Vieningoje lygoje finalo serija buvo pasiekusi lemiamą tašką ir trečiosios rungtynės turėjo nemažą intrigą, ypač – po didžiosios pertraukos.

Maskvos CSKA jose namie 89:81 (29:24, 23:16, 25:26, 12:15) palaužė atsitiesusią Kazanės „Unics“ ekipą ir iškovojo čempionės titulą.

Seriją CSKA laimėjo 3:0.

Tris kėlinius Maskvos komanda krovėsi pranašumą ir jis tapo solidus, tiesa, vėliau ėmė byrėti – 71:54. „Unics“ pradėjo ketvirtą kėlinį pelnydama paeiliui 9 taškus (75:77), bet Tornike Shengelia, prabėgus 4 minutėms, pagaliau nutraukė CSKA taškų stygių – 79:75.

Dabar jau svečių atakos strigo, pataikė Willas Clyburnas (81:75), vėliau pridėjęs dar vieną tritaškį ir didindamas pranašumą – 84:75. Liko beveik 3 minutės, Nate’as Woltersas mažino atsilikimą (77:84), būtent jo taškai dar leido Kazanės klubui išlikti kovoje.

Tačiau pergalės CSKA nebepaleido: Danielis Hackettas skirtumą vėl vertė dviženkliu ir „Unics“ šansų neturėjo.

CSKA komandai 19 taškų pelnė T.Shengelia (7 atk. kam.), 18 – W.Clyburnas (5 rez. perd.), 17 – D.Hackettas, 10 – Johannesas Voigtmannas (6 atk. kam.), 9 – Gabrielis Lundbergas.

„Unics“ ekipai 25 taškų pridėjo Johnas Brownas (11 atk. kam., 36 n.b.), 17 – Jamaras Smithas, po 12 – Okaro White’as ir Johnas Hollandas, 8 – N.Woltersas (4 rez. perd.).