valdemaras venckaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „valdemaras venckaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „valdemaras venckaitis“.

Imtynininkas V. Venckaitis Europos čempionate – 19–as

Dortmunde (Vokietija) vykusio Europos imtynių čempionato graikų-romėnų imtynių varžybose sekmadienį Lietuvos atstovas Valdemaras Venckaitis svorio kategorijoje iki 74 kg tarp 33 dalyvių užėmė 19-ąją vietą. V. Venckaitis šešioliktfinalyje pralaimėjo šveicarui Jonui Bossertui.
2011-04-04

V. Venckaitis įveikė olimpinį čempioną

Dortmunde vykusiame Vokietijos "Gran Prix" graikų-romėnų imtynių turnyre Lietuvos atstovas Valdemaras Venckaitis svorio kategorijoje iki 74 kg ant menčių paguldė Pekino olimpinių žaidynių čempioną prancūzą Steeve'ą Guenot. 26-erių metų lietuvis turnyre užėmė trečiąją vietą. V. Venckaitis pirmojoje kovoje įveikė vokietį Bogdaną Eismontą, antrojoje - lenką Julianą Kwitą, trečiojoje - S. Guenot, o pusfinalyje pralaimėjo S. Guenot broliui Kristofui.
2010-06-17

Mindaugas Mizgaitis nuskynė aukso medalį

Prancūzijoje vykusio 15-ojo tarptautinio graikų-romėnų imtynių turnyro „Cristo Lutte“ svorio kategorijoje iki 120 kg Lietuvos atstovas Mindaugas Mizgaitis iškovojo aukso medalį. Pekino olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas nugalėjo Prancūzijos atstovus Nicolą Sauvairę ir Yannicką Sczepaniaką, o finale įveikė italą Daigoro Timoncinį. Svorio kategorijoje iki 74 kg Aleksandras Kazakevičius užėmė trečią vietą.
2010-02-01

Edgaras Venckaitis turnyre Lenkijoje – trečias

Lenkijoje vykusio 52-ojo tarptautinio Wladyslawo Pytlasinskio graikų-romėnų imtynių turnyro svorio kategorijoje iki 66 kg Lietuvos atstovas Edgaras Venckaitis užėmė trečiąją vietą. 23 metų lietuvis nugalėjo du Lenkijos imtynininkus, tačiau ketvirtfinalyje nusileido būsimam turnyro nugalėtojui 24 metų vokiečiui Markusui Thaetneriui, kuris 2007 metų Europos čempionate buvo trečias.
2009-08-17

Turkijoje prasideda pasaulio jaunimo imtynių čempionatas

Rytoj Turkijos sostinėje prasideda pasaulio jaunimo imtynių čempionatas. Ankaroje kepina 35 laipsnių karštis, kurio nepajėgūs įveikti galingi Dvediko sporto rūmai kondicionieriai. Aišku, kad atletams reiks kovoti ne tik su varžovais, bet ir kiekvienam žingsnyje patirti įkaitintos saunos ne/malonumą. Kita vertus, istorija parodė, kad lietuviai atsparūs turkiškos kaitros išmėginimas.
2009-08-04

Estijoje Valdemaras Venckaitis buvo antras

Estijos sostinėje Taline vykusiame tarptautiniame Georgijaus Luricho graikų-romėnų imtynių turnyre pasaulio ir Europos čempionatų prizininkas Valdemaras Venckaitis užėmė antrąją vietą. Lietuvis svorio kategorijoje iki 74 kg nugalėjo estą Hardą Totsą (Hardo Toots), Rusijos atstovą Zemlichaną Murtazalijevą ir savo treniruočių partnerį Andrių Putną. Deja, dėl patirtos kojos traumos finalinė kova neįvyko ir pergalė buvo įskaityta Adlanui Murtazalijevui iš Rusijos.
2009-04-27

Vilniuje prasideda Europos imtynių čempionatas

Šiandien Vilniuje, „Utenos“ pramogų arenoje, prasideda Europos imtynių čempionatas, kuris mūsų šalyje vyks pirmą kartą. Lietuvos garbę jame gins 19 sportininkų. Kaip jie nusiteikę, kokius tikslus sau kelia ir ar tikisi medalių? Pasirengę rimtoms kovoms Lietuvos graikų-romėnų imtynių rinktinės treneris Ruslanas Vartanovas tikina, kad mūsų šalies imtynininkai ir treneriai atsakingai ruošiasi varžyboms bei sieks nenuvilti savo gerbėjų.
2009-03-30

Valdemaras Venckaitis: „Iššauti gali bet kas“

Jau kovo 31 – balandžio 5 dienomis Vilniuje pirmą kartą vyks Europos imtynių čempionatas. Jam atsakingai ruošiasi ir 25-erių metų Valdemaras Venckaitis, kuris dar net nežino, ar pateks į rinktinę. Lietuvis tikina, kad dabar yra pasiekęs optimalią sportinę formą ir, jei gaus progą pasireikšti, dės visas pastangas, kad iškovotų medalį. Dėl dalyvavimo čempionate – nežinia – Ar jau aišku, ar dalyvausi Europos čempionate? – Dar neaišku, nes tik treneriai pasakys galutinę rinktinės sudėtį.
2009-03-23

Imtynininkai rengiasi rimtoms kovoms

Prieš čempionatą Lietuvos sportininkai jėgas išbandys su Moldovos ir Izraelio, Latvijos ir Rusijos atstovais. Lietuvos graikų-romėnų imtynių rinktinės treneris Ruslanas Vartanovas sako, kad sportininkai ir treneriai atsakingai rengiasi Vilniuje vyksiančiam 2009 metų Europos imtynių čempionatui. Jie sieks nenuvilti savo gerbėjų. Nusiteikę ryžtingai „Čempionatas bus didžiulė atsakomybė visiems – imtynininkams, treneriams, organizatoriams.
2009-03-23

Imtynininkai pasiruošę rimtoms kovoms

Vilnius, kovo 16 d. Artėjant 2009 metų Europos imtynių čempionatui, Lietuvos graikų-romėnų imtynių rinktinės treneris Ruslanas Vartanovas teigė, kad sportininkai ir treneriai atsakingai ruošiasi varžyboms bei sieks nenuvilti savo gerbėjų. „Čempionatas bus didžiulė atsakomybė tiek imtynininkams, tiek treneriams, tiek organizatoriams. Norisi, kad bendras darbas atneštų savo vaisių - sportininkai garbingai atstovautų savo šaliai ir gerbėjai nenusiviltų.