valdas šidlauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „valdas šidlauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „valdas šidlauskas“.

Lietuvos imtynių čempionatas – kas mes iššūkį pripažintiems meistrams?

Imtynininkams artėja pagrindinės Lietuvos metų varžybos - šalies imtynių čempionatas. Vasario 7 dieną sostinėje ant trijų imtynių kilimų kovos graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių meistrai. Graikų-romėnų imtynių varžybos organizuojamos 64-tą kartą. „Klasikų“ čempionate dėl nugalėtojų vardų  tradiciškai dalyvaus atletai iš visų didmiesčių bei Visagino, Kazlų Rūdos, Anykščių, Šiaulių, Tauragės, Joniškio miestų bei rajonų.
2009-01-29

Lietuvos imtynininkai džiugina pergalėmis

Lietuvos graikų-romėnų imtynių komanda Suomijoje vykusiame turnyre iškovojo du aukso ir vieną bronzos medalį. Šešioliktą kartą vykusiame turnyre vietinės žvaigždės buvo lietuvių šešėlyje. Ko gero, su liūdesiu širdy suomiai prizą, skirtą geriausiam varžybų imtynininkui, įteikė Valdemarui Venckaičiui. Kitaip ir negalėjo būti. Pasaulio ir Europos čempionatų prizininkas kovojo galingai ir pradžiai vieną po kito paklojo tris suomius paeiliui.
2008-11-12

Graikų-romėnų imtynėse triumfavo vilniečiai, o laisvosiose – klaipėdiečiai

Sekmadienį Vilniaus lengvosios atletikos manieže pasibaigusiame Lietuvos graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių čempionate favoritai pateisino lūkesčius ir iškovojo lauktas pergales. Graikų-romėnų imtynių čempionate vilniečiai triumfavo net šešiose iš aštuonių svorio kategorijų, o laisvųjų imtynių pirmenybėse penkias pergales iš septynių šventė klaipėdiečiai. Iš viso čempionate, kuris buvo skirtas Lietuvos imtynių 80-mečiui, dalyvavo 200 imtynininkų.
2004-01-12

Paaiškėjo Lietuvos laisvųjų, graikų-romėnų ir moterų imtynių čempionai

Vilniaus lengvosios atletikos manieže savaitgalį vyko Lietuvos graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių pirmenybių nugalėtojai bei prizininkai. Iš viso varžybose dalyvavo 200 sportininkų. Graikų-romėnų imtynių dalyviai varžėsi aštuoniose svorio kategorijose, laisvųjų imtynių sportininkai - septyniose, o moterys - keturiose.
2004-01-12

Kelialapius į Atėnų olimpiadą planetos graikų-romėnų imtynių pirmenybėse pavyko iškovoti dviem lietuviams

Sekmadienį Prancūzijoje baigėsi pasaulio graikų-romėnų imtynių čempionatas, kuriame dviems lietuviams iš septynių dalyvavusių varžybose pavyko iškovoti kelialapius į 2004 metų Atėnų (Graikija) olimpines žaidynes. Olimpiečiu tapo ketvirtąją vietą svorio kategorijos iki 120 kg varžybose tarp 33 atletų užėmęs Mindaugas Mizgaitis bei Svajūnas Adomaitis (iki 55 kg), kuris tarp 35 dalyvių buvo devintas.
2003-10-06

Planetos graikų-romėnų pirmenybėse Mindaugas Mizgaitis kovą dėl bronzos medalio pralaimėjo

Prancūzijoje vykstančiame pasaulio graikų-romėnų imtynių čempionate Mindaugas Mizgaitis (svorio kategorija iki 120 kg) šeštadienį kovą dėl bronzos medalio 0:3 Kazachstano imtynininkui Georgijui Curcumijai ir tarp 33 atletų užėmė galutinę ketvirtąją vietą. Mindaugas Ežerskis (iki 96 kg) šeštadienį aštuntfinalyje 1:3 turėjo pripažinti Kirgizijos sportininko Genadijaus Čajidzės pranašumą bei nepateko į ketvirtfinalį.
2003-10-05

M. Mizgaitis iškovojo kelialapį į Atėnų olimpines žaidynes

Lietuvos imtynininkas Mindaugas Mizgaitis (svorio kategorija iki 120 kg) Prancūzijoje vykstančio 48-ojo pasaulio graikų-romėnų imtynių čempionato antrojoje kovoje ketvirtadienį (10.02) 3:0 nugalėjo japoną Katsuaki Suzuki (Kacuakį Sudzukį) ir, užsitikrinęs vietą pirmajame dešimtuke, pelnė kelialapį į 2004 metų olimpines žaidynes Atėnuose. Pirmojoje kovoje Mindaugas 4:0 nugalėjo ukrainietį Konstantiną Strižaką.
2003-10-03

Planetos graikų-romėnų imtynių pirmenybėse - antrosios Mindaugo Mizgaičio ir Svajūno Adomaičio pergalės

Prancūzijoje vykstančiame planetos graikų-romėnų imtynių čempionate antrąsias pergales iš eilės kvalifikacinėse grupėse savo svorio kategorijose ketvirtadienį iškovojo du lietuviai. Mindaugas Mizgaitis (svorio kategorija iki 120 kg) 3:0 nugalėjo japoną Katsuakį Suzukį. Pirmoje kovoje savo grupėje lietuvis 4:0 privertė pasiduoti ukrainietį Konstantiną Strižaką.
2003-10-03

Du lietuviai pasaulio graikų-romėnų imtynių čempionatą Prancūzijoje pradėjo pergalėmis

Prancūzijoje ketvirtadienį prasidėjusių planetos graikų-romėnų imtynių pirmenybių pirmojoje kovoje Mindaugas Mizgaitis (svorio kategorija iki 120 kg) savo atrankos grupėje 4:0 nugalėjo ukrainietį Konstantiną Strižaką, o vakare jo varžovu bus japonas Katsuaki Suzuki. Svajūnas Adomaitis (iki 55 kg) 3:2 nugalėjo prancūzą Hamou Oubricką ir vėliau jėgas atrankos grupėje išmėgins su švedu Kimu Holku. Nesėkmingai kovas pirmenybėse ketvirtadienį pradėjo kiti du lietuviai.
2003-10-02

Lietuvių nesėkmės planetos graikų-romėnų imtynių pirmenybėse Belgrade

Belgrade tęsiasi 50-asis Europos graikų-romėnų imtynių čempionatas, kuriame dalyvauja 161 kontinento atletas iš 34 šalių. Penktadienį vykusiose vakarinėse varžybose nesėkmingai rungtyniavo Lietuvos imtynininkai: svorio kategorijoje iki 60 kg Aleksejus Djakonovas pirmąją kvalifikacinių varžybų kovą 1:9 pralaimėjo armėnui Kerenui Mnacakanianui, Valdas Šidlauskas (84 kg) 0:9 pralaimėjo Aleksandrui Draganui iš Ukrainos, o Valdemaras Venckaitis (66 kg) jau antrąją kovą aiškia persvara nusileido ola...