vieningoji lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vieningoji lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vieningoji lyga“.

Marius Grigonis rezultatyviai prisidėjo prie pergalės

Pergalę Vieningoje lygoje iškovojo Maskvos CSKA (8/2) komanda su Mariumi Grigoniu. Lietuvio klubas namuose 92:65 (23:17, 29:19, 26:15, 14:14) sutriuškino Saratovo „Avtodor“ (8/2) klubą. M.Grigonis per 23 minutes pelnė 11 taškų (3/4 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, bet kartą prasižengė ir 3 kartus suklydo. Tornike Shengelia nugalėtojams pelnė 18 taškų, Johannesas Voigtmannas pridėjo 14. Pralaimėjusiems D.J.Funderburkas surinko 11 taškų.
2022-01-04

Mariaus Grigonio tobulas taiklumas ir sunki CSKA pergalė

Rezultatyviai pasirodęs Marius Grigonis padėjo Maskvos CSKA klubui iškovoti sunkią pergalę Vieningosios lygos rungtynėse. Lietuvio klubas namuose 95:88 (23:23, 20:23, 21:23, 33:19) palaužė Krasnojarsko „Jenisej“ ekipą. M.Grigonis per 21 minutę pelnė 16 taškų (5/5 trit., 1/2 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, bet dukart suklydo ir 3 kartus prasižengė.
2021-12-26

Marius Grigonis turi problemų su sveikata – praleis CSKA rungtynes

Marius Grigonis dėl nugaros skausmų praleis artimiausias Maskvos CSKA rungtynes Vieningoje lygoje. Rusijos klubas paskelbė, kad krepšininkas nežais prieš „Nižnij Novogorod“ ekipą. M.Grigonis Vieningoje lygoje praleis antras rungtynes iš trijų komandos sužaistų. Vieninteliame sužaistame mače jis pelnė 10 taškų, o šią savaitę Eurolygos dvikovoje surinko 3 taškus.
2021-10-03

Kitas Vieningosios lygos sezonas – be „Chimki“

Finansinių problemų turinti Maskvos srities „Chimki“ komanda kitame sezone nežais Vieningoje lygoje. Oficialiai paskelbtas turnyro komandų sąrašas, kuriame „Chimki“ ekipos nėra. Rusijos ekipa Vieningoje lygoje žaidė nuo 2008 metų, komanda įkurta 1997 metais. „Chimki“ taip pat nežais ir Eurolygoje, kur praėjusiame sezone ji užėmė paskutinę vietą.
2021-07-12

Varžovų šturmą atlaikiusi CSKA eilinį kartą laimėjo Vieningąją lygą

Vieningoje lygoje finalo serija buvo pasiekusi lemiamą tašką ir trečiosios rungtynės turėjo nemažą intrigą, ypač – po didžiosios pertraukos. Maskvos CSKA jose namie 89:81 (29:24, 23:16, 25:26, 12:15) palaužė atsitiesusią Kazanės „Unics“ ekipą ir iškovojo čempionės titulą.
2021-06-10

Pinigų kapšas išseko: „Chimki“ nebežais Vieningoje lygoje

Maskvos srities „Chimki“ komandai atėjo visiškas krachas ir klubas ko gero dings nuo krepšinio žemėlapio. Rusijos naujienų agentūra TASS skelbia, jog „Chimki“ kitą sezoną nedalyvaus Vieningoje lygoje, tai patvirtino ir lygos atstovai. Taip nutiko dėl to, kad Pamaskvės ekipa negali užtikrinti reikalingų finansinių garantijų kitam sezonui, maža to, likusios skolos vilksis dar už šiuos metus. „Chimki“ klubas įkurtas 1997 metais, Vieningoje lygoje jis žaidė nuo 2008-ųjų.
2021-06-04

CSKA užtikrintai įveikė „Zenit“ ir žengė į Vieningosios lygos finalą

Vieningosios lygos pusfinalį solidžiai uždarė Maskvos CSKA, eliminavusi Sankt Peterburgo „Zenit“ klubą. „Armiečiai“ namie triumfavo 85:71 (26:26, 19:14, 21:18, 19:13) ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3:1. Pagrindiniu pergalės kalviu tapo Danielis Hackettas, per 33 minutes pelnęs 20 taškų (2/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 10/10 baudų metimų), atkovojęs 4, perėmęs vieną ir praradęs 3 kamuolius, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus pažeidęs taisykles, išprovokavęs 8 pražangas ir surinkęs...
2021-05-24

Skolų turinti „Chimki“ gali pasitraukti iš Vieningosios lygos

Maskvos srities „Chimki“ komanda kitame sezone gali nežaisti Vieningoje lygoje. Pranešama, kad „Chimki“ iš Vieningosios lygos gali pasitraukti dėl finansinių problemų. Rusijos klubas turėjo tragišką sezoną, kuris baigėsi pralaimėjimu Vieningosios lygos ketvirtfinalyje. Sezono eigoje „Chimki“ paliko Rimas Kurtinaitis ir dalis žaidėjų užsiminė apie vėluojančius atlyginimus.
2021-05-15

Kalnietis įspūdingai skirstė perdavimus ir pasiekė rekordą

Mantas Kalnietis įsirašė į Vieningosios lygos rekordų knygą ir su Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ šventė pergalę. Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai svečiuose 114:99 įveikė Zielonos Guros „Stelmet“ klubą. M.Kalnietis per 28 minutes pelnė 14 taškų (4/6 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 17 rezultatyvių perdavimų ir kartą prasižengė. Tai yra sezono rekordas lygoje ir pačio gynėjo asmeninis geriausias pasiekimas.
2020-10-26

Rusai krepšinio čempionų šiemet neskelbs

Rusijos krepšinio federacija nusprendė neskelbti 2019–2020 metų sezono čempionų. Teigiama, kad nėra kriterijų, pagal kuriuos galima būtų objektyviai išdalinti vietas. Vieningoji lyga buvo nusprendusi neskelbti čempionų, o tai sukėlė daug aistrų, kadangi pirmavo Maskvos srities „Chimki“, o Maskvos CSKA žengė antroje vietoje. „Chimki“ stovykla teigė esanti verta titulo, kai tuo tarpu CSKA to nepripažino ir pasisakė už rezultatų nepaskelbimą.