"Neptūnas" rezultatu 92:83 (28:19, 27:19, 25:19, 12:26) atsirevanšavo varžovams už pralaimėjimą pirmajame LKF ketvirtfinalio mače. Pirmąjį susitikimą klaipėdiečiai buvo pralaimėję 19 taškų skirtumu, o šiandien laimėjo tik 9, todėl į finalo ketverto varžybas praleido "Šiaulių" komandą.
Jau pirmajame kėlinyje klaipėdiečiai įrodė, kad 19 taškų atsilikimas jiems ne problema. Pakiliai žaidę šeimininkai greitai iššovė į priekį ir 6 min. jau pirmavo 23:11. Kėlinuką jie laimėjo 28:19.
Antrajame ketvirtyje svečiai pradėjo artėti prie klaipėdiečių ir buvo sušvelninę rezultatą iki 34:31. Tada tritaškius paleido R.Dorsey bei V.Stanevičius ir "Neptūnas" į pertrauką išėjo pirmaudami net 55:38. Šioje atkarpoje sėkmingai sužaidė naujasis komandos įžaidėjas Brianas Woodsonas. Tiesa, vėl po kojos traumos į aikštelę sugrįžo M.Anisimovas, tačiau jis dar nera visiškai atsigavęs po minėtos traumos.
Po didžiosios petraukos klaipėdiečiai net negalvojo mažinti apsisukimų. Jie po B.Wooddsono tritaškio pasiekė net 24 taškų persvarą (62:38). Žinoma, "Šiauliai" ne ta komanda, kuri leistusi taip lengvai triuškinama. Tiesa, reikiamą persvarą klaipėdiečiai išlaikė gana ilgai. Po trečiojo kėlinuko jie dar buvo priekyje 80:57.
Lemiamą kėlinuką šeimininkai 33 min. dar pirmavo 84:60. Deja, tada sve2iai atliko lemiamą persilaužimą. Jie pelnė 9 taškus be atsako ir sumažino skirtumą iki 84:69. Viltis išsigelbėti dar buvo atgaivinta likus žaisti 2 min., kai po M.Kasiulevičiaus tritaškio komandas skyrė 17 taškų (90:73). Deja, skubėdami vėl susigrąžinti reikiamą persvarą šeimininkai prametė metimus ir leido svečiams priartėti iki 9 taškų 92:83. Tokiu rezultatu "Neptūnas" iškovojo pergalę, bet to neužteko, kad jie pakliūtų į finalinį taurės ketvertą, kuris vyks Klaipėdoje vasario 6-7 d.
"Neptūnas": V.Stanevičius 22, V.Pridotkas 20, A.Petkūnas 14, M.Kasiulevičius ir R.Dorsey po 9.
"Šiauliai": T.Klimavičius 19, A.Čepulis 16, M.Ruikis 11.