Šeštadienį Ispanijoje galiausiai paaiškėjo čempionato nugalėtojai. Lemiamose rungtynėse rezultatu 3:0 (2:0) laimėję „Barcelona“ futbolininkai 1 tašku aplenkė Madrido „Real“ ekipą ir kėlę čempionų taurę į viršų.

Luiso Enrique auklėtiniai paskutinėse rungtynėse išvykoje susitiko su „Granada“ klubu. Prieš rungtynes „Barcos“ žaidėjai žinojo, kad nelaimėjus šių rungtynių čempionų titulą tikriausiai iškovotų „Real“ klubas. Užsidegimu degę katalonai pirmąjį įvartį pelnė jau 22-ąją minutę. Tiksliu smūgiu pasižymėjo urugvajietis Luisas Suarezas. Po 16 minučių L.Suarezas pelnė antrąjį įvartį ir leido savo ekipai kiek lengviau atsikvėpti.

Į titulą įsikabinę „Barcos“ futbolininkai antrame kėlinyje ir toliau situaciją kontroliavo, o 86-ąją minutę rezultatyviausias „La Liga“ žaidėjas L.Suarezas sėkmingai atliko „hat-tricką“ ir pelnė 40-ąjį savo įvartį Ispanijos nacionaliniame čempionate šį sezoną.

„Barcelona“ su 91 tašku užėmė pirmąją vietą čempionate. Tuo tarpu antroje vietoje likę Madrido „Real“ futbolininkai savo sezoną bagiė savo sąskaitoje turėdami 90 taškų.

Kiti rezultatai:

La Korunjos „Deportivo“ 0:2 Madrido „Real“

7‘ C. Ronaldo [0:1]

25‘ C. Ronaldo [0:2]

Bilbao „Athletic" 3:1 „Sevilla"

11' A. Aduriz [1:0]

31' A. Aduriz [2:0]

55' J. Munoz [2:1]

71' R. Garcia [3:1]

34' Coke („Sevilla") - raudona kortelė

58' T. Kolodziejczak („Sevilla") - raudona kortelė

90' M. Rico (Bilbao „Athletic") - raudona kortelė

Madrido „Atletico" 2:0 Vigo „Celta"

51' F. Torres [1:0]

54' A. Griezmann [2:0]