Gairės

velykos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „velykos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „velykos“.

Lietuviai ir vokiečiai masiškai šluoja 1 prekę: jos viduje – netikėta staigmena

Velykiniame šokoladiniame kiškyje – 10 eurų. Tokie vaizdai iš Vokietijos ėmė plisti socialiniuose tinkluose, o žmonės ir ten ir įvairiose šalyse pradėjo šluoti šokoladinius kiškius ir ieškoti juose pinigų. Ar tai speciali gamintojų akcija, ar tiesiog vieno žmogaus nufilmuota apgavystė, lieka neatsakytas klausimas. Lietuvoje tokie kiškiai Velykų laikotarpiu taip pat buvo parduodami ir šiandien jų prekyboje liko vos keli. Lietuviai trauko pečiais ir neatmeta, kad tai tebuvo pokštas.

Šventes kai kuriems baigėsi skaudžiai: žuvo 2 žmonės, dar 2 nužudyti, ligoninėse – šimtai pacientų

Tūkstančiai skambučių prašančių pagalbos ir šimtai susižalojusių ar apsinuodijusių pacientų. Su tokia realybe susidūrė šalies medikai praėjusį šventinį savaitgalį. Dažniausiai žmonės skundėsi traumomis, virškinimo sutrikimais ar mažais negalavimais. Policijos pareigūnai prideda: kai kurie žmonės atsipalaidavo per daug ir net girti sėdo prie vairų. Policija skaičiuoja, kad šalies pareigūnus žmonės per šį šventinį savaitgalį kvietė dešimtadaliu dažniau įprastą savaitgalį.

Sandra Skorupskaitė Velykas paminėjo Maldyvuose: virtusi zuikute dalijosi pikantiškais kadrais

Prieš kelis metus itin prabangias milijonines vestuves Italijoje iškėlusi lietuvė Sandra Skorupskaitė (33) socialiniuose tinkluose vis dalijasi pavydėtinais kadrais. Šiemet Velykų šventę ji paminėjo kiek kitaip. Moteris šiemet Velykas šventė Maldyvuose, o išvykos kadrais su sekėjais dalijosi socialiniuose tinkluose. Įraše, kuriuo ji pasidalijo ir su portalo tv3.lt skaitytojais, S. Skorupskaitė dalijosi pikantiškomis nuotraukomis su zuikučio ausytėmis.
2023-04-11

Per Velykas vilniečiai skubėjo į ligoninę: 1 įvykis medikus sukrėtė iki širdies gelmių

Praėjęs didysis Velykų savaitgalis daugelį žmonių subūrė prie bendro šventinio šeimos stalo. Tačiau kai kuriems lietuviams šventes teko sutikti ir ligoninių Skubios pagalbos skyriuose. Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės (RVUL) Skubios pagalbos skyriaus vedėjas Paulius Uksas pasakoja, kad vienas rimtesnių įvykių, nutikusių šventinį Velykų savaitgalį, su kuriuo teko susidurti buvo iš devinto aukšto iškritęs nepilnametis.
2023-04-11

Čia pasivaikščioti plūsta šimtai vilniečių: vaizdai atima žadą

Antroji šventų Velykų diena – puiki proga pakilti nuo vaišių stalo ir pasimėgauti gamtos vaizdais bei bundančiu pavasariu. Vienas iš variantų – Šilėnų pažintinis takas, kuriame susipažinsime su unikaliu Šilėnų kaimu ir miškingomis jo apylinkėmis. Kelionę patogiausia pradėti nuo bažnyčios aikštės Šilėnuose arba nuo automobilių stovėjimo aikštelės prie Naujosios Rėvos piliakalnio. Kelio trukmė apie 3 valandas Čia, palikę automobilius, galėsite toliau pėsčiomis keliauti ~6 km ilgio maršrutu.
2023-04-10

Sunaudokite kiaušinių likučius: šie sumuštiniai sužavės visus

„Aš tikriausiai kiaušinius galėčiau valgyti kasdien (beveik taip ir darau), o atradusi, kad kiaušiniai puikiai dera su juoduoju česnaku nesiliauju taip gaminusi ir valgiusi. Šiandien greitai sumeistravau užtepėlę su kiaušiniu, kanapėmis ir juodojo česnako pudra. Skamba įdomiai? Tiesa šią užtepėlę ruošiau dar su šiltais, ką tik išvirtais kiaušiniais – buvo labai gardu, bet puikiai tiks ir iš anksto išvirti ir jau atvėsią kiaušiniai“, – rašo tinklaraščio „Kviečiu į virtuvę“ autorė Ingrida.
2023-04-10

Taip įdarytų kiaušinių dar nebūsite ragavę: nuo stalo dings pirmi

Gražiausios pavasario šventės proga TV3 laida „La maistas“ nustebino žiūrovus – vietoj laidos vedėjo Gian Lucos Demarco, laidą vedė jo bičiulis, Lietuvoje gyvenantis italas Salvatore. Jis ne tik pažindinosi su lietuviškais Velykų papročiais, bet ir pats parodė, kaip pasigaminti gardžius šonine įdarytus kiaušinius. Geriau pažinti lietuvių mėgstamus šventinius patiekalus ir kiaušinių marginimo subtilybes jam padėjo trijų vaikų tėvai Žemyna ir Giedrius.
2023-04-10

Lietuva švenčia Velykas: dažnas žmogus į bažnyčią ėjo ne tuščiomis

124
Lietuva švenčia Velykas. Nuo ankstyvo žmonės ne tik buriavosi prie bažnyčių, šventino margučius, bet ir mėgavosi geru oru: patraukė į gamtą, kur kepė pirmuosius šašlykus. Lietuvą su Velykomis pasveikino ir prezidentas Gitanas Nausėda kartu su žmona. Pirmoji Lietuvos pora palinkėjo gyventojams švęsti visa, kas suteikia gyvenimui daugiau taurumo ir vilties. Sostinė, Velykų rytas. Vilniečiai būriuojasi prie Vilniaus arkikatedros bazilikos, kur vyksta šventinės mišios.

Adamkus atvėrė širdį apie savo ir Almos sveikatą: siunčia 1 žinią visiems

Šventų Velykų proga į lietuvius kreipiasi kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus. Šios gražios pavasario šventės metu jis linki ne tik smagiai sutikti Velykas, tačiau ir tikėti savo valstybės ateitimi.   Prieš keletą dienų telefonu kalbėdamas su naujienų portalo tv3.lt žurnalistais Valdas Adamkus atskleidė, kad kartu su ponia Alma šiemet Velykas švęs dviese.
2023-04-09

TV3 Žinios. Lietuva švenčia Velykas; Ukrainoje – krauju apšlakstyta naktis

Lietuva švenčia Velykas. Nuo ankstyvo žmonės ne tik buriavosi prie bažnyčių, šventino margučius, bet ir mėgavosi geru oru Sostinėje Velykų nuotaikas aptemdė skaudi nelaimė. Užsiliepsnojus butui, paauglys bandė išsigelbėti šokdamas iš 9-o aukšto. Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų