Kauno „Žalgirio“ ekipos nepralaimėtų oficialių rungtynių seriją nutrūko sekmadienį, kuomet kauniečiai VTB Vieningosios lygos mače Rygoje 72:77 nusileido Rygos VEF komandai.

Vyriausiasis Lietuvos čempionų treneris Joanas Plaza pyko ant savo auklėtinių už prastą baudų pataikymo procentą ir gyrė Donatą Zavacką už puikų žaidimą ketvirtajame kėlinyje.

„Negalime teisintis dėl pralaimėjimo, nes VEF žaidė iš ties gerai. Mūsų pasirodymą atspindi baudų metimų pataikymas. Jeigu komanda pataiko tik 60 proc. baudų (14 iš 22), reiškia ji nežaidė krepšinio. Negaliu sakyti, jog neįvertinome varžovo, nes visada stengiamės laimėti. Sugebėjome sulaikyti Rowlandą, kuris pelnė tik 7 taškus ir Janičenoką, bet to nepakako pergalei. Tai, kad laimėjome iki tol visas rungtynes, negarantavo mums laimėjimo šį vakarą. Negali gyventi praeities sėkmės atgarsiais. Per pirmus tris ketvirčius Zavackas pelnė tik 5 taškus, tačiau ketvirtajame kėlinyje jis žaidė kaip Dwightas Howardas ir rinko kamuolius vieną po kito“, – kalbėjo ispanas.