vroclavo slask

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vroclavo slask“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vroclavo slask“.

Mačą su Lenkijos klubu pasitinkantis Gabrielius Maldūnas: „Niekam ne paslaptis, kad buvome duobelėje“

Jau šiandien (antradienį) Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ stoja į dar vieną dvikovą namuose – priešpaskutinėse Europos Taurės (EuroCup BKT) rungtynėse Aukštaitijoje svečiuosis Vroclavo „Slask“ iš Lenkijos. Dešimties komandų B grupėje praėjusią savaitę Vroclavo klubas namuose buvo sutriuškintas Las Palmo „Gran Canaria“ ekipos (68:92), tuo tarpu panevėžiečiai Turkijoje, Ankaroje 73:88 nusileido „Turk Telekom“ komandai.
2024-01-30

Žvilgsnis į „Lietkabelio“ varžovą: Lietuvoje pažįstami veidai Lenkijos istoriniame klube

Jau rytoj (sausio 30 d.) Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ stos į kovą dar vieneriose 2023-24 m. sezono Europos Taurės (EuroCup BKT) namų rungtynėse. Dešimties komandų B grupėje panevėžiečiai paskutines rungtynes žaidė sausio 24 d. Turkijoje, kur Ankaros mieste 73:88 nusileido „Turk Telekom“ ekipai, o prieš tai paskutiniajame mače Lietuvoje, Karaliaus Mindaugo Taurės (Citadele-KMT) ketvirtfinalio atsakomojoje dvikovoje 79:76 įveikė Klaipėdos „Neptūną“ ir pateko į turnyro finalo ketvertą.
2024-01-29

Kulviečio indėlio komandos pergalei Europos taurėje neužteko

Nesėkme Europos taurės turnyre startavo Vroclavo „Slask“ (0-1) komanda, kurios marškinėlius vilki Saulius Kulvietis. Lenkijos klubas svečiuose 74:90 (22:24, 20:22, 11:21, 21:23) neatsilaikė prieš Breso Burgo JL (1-0) krepšininkus iš Prancūzijos. S.Kulvietis per 30 minučių pasižymėjo 11 taškų (3/5 dvit., 1/6 trit., 2/2 baud.), 3 atkovotais, 1 perimtu kamuoliu, rezultatyviu perdavimu, 4 išprovokuotomis pražangomis, 3 klaidomis, 3 pražangomis ir 7 naudingumo balais.
2023-10-06

Kulvietis prisijungė prie Europos taurės klubo

Praėjusį sezoną Turkijoje žaidęs Saulius Kulvietis karjerą nutarė pratęsti Lenkijoje.Pranešama, kad 32 metų 206 cm ūgio puolėjas sukirto rankomis su Vroclavo „Slask“ klubu. Ateinantį sezoną Lenkijos ekipa kovos Europos taurės turnyre ir grumsis vienoje grupėje su Panevėžio „7bet-Lietkabeliu“. Praėjusį sezoną Turkijos pirmenybėse S.Kulvietis per vidutiniškai 26 minutes fiksavo 9,2 taško, 3,8 atkovoto kamuolio ir 2,2 rezultatyvaus perdavimo vidurkius.
2023-08-07

Pro šalį svaidęs Kulboka pasižymėjo kova dėl kamuolių

Triuškinančią pergalę Europos taurės turnyre iškovojo Patrų „Promitheas“ (9-5) komanda su Arnoldu Kulboka. Graikijos ekipa namuose 90:66 (18:27, 25:14, 24:13, 23:12) susitvarkė su Vroclavo „Slask“ (1-13) krepšininkais iš Lenkijos. 26 minutes aikštėje praleidęs A.Kulboka ją paliko nepelnęs taškų (0/1 dvit., 0/4 trit.), tačiau atkovojo 7 atšokusius kamuolius, padarė 2 klaidas bei surinko 0 naudingumo balų. Nugalėtojams 20 taškų įmetė Joe Thomassonas (4/5 trit.), 15 pridėjo Nemanja Dangubičius.
2023-02-08

Rungtynių pradžioje savo taisykles diktavę Šeškaus auklėtiniai nusileido Lenkijos čempionams

Šeštadienio vakarą V. Šeškaus auklėtiniai Lenkijoje vykstančiame A. Wojcika atminimui skirtame „ALBA“ turnyre susitiko su šeimininkų Vroclavo „Šlask“ ekipa.
2022-09-18

G. Gustas rezultatyvumu nežibėjo

Lengvą pergalę Lenkijos pirmenybėse šventė Giedriaus Gusto atstovaujama Zgorželeco „PGE Turow“ ekipa, kuri namuose 77:56 (21:20, 16:15, 22:8, 18:13) neturėjo vargo su Vroclavo „Slask“ krepšininkai. 25 minutes žaidęs lietuvis pelnė 6 taškus (3/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo. Nugalėtojams Danielis Kickertas įmetė 16 taškų. Pralaimėjusiems Aleksandaras Mladenovičius surinko 16 taškų.