Lietuvos imtynininkas Mindaugas Mizgaitis (svorio kategorija iki 120 kg) Prancūzijoje vykstančio 48-ojo pasaulio graikų-romėnų imtynių čempionato antrojoje kovoje ketvirtadienį (10.02) 3:0 nugalėjo japoną Katsuaki Suzuki (Kacuakį Sudzukį) ir, užsitikrinęs vietą pirmajame dešimtuke, pelnė kelialapį į 2004 metų olimpines žaidynes Atėnuose.

Pirmojoje kovoje Mindaugas 4:0 nugalėjo ukrainietį Konstantiną Strižaką.

2002 metų pasaulio jaunių (iki 17 metų) čempionato bronzos medalio laimėtojas Svajūnas Adomaitis (iki 55 kg) antrojoje kovoje 3:0 nugalėjo švedą Kimą Holką ir savo grupėje užėmė pirmąją vietą. 18-metis lietuvis ketvirtadienį nugalėjo ir prancūzą Hamou Oubricką (Amu Ubriką) 3:2.

S. Adomaičiui, norint patekti į olimpines žaidynes, būtina nugalėti Kirgizijos atstovą Uraną Kalilovą.

Valdemaras Venckaitis (iki 66 kg) ir Valdas Šidlauskas (iki 84 kg) pralaimėjo ir antrąsias savo kovas. Pasaulio jaunimo vicečempionas V. Venckaitis ketvirtadienį vakare 2:9 nusileido suomiui Juha Lapalainenui (Juhai Lapalainenui), o V. Šidlauskas 0:10 pralaimėjo egiptiečiui Mohamedui Abdelfattahui (Muhamedui Abdelfatahui).

Čempionate, kuriame dalyvauja 69 šalių imtynininkai, Lietuvai atstovauja septyni atletai. Aleksejus Djakonovas (iki 60 kg), Artūras Stankevičius (iki 74 kg) ir Mindaugas Ežerskis (iki 96 kg) varžybas pradeda penktadienį.