Rimo Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities „Chimki“ Vieningoje lygoje ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų. Vienuoliktą pergalę iš tiek pat galimų lietuvio komanda pasiekė įspūdingu stiliumi.

„Chimki“ namuose 118:81 (26:23, 37:17, 31:23, 24:18) nušlavė BC „Kalev/Cramo“ komandą.

Intrigos rungtynėse nebeliko jau po antrojo kėlinio, kuomet pamaskvės klubas turėjo 23 taškų pranašumą. Bendrai R. Kurtinaičio auklėtiniai laimėjo visus keturis kėlinius ir pasiekė lengvą pergalę.

11 iš 12 „Chimki“ žaidėjų pataikė bent vieną tritaškį.

Aleksejus Švedas nugalėtojams pelnė 21 tašką ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus, Dairis Bertanis įmetė 15 taškų, latvis pataikė penkis tritaškius iš aštuonių. Jeremy Evanso sąskaitoje – 13 taškų.

Pralaimėjusiems Kyle‘as Vinalesas pelnė 13 taškų.

Po šios pergalės „Chimki“ išlieka vienvaldžiais Vieningosios lygos lyderiais ir užima pirmąją vietą.