56,0; 6).

Jaunimo merginų 7,5 km sprinto lenktynėse Lietuvos atstovė Aliona Sosunova pranoko 23 varžoves ir užėmė 39-ąją vietą.

Du baudos ratus turėjusi įveikti 20-metė mūsų šalies biatlonininkė nugalėtoja tapusiai vokietei Maren Hameršmit (Maren Hammerschmidt, 22.56,6; 0) pralaimėjo 3 min. 40,9 sek.