Rezultatyviai pasirodęs Marius Grigonis padėjo Maskvos CSKA klubui iškovoti sunkią pergalę Vieningosios lygos rungtynėse.

Lietuvio klubas namuose 95:88 (23:23, 20:23, 21:23, 33:19) palaužė Krasnojarsko „Jenisej“ ekipą.

M.Grigonis per 21 minutę pelnė 16 taškų (5/5 trit., 1/2 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, bet dukart suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Rungtynių nebaigė vienas CSKA lyderių Danielis Hackettas, kuris antrajame kėlinyje pajautė kojos skausmus. Jis pats iš karto nušuoliavo tiesiai į rūbinę.

Nugalėtojams 16 taškų surinko Aleksejus Švedas, 15 pridėjo Willas Clyburnas, 12 - Joelis Bolomboy.

Pralaimėjusiems Casperis Ware’as pelnė 29 taškus.